Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

 

Start o 23.00

 

 

Summer Game Fest to wydarzenie poświęcone grom wideo na żywo organizowane i prowadzone przez dziennikarza gier Geoffa Keighleya. Wydarzenie odbywa się corocznie w ramach wielu transmisji na żywo w okresie letnim w Ameryce Północnej, z których najbardziej godnym uwagi jest „główny pokaz”, który zwykle jest emitowany pierwszego dnia wydarzenia i prezentuje nadchodzące duże premiery. Po „głównym pokazie” zwykle następuje after-show „Day of the Devs”, który skupia się na tytułach niezależnych. Wiele innych transmisji prezentuje inne nadchodzące tytuły gier, które są zarówno powiązane, jak i niepowiązane z oficjalnym wydarzeniem Summer Games Fest, również w ciągu kilku dni po głównym pokazie.Został stworzony w 2020 roku po odwołaniu najważniejszych wydarzeń branżowych, takich jak Gamescom i obecnie przerwane E3, z powodu pandemii COVID-19.

Edytowane przez ODIN85
Opublikowano (edytowane)

Po co wam ten opis skoro każdy wie co to jest, a i tak każdy ogląda tylko zwiastuny, a cała reszta nikogo nie interesuje.

 

Mnie się nie podoba, że te wszystkie targi i pokazy zostały przejęte przez hamburgerów nawet niemiecki Gamescom gdzie ten Geoff wszystko komentuje w tym swoim uśmieszkowanym korporacyjnym stylu.

Edytowane przez Gothic
  • Upvote 4
Opublikowano (edytowane)
2 godziny temu, Gothic napisał(a):

Po co wam ten opis skoro każdy wie co to jest,

A niby skad? ja np nie wiedziałem co to jest ;) moge się jedynie domyślać z nagłówka.. 

18 minut temu, Jaycob napisał(a):

Czyżby jakiś cichy drop po tym evencie? 

 

 

No to byłaby bomba :D coś jest na rzeczy bo na steamie podstawka dostała wlasnie promocje 

btw lies of p nie ma w game passie? bo widze ze jest do kupienia tylko

Edytowane przez dawidoxx
Opublikowano (edytowane)
4 godziny temu, Jaycob napisał(a):

 

@musichunter1x czekasz na pokaz HL3? :E 

Nah, równie dobrze mogą wrzucić trailer na YouTube. :E

Aczkolwiek ten numer z tych piosenek wskazywał chyba na któryś tam czerwca.

 

Edit. Oh jednak to było 197, więc może 16-19 lipca, zależy czy to data lub ilość dni od początku roku. Wtedy będę czatował, bo nie chce mi się wierzyć w taki trolling. :E Tak czy inaczej w tym roku coś musi pojawić się, najpewniej zapowiedź.

Edytowane przez musichunter1x

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...