Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja wczoraj zostałem cieniem i zacząłem 2gi rozdział. Mam save'a na następne przejścia. Nawet spoko się mi gra zwłaszcza teraz, kiedy odblokowałem 2gi poziom walki bronią 1 ręczną. Gram na ps5 jestem ciekaw czy będą szlifować jeszcze tryby gry, aby było jeszcze lepiej. 

Opublikowano

Rozpocząłem właśnie piąty rozdział, z tego co zauważyłem to ubyło jedno zadanie w porównaniu do oryginału. Mianowicie lekarstwo dla orka Tarrok-a, samo lekarstwo znajduje się w grze, wymagana wspinaczka do zdobycia. 

@MaxaM konkretna siła. U mnie 105 - stówka z nauki i pięć bonusu od Horacy, żałuję że wcześniej nie dałem nic w zręczności i łuki, teraz mam 29 poziom i 70 punktów nauki do rozdania, zostało wyuczyć się alchemii ale jeszcze przepisu na eliksir siły nie znalazłem.

Opublikowano
3 minuty temu, Keleris napisał(a):

przepisu na eliksir siły nie znalazłem

Spoiler

Xardas ma do sprzedania miksturę oraz przepis.

 

Do tego eksplorując można znaleźć sporo flaszek na podbicie statsów :)

Opublikowano

Kilka dni nie grałem, może zaraz odpalę ale jest tak gorąco... dopiero w lipcu zamontują mi rolety zewn. 
U mnie tak wygląda w 5 rozdziale

20260623113327_1.thumb.jpg.4f27193db7ff03ba3499ac29b8b6767d.jpg


Nie mam lepszej broni, wiem, że tutaj znajdę Topór, ale jeszcze kawałek mam do niego. Teraz mam zapisany stan gry gdzie mam wybór 3 dróg i nie wiem gdzie iść:E 
Nie pamiętam oryginału ale słyszałem, że w Remake jest mocno zmieniona świątynia.
20260623113504_1.thumb.jpg.066809f40704d4bfbe61c870b01b91a6.jpg

Opublikowano

Eliksiry do siły jakieś mam ale na razie nie używałem - 105 siły na ten moment z wszystkim sobie radzi, a biżuterię używam z bonusem do pancerza jak mnie pamięć nie myli to mam ponad 100 na obuchy i sieczne.

U mnie najlepsza dwuręczna to też miecz nadzorcy ale używam topora 67 obr - częściej ogłusza przeciwnika i młot orków 75 obr. 

  • Upvote 1
Opublikowano (edytowane)

Nie znalazłem tego Topora. Wiem, że będzie tej lokacji co jestem, więc wezmę o ile nie przegapię. Cienostwór w tym mroźnym obszarze pokonany po użyciu z 30-50 strzał, bo nie zbliżył się do mnie a ja sobie strzelałem. Takie "ułatwiacze" ^^

Edytowane przez Reddzik
Opublikowano

Gram drugi raz innym obozem, sprawdzam inne decyzje (wybory) i  jest lipa bo nie da się już ukraść zbroi z magicznej rudy nawet jak mam klucz Gomeza, musiałem dorwać coś innego na start...

 

 

ake mam nadzieję że to nie jest jakiś babol i później będzię można dostać się do tej skrzynki 🤔?

Opublikowano (edytowane)
8 minut temu, Sheenek napisał(a):

A truchlo nie lezy?

Oczywiście będąc w 5 rozdziale wróciłem tam i nie ma.

 

Mam też zablokowane zadanie z konwojem, jeszcze z pierwszego rozdziału. Brak kwestii dialogowej u Laresa aby je zakończyć.

Edytowane przez MaxaM
Opublikowano
35 minut temu, MaxaM napisał(a):

I mam kolejny quest zablokowany. Potrzebuję futro mroźnego cieniostwora, ale go ubiłem wcześniej i się nie respi.

W necie mówią, że już po ptakach :/ 

Przy starym obozie za mostkiem w lesie po lewej jest w jaskini taki co się odradza jak go wcześniej się zabiło.

Opublikowano
34 minuty temu, MaxaM napisał(a):

Mam też zablokowane zadanie z konwojem, jeszcze z pierwszego rozdziału. Brak kwestii dialogowej u Laresa aby je zakończyć.

to ja to samo- napadłem na konwój ale finalnie dołączyłem do starego obozu i quest został jako aktywny. To jedyny bug jaki trafiłem na szczęście bez wpływu na nic chyba. Teraz gram z opcją na NO więc zoabczę czy zaliczy 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...