Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
14 godzin temu, Rusław napisał(a):

Czy komuś jeszcze gra crashuje dzisiaj jak głupia? Zaktualizowałem sterowniki karty graficznej, wyłączyłem profil OC karty w MSI Afterburner, przeskanowałem i naprawiłem pliki gry w Battle.net i dalej nic. Wczoraj wieczorem wszystko było OK a dzisiaj gra potrafiła dwa razy zrestartować całego kompa po minucie grania, teraz już nawet gra się wykrzacza w menu gry.

Masz Intela 13-14?

Opublikowano (edytowane)

Na zombie to chyba tylko tutaj na forum słyszałem narzekania 🤣 I to garstki ludzi nie łapiących klimatu coda bo najlepsze Zombie od poczatku coda robi/robilo wlasnie Treyarch w Black Opsach i jest to bardzo fajnie wplecione przez nich.  Dlatego jak ktos randomowo ogrywa sobie tylko kampanie coda to nie dziwne ze sie nie rozumie lub sie nie podoba, a wszystko jest polaczone z trybem zombie i kolejnymi sezonami coda przez caly nastepny rok, az do wyjscia nastepnego coda.

4 godziny temu, JeRRyF3D napisał(a):

Odpaliłem w GamePssie i bawię się przewybornie.
Jednak, jak kosmicznie DURNA jest ta gra fabularnie, to aż zwieracz szczypie.
Ten koleś bardzo celnie punktuje. POlecam dwa najnowsze filmy o BO6.

https://www.youtube.com/@grajowo/videos

Takie filmy są bez żadnej wartości , lepiej zagrać i ocenić a nie wrzucać co jakiś gość punktuje bo to subiektywna ocena podkreślę „kogoś innego”. Bo po co oglądać coś co narzuca czyjeś zdanie zanim się zagra ? Co najwyżej po ograniu można zobaczyć taki materiału i porównać ze swoimi wrażeniami.

Edytowane przez Phoenix.
Opublikowano
20 minut temu, Phoenix. napisał(a):

Takie filmy są bez żadnej wartości , lepiej zagrać i ocenić a nie wrzucać co jakiś gość punktuje bo to subiektywna ocena podkreślę „kogoś innego”.
Bo po co oglądać coś co narzuca czyjeś zdanie zanim się zagra ? Co najwyżej po ograniu można zobaczyć taki materiału i porównać ze swoimi wrażeniami.

Oczywiście, że najlepiej PO, żeby nie psuć sobie zabawy.
Nie zmienia to faktu, że jeżeli coś jest KRETYŃSKIE, to będzie tak samo kretyńskie bez grania, w czasie grania i po zagraniu.
Typ punktuje debilizmy BO6 i robi to bardzo celnie.

  • Upvote 1
Opublikowano (edytowane)
W dniu 20.11.2024 o 09:36, JeanPepin napisał(a):

Skończyłem kampanię, imo świetna, taki Michael Bay + jakiś Bond trochę :D Feeling strzelania jak zawsze top. No i wyjątkowo długa...jak na coda :E

Bardziej bym powiedział Mission Impossible. Zapożyczyli trochę patentów z innych gier.

 

Nie licząc przekombinowanej końcówki to jest najlepszy COD od lat. Ale od strony optymalizacji gra leży zwłaszcza po ostatnich łatkach przynajmniej GP i do tej pory nie poprawili resetujących się ustawień od skalowania.

Edytowane przez sideband
Opublikowano (edytowane)
Godzinę temu, Eltik napisał(a):

lipa straszna z tym ze po wbiciu prestizu bronie znow sie staja zablokowane....kto to wymyslil?

Klasyczne prestize to cale core coda od poczatku jego istnienia i ich wprowadzenia, pozniej je zbarali i teraz oddali. Pretiz sluzy do grindowania wiec jesli ci to przeszkadza to go po protu nie wbijasz po zrobieniu borni i problemu nie ma, do tego dostajesz. Wiec po co wbijasz cos o czym pojecia nie masz??

No ale to kolejny przypadek co gdzie ktos nie zna coda i co w nim bylo i narzeka na przywrocenie tego co  codzie kiedys bylo najlepsze ;)

Takze podusmowujac jak zreobisz bronie to nie przechodzisz na wyzszy prestiz, jesli nie chcesz ich ponownie wbijac i tyle ;) Problem znika.

Edytowane przez Phoenix.
Opublikowano (edytowane)

Liczyłbym na pomoc doświadczonych graczy :E  grałem sobie w multiplayer, aby osiągnąć 55 lev. - nie patrzyłem na wydarzenia, opcje do wykonania itd. Po prostu grałem w multi, a jak coś odblokowałem (samo się odblokowało) to spoko.
Teraz po osiągnięciu 55 lev. widzę że jak grałem odblokowałem "opcje" wszystkie strony 4 włącznie - mimowolnie.
Pytanie, co zrobić aby odblokować kolejne "opcje" na stronie 5, zaczynając od naklejki węża, który jest w toku - ale nie mam pojęcia co i jak :E

PS. Chciałbym dalej odblokować stonę 5'tą i dalej 6'tą. How? :E
 

bo6karnet.jpg

Edytowane przez kanon7
Opublikowano (edytowane)

@Phoenix. Kupiłem karnet za 1100 (u góry widać info na 51 dni), karnet bojowy aktywny) i nic…

 

Chvialem odblokować karabin Kraig C i przed tym miałem kłódkę. 
Po kupieniu 1100 kłódka zniknęła ale pisze że musz eodblokowac wcześniejsze opcje. 

Edytowane przez kanon7
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)
W dniu 3.01.2025 o 18:39, z1k napisał(a):

ktore call of duty polecicie na kampanie ? od najlepszej do najgorszej

Ja lubiłem World at War, Black Ops, MW4, WWII i Ghosts. No i oczywiście dawno, dawno temu legendarna COD 2 wgniotła mnie w fotel. 
 

Za to większość nowszych części mi się nie podobała, szczególnie Advanced Warfare i Infinite Warfare.

Edytowane przez Sawyer1916
  • Like 1
Opublikowano

Dla mnie kampania to do BO było jeszcze ok. później tendencja spadkowa, i chyba się jeszcze od dna nie dobiło :) mówię o SP, bo o MP to się nie będę wypowiadał, ponieważ istnieją dla mnie dwie słuszne strony czyli CS i BF(3 i 4)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Fajny bo mega stabilny, ale mało kulek na minutę. 
    • Mam do zainstalowania system na dwóch nowych komputerach i im więcej czytam tym mam większy mętlik w głowie, serio. Oba komputery mają służyć do zabawy i podstawowych zastosowań (gry, emulatory, programy Adobe i podobne) 1 konfiguracja   procesor: AMD Ryzen 7 9800X3D chłodzenie: be quiet! DARK ROCK ELITE płyta: MSI MAG X870E TOMAHAWK WIFI pamięć: GOODRAM 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 IRDM BLACK V karta graficzna: Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC (16 GB) zasilacz: MSI MPG A850G PCIe5.0 850W 80 Plus Gold ATX 3.1 obudowa: Corsair AIRFLOW 7000 Black 2 konfiguracja   procesor: AMD Ryzen-7 7700 AM5 chłodzenie: Arctic Freezer 36 Black płyta: Gigabyte B650 EAGLE AX AM5 pamięć: GoodRam IRDM 32GB (2x16GB) DDR5 6000 CL30 Black karta graficzna: ASUS Prime Radeon RX 9070 OC Edition 16GB GDDR6 zasilacz: Seasonic FOCUS GX-750 (80 PLUS GOLD) obudowa: Corsair AIRFLOW 4000 White  Mam wrażenie że w czasach Windowsa 10 wszystko było prostsze i mniej problemowe, teraz ciągle gdzieś czytam o tym jak to jakas aktualizacja Win11 coś totalnie zjeb**ła i trzeba czekac na porządny updajte , poleca sie też blokować aktualizacje Problem w tym że szczerze ja już mam dosyć na starość pierdole**nia sie z tym wszystkim , śledzenie forum, czytania newsów i ręcznego blokowania wybranych aktualizacji. Ktoś może napisać, ze przecież wystarczy zatrzymać aktualizacje i zainstalować ją później jak "już bedzie dobrze", tyle że to jest jest problem jednorazowy, Mały Miękki co chwila coś odwala i jedna aktualizacja psuje drugą, oni tam totalnie nie ogarniają tematu (pewnie przez hindusów zatrudnionych za miske ryżu) W związku z tym nie wiem co robić, Windows 11 aktualnie też juz wystepuje w różnych wersjach np 23h2, 24h2,25h2  Poniżej parę teoretycznych rozwiązań: 1) Zainstalować Windows 10  2) Zainstalować Windows 11 zaktualizować go na maksa i zacisnąć zęby. 3) Zainstalować Winsows 11 ale nieco starszej wersji np 23h2 i zablokować aktualizacje (pytanie jakie będą tego konsekwencje teraz oraz w dłuższym terminie) 4) Zainstalować Windows 11 LTSC  5) Zainstalować Windows 11 w nieco starszej wersji i odpalić jakiś skrypt oczyszczający 6) Zainstalować Windows 11 w najnowszej wersji i odpalić jakiś skrypt oczyszczający 7) Zainstalować jakąś customową wersje Win11 8) Są też takie wynalazki jak ATLAS OS W całym tym bałaganie jest jeszcze kwestia 1 konfiguracji wymienionej wyżej (mam na mysli procesor) Nie wiem na ile to co tutaj jest poniżej napisane jest aktualne Niektórzy w internecie dla świętego spokoju polecają zainstalować Windowsa 11 LTSC IoT (podobno nadaje sie lepiej do gier niż zwykły LTSC wg niektórych osób)  i w tym windowsie polecają doinstalować ręcznie odpowiedni komponent do obsługi procesorów AMD X3D    
    • Niestety ramię tutaj nie zadziała ponieważ często przenoszę monitor np. na szafkę obok kanapy gdy chce coś sobie obejrzeć niekoniecznie siedząc przy biurku , także mobilna podstawa jest mi potrzebna.   OSD w Samsungu G8 jest w porządku, nawet joystick jest wygoniejszy niż myślałem, problem jest w G7, ale przetestuję to co radzisz czyli ten Samsung Display Manager, jeśli monitor będzie będzie w stanie zapamiętać raz ustawione parametry i nie włączać za każdym razem tego gaming mode to miałbym problem z głowy.    Barw nie ustawiałem w końcu, jedyne co zrobiłem to aktualizację, a że w recenzjach pisali że fabryczne ustawienia są zwykle bardzo dobrze dopasowane w ich przypadku to uznałem, że nie będę się w to bawił skoro i tak kolorystycznie było dla mnie super.
    • Te towary u nich są i będą, ale gdyby nie sankcje, byłyby tańsze. 
    • putin i sami rosjanie są nieobliczalni. Ja miałem na myśli, że wojska natowskie - polskie, amerykańskie, francuskie wchodzą na Ukrainę i strzelają do rosjan. Miałem dokładnie to na myśli pisząc o 3WŚ. Nie uzbrojenie, nie specjaliści - dokładnie to. Wtedy Chiny mogłyby dać zgodę. Ale właśnie ten scenariusz by mógł ocalić Ukrainę, a nie półśrodki. No i jak się okazuje sankcje są blamażem świata zachodniego...   Wszyscy wiedzą jakie mam zdanie na temat korpo, ale możliwe jest też to, że za parę(naście) lat wyjdzie, że korpo omijały te sankcje bo rosja to tak ogromny rynek, że tego nie byli w stanie odpuścić. Są i byli podróżnicy w Moskwie czy małych dziurach w rosji i mówili i pokazywali, że półki w Moskwie czasami lepiej zaopatrzone niż w Warszawie... Więc jakie sankcje?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...