Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
15 minut temu, userKAMIL napisał(a):

P.S. Łap trzy bo więcej nie chce mi się o tej kupie szukać.

No i wszystko co zacytowales to prawda, oceniamy stan techniczny tej gry, a nie to czy ta gra jest fajna czy nie ;) 

 

Wiec nie dosc ze nie rozumiesz pytania, odpisujesz nie na temat to lecisz jak 60na do innego moda sie poskarzyc :hihot:

  • Haha 1
Opublikowano (edytowane)

Ponarzekać można, ale tez bez przesady z toczeniem tematu. Nie ma co zamieniać się w żuczka gnojarza :E
A zrzuty ekranu do porównań to pasują jak gówno do sernika. Trzeba porównywać podobne środowiska.
Wygooglowałem jakiś pierwszy film z brzegu, dobrze poprzewijać do interesujących nas scen.

 

Edytowane przez musichunter1x
  • Upvote 1
Opublikowano (edytowane)

To, że ktoś się bawi to ja mu nie bronię. Gra ma skopaną optymalizację, do tego jakiś koleś obraża nas graczy, marudzi itd, jak widać nie każdy bierze przykład z polskich firm jak i Sandfall- twórców Claire Obscure.
Przy okazji dla mnie ta gra jest taka sama jak poprzedniczki, więc tu nie ma nic rewolucyjnego bym zbierał szczękę z podłogi. Dodatkowo poczekanie na super "premium" zniżkę dla "premium" gracza będzie dużo lepsze. Borderlandsy bardzo szybko tanieją.

Edytowane przez Reddzik
  • Upvote 2
Opublikowano
11 minut temu, Reddzik napisał(a):

Przy okazji dla mnie ta gra jest taka sama jak poprzedniczki

Możliwe jeżeli ogrywałeś na bieżąco poprzednie części. Ja nie no i mimo wszystko minęło ile 5-6 lat od ostatniej? Więc to też nie jest tak, że gramy co roku w ''to samo''

Opublikowano (edytowane)
15 minut temu, Frog67 napisał(a):

Ilość FPS to powinna być od 3x do 5x większa w Borderlands3 

BL4 wyglada lepiej od BL3 i to jest fakt ale na litosc taki fps bez RT?? To jest kolejna gra po Doom Darke Age gdzie mamy fajna szybka strzelanke ale w doom gre ubili natywnym rt, ktrego nie da sie wylaczyc, a tutaj slaba optymalizacja gdzie w takim doom lubie jak jest te 200-300fps :D  A tu w 1440p 5090 robi kapke pow 70fps ;D

Edytowane przez Phoenix.
  • Upvote 1
Opublikowano (edytowane)

 

3 godziny temu, Kadajo napisał(a):

Dla mnie to wygląda jak kupa, nieważne ile tam cieni będzie i światełek.

Ja rozumiem, że to taka stylistyka tej serii, ale to moje zdanie.

 

W ogóle to jest komiczne, że świat jest taki "rysowany" a światło już jest realistyczne, pasuje to jak kot do psiej budy.

Komiczne to są wymagania tej pastelowej gry, której detale to jedna wielka breja. 

 

Edytowane przez Doamdor
  • Upvote 1
Opublikowano (edytowane)
7 godzin temu, Kadajo napisał(a):

Widzę jeden post który może zostać podciągnięty pod atak na grę ogólnie@AndrzejTrg możesz wytłumaczyć, o co ci chodziło w tym poście ?

 

 

 

Dobrze, ja ująłem całokształt, ale rozbić na poziomy to o optymalizacji już mówili, o cukierkowej i mydlanej grafice było, o tym że się nie różni od poprzedniczek był, o tym że producent szufladkuje graczy też było ale rozwię

jak można określać coś produktem premium co takim produktem nie jest? Mamy definicję produktu premium 

"Czym jest marka premium? Marka premium to marka oferująca produkty czy usługi o wyższej jakości, często w wyższej cenie, z dodatkową wartością w postaci prestiżu, designu czy innowacji. Marki premium wyróżniają się wysoką jakością, doskonałą obsługą klienta, unikatowością i często wyższą ceną"

więc  @userKAMIL co ta gra posiada w ww definicji? Ale nie mów o wyższej cenie ponieważ to tylko się zgadza z tą definicją :) 

Do tego określenie produktu premium jako gry i mówienie że ona jest dla graczy premium czyli posiadających topowych sprzęt, bo jak sam producent napisał żeby sobie nie psuć wrażeń lepiej nie grać... gość będzie mówił żebym nie grał bo mam słaby sprzęt? Gry są dla wszystkich, ogólnodostępne, a gość który tutaj zacytuję @Vulc 

 

"To jest akurat klasyczny Pitchford. Gościu, który w branży zasłynął już kilkoma krzywymi akcjami, w tym zagubionym pendrivem USB z pornosami (yep) czy stwierdzeniami typu "prawdziwi fani zapłacą za grę 80$", w kontekście B4 właśnie, kilka miesięcy temu. W skrócie, masz płacić i przestać jęczeć na optymalizację biedaku"

 

 więc tak uważam tą grę za :kupa::skrzypce: ponieważ ona z produktem premium nie ma nic wspólnego :) 

 

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Like 2
  • Upvote 2
Opublikowano (edytowane)
10 godzin temu, Kadajo napisał(a):

Dla mnie to wygląda jak kupa, nieważne ile tam cieni będzie i światełek.

Wracając jeszcze do kupy i Odina i straszenia go, że z forum zostanie usunięty. Komicznie to wygląda, że ten co się czepia sam o kupie pisze. XD

Edytowane przez userKAMIL
  • Confused 1
Opublikowano (edytowane)

On powinien w ogóle mieć bana na każde forum, po tym co odwalił... i czekam Kamilu na odpowiedź tego produktu premium :) Ty jak ktoś użyje słowa :kupa: uważasz za nienormalne a jak określisz kogoś kto zakłada ponad 3000 kont żeby uprzykrzyć życie modom jak i adminom, a dopiero po interwencji i zagrożeniem sądem odpuścił... no czekam 

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Like 1
  • Upvote 1
Opublikowano (edytowane)

@AndrzejTrg Dla mnie to całe gadanie o jakimś premium można o kant tyłka rozbić. Tak samo jak gry AAAAA XD. 
Daj spokój jakis typ coś rzucił i wielka drama. 🤷 Gra jest świetna i broni się gameplayowo najbardziej. 

9 minut temu, AndrzejTrg napisał(a):

Ty jak ktoś użyje słowa :kupa: uważasz za nienormalne

Ja? Chyba adresaci Ci się pomylili. Ja nie straszę ludzi bo sobie kupa powiedzieli. 😅

Edytowane przez userKAMIL
  • Haha 1
  • Confused 1
Opublikowano (edytowane)

Nie jakiś typ a założyciel firmy i twórca tej gry :) i się odniosłem do tego jaki ten produkt premium jak to nazywa twórca tej gry, jest :kupa: a Ty pierwszy wołasz policja, a jak przyjdzie zderzenie z argumentami to ani me ani be ani kukuryku, wiesz jak takie zachowanie jest określane? Pytanie retoryczne :) 

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Like 1
  • Upvote 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Ależ piękna bomba w środku nocy odpalona.   Co lata w Internecie to znajdziecie. Ale jest bardziej niż grubo    
    • 🛡️ Battlefield 6 – Aktualizacja nt. walki z cheaterami Od czasu aktualizacji Sezonu 1 w listopadzie zespoły Battlefielda uważnie monitorują sytuację związaną z oszustwami w Battlefield 6 oraz śledzą dyskusje społeczności. Wiele z nich opiera się na niepełnych lub niepewnych informacjach, a jeden duży komunikat na sezon to za mało, by rzetelnie informować graczy. Dlatego od teraz deweloperzy będą regularnie publikować dane i statystyki dotyczące anti-cheata, wraz z ich wyjaśnieniem. 📊 Match Infection Rate (MIR) MIR to procent meczów, które zostały negatywnie dotknięte przez co najmniej jednego cheatera (również tych, wobec których nie było jeszcze wystarczających dowodów do bana). 📉 Grudzień – statystyki MIR: Początek miesiąca: 2,532% Spadek do: 2,025% Okres świąteczny: wzrost do 3,090% 📌 Dla porównania: w okresie październik–listopad MIR osiągnął maksimum 2,580% (28 listopada). 🚫 Skuteczność EA Javelin Anti-Cheat W grudniu system zablokował 580 389 prób oszustwa lub manipulacji grą, zanim wpłynęły one na rozgrywkę. Monitorowano 224 programy, rozwiązania sprzętowe, dostawców, resellerów oraz powiązane społeczności cheaterskie. 206 z nich (91,2%) publicznie zgłosiło: awarie funkcji, wykrycia przez anti-cheat, przestoje, lub całkowite wyłączenie cheatów. 🎯 Wraz z nowym rokiem zespół kontynuuje intensywne działania w zakresie wykrywania, zapobiegania i egzekwowania kar. Kolejna aktualizacja — obejmująca styczeń — pojawi się za około miesiąc i będzie jeszcze bardziej szczegółowa. ⚔️ Graj fair. Do zobaczenia na polu bitwy.
    • To nie wygląda dobrze....  
    • Wolałbym Aurisa na wypasie niż gołą Corollę. 1.8 hybryda i będzie zadowolona o ile nie jest z tych kobiet co jarają je 911  
    • Wtedy to było zrozumiałe, bieda na całego (o ile ktoś w partii nie był albo zarządzie). Ale dziś to już lekka przesada  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...