Skocz do zawartości

RTX 50x0 (Blackwell) - wątek zbiorczy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
14 godzin temu, maxmaster027 napisał(a):

Wygląda całkiem nieźle, a jaki masz wynik z FGx2 bo w sumie z tym najlepiej testowac stabilnosc, FG potrafi wykrzaczyc . Dobijesz na X2 z tym swoim OC do 125fps?? Jeżeli tak to nawet nawet 

image.thumb.png.0606113e1281d344b5ed01c637a8ac40.png

Przepraszam, czy ten test obejmuje Path Tracing ? Z tego co widzę, to tak.

Daj mi tę moc, na jedną noc....   

 

Cyberpunk2077-2025-12-12-13-12-14-576.jp

Opublikowano
21 minut temu, leven napisał(a):

Przepraszam, czy ten test obejmuje Path Tracing ? Z tego co widzę, to tak.

Daj mi tę moc, na jedną noc....   

 

 

Tak to normalne ustawienia RT overdrive, z tym że DLSS jest Quality recznie ustawiony, i motion blure wyłączony, reszta nie ruszana. Mam też wynik po oc jest troszke wyższy

Opublikowano

a jak się znudzisz i bedziesz chciał  pograć w rosyjską ruletkę wrzucisz bios od matrixa ;)

btw spróbowałem i aorusa mastera, inno frostbite i matrixa, ale wyniki  mam podobne na wszystkich

na 400W i 815mv 13300 na 600W i 2900 15800

Opublikowano

raz tylko dałem jej 625W i już widziałem bezdenną czeluść piekła

na bloku pewnie do 650-675W spoko, ale boję się że strzelające kondensatory zimą szyby mi podziurawią,

inno to chyba nie zakładało przy projektowaniu  PCB zapasu na takie fanaberie

 

Opublikowano
21 godzin temu, P.Wiśnia napisał(a):

Dobra panowie powiedźcie co robić, tematu niestety nie śledziłem i serio nie chcę mi się czytać 1000 stron.

 

Mam takie opcje:

  • MSI GeForce RTX 5060 Ti Gaming Trio OC 16GB za 1780zł
  • MSI GeForce RTX 5070 Gaming Trio OC 12GB za 2800zł
  • Poczekać do stycznia na zapowiedź 5070 Super 18GB (ale z poprzednich postów wynika że ich nie będzie w 1 półroczu lub nie będzie wcale)

Aktualnie gram głównie w CS2, Rust, EFT itp.

Chciałbym też pograć w nowsze gry z RT np. Cyberpunk 2077 oraz Indiana Jones. Ale też gry pokroju GTA5, GTA6, RDR2.

Rozdzielczość to 1080p ale myślę o przesiadce na 1440p na monitorze 24 cale.

5070 wyrwałem w euro za 2044. na pewno będą jeszcze podobne promocje ( 50 zł za kazde wydane 500 + 2 raty gratis :krejzol: ) 
CP lata jak marzenie na 1440p , rdr2 także a też się przesiadałem z 1080p.
NIe zawracaj sobie głowy 5060ti jak za 300zł więcej uda się wyrwać 70tkę 

Opublikowano
53 minuty temu, ShaDow_Pro napisał(a):

Trzeba też patrzeć, że dobrą wersję od dobrej wersji już 300zł nie dzieli, a siedzieć z głośną grafiką to lipa.

Najtańszy RTX 5070 to aktualnie 2450zł, w dodatku 2 wentylatorowy ventus.

Opublikowano
2 godziny temu, ShaDow_Pro napisał(a):

Trzeba też patrzeć, że dobrą wersję od dobrej wersji już 300zł nie dzieli, a siedzieć z głośną grafiką to lipa.

nie mam co narzekać na hałas . karta jest bezgłośna grając w CP i stalkera2 . Cewki cisza :)
https://www.pepper.pl/promocje/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-5070-windforce-oc-12gb-gddr7-dlss-4-mozliwa-cena-204499-1173207
To nie pierwsza i ostatnia taka promka przed świętami . ME teraz ma jakieś promki czekać tylko trzeba :D i przeglądać pepera

Opublikowano
9 godzin temu, unadarek napisał(a):

W krsystem i techlordzie wisi dluzszy czas zotac solid 5070 w cenie 2299pln  

I to jest fajna propozycja. Po optymalizacji daje radochę, chociaż cały czas mam w głowie że za dwie stówy więcej można dostać Prime OC. 

Opublikowano

Ja potrzebowałem karty, nie zapowiada się, ze szybko wyjdzie coś lepszego, na lepsze ceny też nie ma co liczyć. Najwyższa pora splunąć po cichu na nvidię, po czym uśmiechnąć,  zapłacić i podziękować:)

Pozdrawiam 

  • Upvote 3
Opublikowano
21 minut temu, j4z napisał(a):

Lepiej używkę 4090?

Zapewne w absurdalnej cenie jak na używkę...

Tylko 5050 a nie jakieś tam wymysły. 

Widać, że nie macie co z pieniążkami robić. 

  • Upvote 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Buda fajna, ale o co be z tą wersją (rozmiarem?)  grafy, bo się nie znam? 
    • No ja byłem na pogrzebie, nie raz. W mieście na największym cmentarzu mam kaplicę, gdzie zwykle są nabożeństwa, na kolejnym tak samo. Nie wiem, co się dzieje w przypadku, gdy nabożeństwo jest w rodzinnej parafii zmarłego, ale nie kojarzę praktycznie żadnego kościoła bez parkingu czy placu przed wejściem, poza takimi w ścisłym, zabytkowym centrum, ale zdaje się, że nawet na teren ciasnego starego miasta karawany wyjątkowo mogą wjeżdżać tak samo jak karetki, policja czy zaopatrzenie.   Tutaj sytuacja mimo wszystko jest IMHO specyficzna. O ile dobrze widzę, nie ma bezpośredniego przejścia z kościoła na parking, jeśli już, to przez budynek klasztoru/szkoły (?). Inna opcja to właśnie niesienie trumny wzdłuż Czerniakowskiej do skrzyżowania i potem Nowosielecką do wejścia na parking.   Tak, na wsiach jeszcze jakiś czas temu nosiło się albo i nadal przenosi trumnę z konduktem na cmentarz, jeśli jest blisko kościoła. Ale szczerze mówiąc - jakoś tego w centrum miasta nie widzę.  To nie jest boczna osiedlowa uliczka. I jednocześnie nie jest to pogrzeb z celebrą itp.  Wszystko to nawet jeśli trzeba się zgodzić, że widok trumny to nie jest też nic gorszącego. Ale IMHO wystarczy, że wyniosą ją na przystanek...    No właśnie, skoro już muszą, to albo tam powinien być dopuszczony wjazd obok przystanku (a faktycznie nie ma - wszędzie słupki) albo nie powinno tam być pogrzebów. A jeśli mimo wszystko są...  to na karawan przymknąłbym oko.    Ja wiem, że raz na milion jakieś dziecko będzie akurat biegło do przedszkola - ale to są skrajne przypadki, generalnie nic nikomu nie ma prawa się stać jeśli karawan na pięć minut wjedzie ostrożnie i bardzo powoli na chodnik. A podejrzewam jeszcze, że i pogrzeby nie odbywają się tam masowo?   OK, jasne, dura lex... no ale komentarz mam do tego chyba taki jak większość: Konfitura kiedyś w końcu wyłapie ostry wp...l i, jak tłumaczył klasyk: nie będę popierał, ale zrozumiem. A wcale nie jestem fanem kościelnych jasełek.
    • @Dikson Spotkałem się z takim czymś na początku zeszłego roku na OLX, kilka takich kont zgłosiłem i je zablokowali. Widać, że jest to walka z wiatrakami, najwidoczniej dalej udaje im się oszukiwać ludzi. 
    • Gdzie w końcu kupiłeś?  Ja akurat złotego wolę i nawet w przezroczyste etui wsadzę bo mi się bardziej podoba . 
    • Długo czytałem ten temat bez konta, ale w końcu nadszedł czas na kupno OLEDa. Do tej pory własciwie byłem nastawiony na Asusa PG27UCWM, ale ostatnio też zacząłem się jednak zastanawiać nad QD, a dokładniej Dell AW3426DW. Nastawienie na WOLEDa (czy jak to się tam teraz zwie bez white pixela) było głównie z obawy przed rysami przy czyszczeniu, ale niby w tej najnowszej generacji mocno poprawili wytrzymałość ekranu. Okno mam typowo za samym monitorem, więc z tym nie powinno być problemu, bo wprost na niego nic nie świeci + w razie czego mam rolety. Sam monitor będzie na ramieniu, więc minusy i plusy podstawy tych modeli mnie nie interesują. Mogę prosić o podpowiedzi czy warto iść w QD czy jednak poczekać np. na testy tego Asusa jak już się pojawi? Ew. może popatrzeć na jakieś inne modele QD oprócz tego Della, bo jednak do tej pory siedziałem na IPS 16:9, więc będzie to spory przeskok, ale z drugiej strony wolałbym chyba od razu przejść na 4K. Monitor będzie do grania, przeglądania internetu i okazjonalnego oglądania filmów (chociaż od tego głównie mam LG C4). Z takich dodatkowych rzeczy, to też nie mam zamiaru jakoś bardzo dostosowywać się pod monitor, jak np. ukrywanie paska windows. Mam świadomość, że szybciej się przez to może wypalić. Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...