Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
27 minut temu, GordonLameman napisał(a):

Nie wiem kto to lalunia z lasu, ale.... pamiętacie tego kolesia od Cromy? Z bełchatowa? 

CIągle pamiętam, że Croma >>>>> Audi A6 xDDD

Ja pamiętam. I chyba Croma ma ten sam silnik diesla co Saab i wyciągają z niego po 400 KM 700 Mam :E pod wieloma względami Croma to całkiem niezłe auto. Kumpel miał A6 3.0 TDI Quattro i to była krowa ważąca ponad 2 tony. Więc nie zbierała się jakoś super, a koszty napraw kosmos. 5 lat temu za rozrząd płacił 11 tyś.

  • Like 1
Opublikowano (edytowane)
12 godzin temu, Katystopej napisał(a):

A Jarux i jego Laga 3.0?

Żyje i ma się dobrze, Laguna jeszcze kilka miesięcy temu żyła :D Ogoniasty też ma się dobrze chociaż ten tak zmienia fury, że ja sam nie wiem, czym on teraz jeździ, ostatnio widziałem A4 B6 na relacji na fb :D

Edytowane przez lesiu155
Opublikowano
3 minuty temu, Katystopej napisał(a):

9 rano, drogi w Mysłowicach i okolicach czarne, nie widzę sensu dla zimówek jeśli ktoś głównie po mieście jeździ.

Dobre zimówki docenia się dopiero w sytuacjach awaryjnych np. Nagłe hamowanie, "atak zimy"

  • Like 1
  • Upvote 1
Opublikowano (edytowane)
6 godzin temu, Gang napisał(a):

Panowie! a jak się nazywał ten od spawanych/zardzewiałych kielichów? 
To był Lancer? czy inne mitsu? 

Gość z moich okolic, jak wspomnieli to był Galant. Jak mu się rozjechał przód na szarpakach podczas przeglądu to go zezłomował czy sprzedał innemu mitsumaniakowi, już nie pamiętam :E Mitsu już dawno nie posiada, z 4 lata temu miał V50 z 2.0 "hdi", później już się z nim nie widziałem, więc nie wiem czym pomyka (planował C5X7 bo żona była w ciąży i chcieli troszkę większe auto, ale nie wiem czy zakup doszedł do skutku).

Edytowane przez Krzysiak
Opublikowano (edytowane)

Dziś w robocie wjechałem 508 na halę obejrzeć go od dołu, bo jakoś nie było wcześniej czasu. Jestem zadowolony, w spodzie nigdzie nawet najmniejszego nalotu rdzy, nawet na łączeniach blach etc, do tego sucho jak pieprz po ściągnięciu płyty pod silnikiem, nawet żadnych najmniejszych zapoceń :D Także zakup uważam za udany :D 

Godzinę temu, Katystopej napisał(a):

A pamiętacie jak spawał chyba fotel w przedpokoju? Kur... hit :rotfl:

Pozbył się chyba jej dopiero jak dostał litanię usterek na przeglądzie :D 

Edytowane przez Krzysiak
  • Like 1
  • Upvote 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...