Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A waszym zdaniem będzie możliwość grania na 1 zapisie gry w ramach 1 konta na xboxie i pc? Bo gamepass mam tu i tu , a ciekawe czy mógłbym w zależności od chęci i miejsca grania sobie przeskakiwać z konsoli ja pc i na odwrót. :E

Opublikowano
Godzinę temu, ODIN85 napisał(a):

A gdzieś się tak dało? U Ubie to wiem że jest taka możliwość albo w Diablo 4.

Mi się wydaje, że będzie to możliwe, jak ktoś będzie grał na tym samym koncie z Xboxa na PC, ale twórcy nie potwierdzili tego.

 

 

 

 

Cała optymalizacja, owszem pogra się na 4060 w 1080p na medium, ale jak się włączy DLSS. :E

  • Thanks 1
Opublikowano

Tak sobie zacząłem się interesować wszystkim na temat S2 bo hype wyebał juz skalę :) Natrafiłem na filmiki rosjanina co pokazuje wyciek buildu jednego z pierwszych grywalnych (na yt nie znajdziecie). I powiem Wam ze ta gra mało się zmieniła po względem designu jako-takiej "grafiki" więc albo w pewnym momencie nastąpił downgrade albo szlifowali tylko AI wrogów i silnik fizyczny. Dla zainteresowanych w otchłaniach neta można pobrać grywalną wersję i samemu sprawdzić/ porównać (jako ciekawostka) jak już pełniak wyjdzie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Cześć, Posiadam internet stacjonarny od Orange (Neostradę 10 Mb/s) na kablach miedzianych. W listopadzie kończy mi się na niego umowa, której nie mam już możliwości przedłużenia, gdyż firma wygasza ten typ sieci. Po wielu latach wnioskowania i zgłaszania zapotrzebowania na światłowód, na horyzoncie niestety nadal go nie widać i nic nie zapowiada, by miało się to zmienić, dlatego zostaje mi tylko internet mobilny. Chciałbym uzyskać poradę którego operatora wybrać oraz jaki sprzęt byłby najbardziej odpowiedni? Zależy mi przede wszystkim na stabilności łącza, a nie biciu rekordów w downloadzie. Za wszelką pomoc z góry dziękuję. Moja lokalizacja: 50.84897, 17.44208 Wypróbowałem czterech operatorów: Orange, Play, Plus i T-Mobile w SpeedTest i NetMonster. Poniższe testy zostały wykonane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku pomiędzy 19:00 a 19:30 na telefonie Motorola Moto G34.   Orange wewnątrz:     Orange na zewnątrz:     Play wewnątrz:     Play na zewnątrz:     Plus wewnątrz:     Plus na zewnątrz:     T-Mobile wewnątrz:     T-Mobile na zewnątrz:       I na koniec jeszcze test jak wygląda w tym zestawieniu mój obecny internet stacjonarny:  
    • Czarny komputer i biało-srebrna płyta, niby szyba przyciemniona, ale dalej było ją widać.  Teraz kolor się zgadza, a upgrade było bardzo tanie. Można czekać na nowe procesory od AMD, lecz obecnie na wydajność nie narzekam.    Wrzucałem info o spalonym 7800X3D na innej płycie MSI. 
    • Bo jeszcze nie ma takiej sieci butelkomatów? Jeżeli obecnie są kolejki, zapychają się, to jest ich po prostu za mało. Jak postawią więcej i bliżej ludzi, to jest szansa, że zacznie to lepiej działać.
    • To wlasnie na plytce MSI sie spalil ten ostatni procek
    • Jakikolwiek zamknięty tor, dowolne auto i można się świetnie bawić.  Najbliżej mam Autodrom Pomorze i pomimo, że tor jest niewielki świetnie się bawiłem jeżdżąc swoją Lancią Deltą. Tylko cywilne opony strasznie szybko znikają. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...