Skocz do zawartości

RTX 50x0 (Blackwell) - wątek zbiorczy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
16 minut temu, Element Wojny napisał(a):

Gdzie? 

PurePC, screen masz w załączniku. W każdym razie, jak wcześniej, tęsknić nie będziemy po wiecznie poszkodowanym jegomościu, co wg jego opinii wszystkie bany i ostrzeżenia dostał niesłusznie :)

15 minut temu, Mar_s napisał(a):

@tomcug Sprawdzone info z Twojej siatki wywiadowczej?  :P 

Dostałem wczoraj info od znajomka, to zajrzałem i się potwierdziło ;)

 

s.png

  • Upvote 5
Opublikowano

W x-komie będzie od kilku do kilkunastu sztuk 5090.
Trzeba powoli zacząć eliminować chętnych na 5090. Podawajcie adresy :E

1 minutę temu, tomcug napisał(a):

PurePC, screen masz w załączniku. W każdym razie, jak wcześniej, tęsknić nie będziemy po wiecznie poszkodowanym jegomościu, co wg jego opinii wszystkie bany i ostrzeżenia dostał niesłusznie :)

Dostałem wczoraj info od znajomka, to zajrzałem i się potwierdziło ;)

 

s.png

Potężny foch :lol2:

  • Haha 2
Opublikowano (edytowane)

Ludzie mają naprawdę przedziwny brak dystansu do rzeczy, które dzieją się w ramach internetowej rozrywki. Niby widać to nie od dziś, ale i tak bawi.

 

Zaraz będziemy prosić @Kadajo żeby mrugnął jeśli wszystko jest w porządku, jak nagle zamilknie. :E

 

Edytowane przez Vulc
  • Haha 2
Opublikowano

Może te całe 30% przewagi 5090 nad 4090 to specjalnie było pokazane w sytuacjach gdzie przyrosty są najmniejsze? Nvidia wiedziała, że ludzie będą oczekiwać przeskoku jak między 3090 na 4090, to wrzucili slajd gdzie jest tylko 30%, ludzie zaczną marudzić, a na premierę wyjdzie +40-45% i pomimo tego, że to nadal żaden super przeskok to ludzie będą mega zadowoleni, że jednak nie 30% :D

  • Haha 3
Opublikowano
1 minutę temu, PiPoLiNiO napisał(a):

Wiadomo. Dlatego wcześniejszy mod poleciał przeze mnie, bo odblokowałeś niesłusznego bana i się sfochował :)

Swego czasu Ci tłumaczyłem, że to była amnestia a nie uniewinnienie.

Opublikowano
5 minut temu, PiPoLiNiO napisał(a):

Wiadomo. Dlatego wcześniejszy mod poleciał przeze mnie, bo odblokowałeś niesłusznego bana i się sfochował :)

 

Kilkanaście osób dosadnie napisało tu, że Kadajo jest spamerem, więc nie wiem jakim cudem Ty tego nie dostrzegasz. Nawet ktoś sobie jaja robił i dał mu w pip reakcji i napisał, że jest już 1 i moze sobie darować spamowanie.

 

No i jeśli uważasz, że nazywanie kogoś hipokrytą bo sobie wybrał 2 karty na postawie wyglądu jest spoko, to luz :)

 

A co do pure, to mam tam konto od 2020. I nigdzie nie przeszedłem. Tam jest pusto, tu jest spam. Nie ma dobrego wyjścia ;)

 

obraz_2025-01-23_125713575.png.5ae213e529c4dd755571cf6f632b0813.png

kiedys zaproponowalem, ze powinno byc zrobione tak jak na pclab, ze po premierze kart powinna byc zrobiona czystka tego calego spamu ale nikt nie przystal na taka propozycje @tomcug

  • Haha 1
  • Upvote 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik


  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • (Trochę jak w tym starym dowcipie o słoniu i fortepianie, albo że na całym świecie x y, a w Rosji y x...)   Może nie jest to najlepsze forum do założenia podobnego wątku, ale lepsze takie niż żadne, bo z tego, co zauważyłem, wszystkie dawne fora budowlane dawno zdechły. Nie wiem, gdzie jeszcze mógłbym szukać informacji. Grupki na facebooku to rakowisko pełne nabzdyczonych Januszy budowlanki... no i zaczynam się zastanawiać, jakie są realia, bo jeśli dokładnie takie, jak na facebooku, to mogę jednak zapomnieć o "własnym em"...   Do rzeczy. Czy ktoś z was w ostatnich dwóch-trzech latach remontował lub urządzał mieszkanie? Chciałbym poznać wasze doświadczenia. Korzystaliście z usług jednej firmy, czy pojedynczych fachowców? Dostaliście ogólną wycenę robót za m2, czy szczegółowy kosztorys z wyszególnionym każdym metrem bieżącym dociętej płytki, każdym wywierconym otworem, każdym wkręconym wkrętem i prowizją od każdego zakupionego produktu? Żądaliście takiego kosztorysu? Rozliczaliście się etapami? Kupowaliście materiały sami, czy zleciliście to "majstrom"? Dostaliście pełną listę, czy trzeba było lecieć na czuja i na żywioł? Ile zapłaciliście w sumie, za jaki metraż i jaki był standard - zwykłe płytki, farba, normalne oświetlenie, czy płytki 1x2 z marmuru karraryjskiego, podwieszane sufity, kilometry pasków LED i okładziny z białego betonu architektonicznego? Duże miasto czy prowincja?   Tak, zastanawiam się, ile może kosztować całość wykonawstwa vel "robocizny", bo materiały policzyć względnie łatwo. Natomiast ceny sugerowane w sieci na różnych stronach czy zebrane przez Gemini nijak się mają do tego, co wypisują majstry na facebooku. I z jednej strony biorę poprawkę na przechwałki całego tego towarzystwa, z drugiej... myślę, że w takim wątku mogę uzyskać bardziej realne - nawet jeśli jedynie jednostkowe- dane.
    • no spoko, ale co mnie obchodzi co robi autor moda w swoim wolnym czasie?  przestań używać windowsa bo bill gates podobno latał na wyspę epsztejna który podobno jest pedofilem     ja dołączyłem do Rosji w propagandowej grze, chyba jestem z KGB    a jak Niemcami podbiję cały świat, to jestem nazistą, co? xDDDDDDD  
    • Wszystko zależy czego oczekujesz bo z temperaturami jest na ogół podobnie. Najważniejsze jest wybrać taka która sie Tobie i tylko Tobie podoba
    • To swoją drogą ale lepiej trzyma niz S24 na Exynosie 2400
    • Nie mam okna, mam zwykły panel z materiałem wytłumiającym.    Co do wyłączenia śmigieł chłodzenia to....., nie da się, nie mają one 0 RPM . Zastąpiłem je P14 PWM PTS. Miałem nagrać filmik, ale nie będzie raczej potrzebny. Jak widać na zdjęciu AIO jest podniesione i ładnie siedzi w budzie. Nie ciągnie też karty w dół.   Przy okazji zauważyłem, że fan header numer 5 nie działa prawidłowo. Wygląda na to, że nie ma na nim stabilnej dostawy napięcia. Jest dobrze jak są podłączone 2 śmigła i kręcą się na 100%. Jak dodam trzecie śmigło to wszystkie trzy rozpędzają się do 100%, ale po około 6-10 sekundach zwalniają gwałtownie, tak jakby ktoś odciął zasilanie. Po kolejnych 3 sekundach próbują znowu wystartować, tym razem do jakiś 70% i ponownie następuje odcięcie zasilania.   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...