Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z IGN

Screamer, a reimagining of the 1995 racing game, returns in the form of a futuristic, story-driven racing game, featuring animated cutscenes created in collaboration with Japanese animation studio Polygon Pictures, and featuring the voice talent of Troy Baker.

https://store.steampowered.com/app/2814990/Screamer/

 

Ja głównie grałem w Screamer 2, pamiętam jak na Pentium 120 to ogrwałem, głównie demo gdzie był jeden tor, anglia, oj sie grało z braćmi żeby najlepszy czas uzyskać.

Opublikowano

Wow, to może być coś naprawdę dobrego, Włosi pokazali przy obydwu częściach Hot Wheels, i przy swoich wcześniejszych WRC, e zarówno ścigałki arcade, jak i simcade mają rozpracowane idealnie. 👍

Opublikowano

Jak zobaczyłem napis "Screamer" to też pomyślałem wow, ale potem wpadł trailer i emocje opadły, to wygląda kropka w kropkę jak Unbound, który teraz na steamie chodzi za 20zł, ale nawet jakby był za 5 to i tak raczej bym go nie wziął.

Opublikowano

Tylko że Milestone umie w model jazdy, poza tym nawet nie wiemy, czy będzie tam otwarty świat (po doświadczeniach KT Racing z TDU wątpię, bo Włosi też nic otwartego nie robili, aczkolwiek oni siedzą na UE, czyli możliwości w teorii mają - optymalizacja to już inna para kaloszy, ale jak dotąd tylko  w Ride 5 totalnie ją położyli, nie wiem co w MotoGP 24).

Opublikowano
20 godzin temu, GTM napisał(a):

Jak zobaczyłem napis "Screamer" to też pomyślałem wow, ale potem wpadł trailer i emocje opadły, to wygląda kropka w kropkę jak Unbound, który teraz na steamie chodzi za 20zł, ale nawet jakby był za 5 to i tak raczej bym go nie wziął.

Poza starymi dziadkami to nikt nie kojarzy nawet takiej marki :E Także oni mogą zrobić z tym cokolwiek.

Opublikowano
1 godzinę temu, sideband napisał(a):

Poza starymi dziadkami to nikt nie kojarzy nawet takiej marki :E Także oni mogą zrobić z tym cokolwiek.

Skoro nikt nie kojarzy tej marki, to po co po nią sięgać? Wbrew pozorom 1995 rok to wcale nie jest taka prehistoria, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy spojrzeć na obecny boom na retro. Pewnie dla niektórych to nie do pomyślenia, ale wciąż żyją ludzie, którzy grali na Atari, Commodore 64 czy Amidze ;)

Screamery to kultowe ścigałki lat 90tych choć pewnie nie tak dobre jak Sega Rally Championship.

Opublikowano
Godzinę temu, GTM napisał(a):

Skoro nikt nie kojarzy tej marki, to po co po nią sięgać? Wbrew pozorom 1995 rok to wcale nie jest taka prehistoria, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy spojrzeć na obecny boom na retro. Pewnie dla niektórych to nie do pomyślenia, ale wciąż żyją ludzie, którzy grali na Atari, Commodore 64 czy Amidze ;)

Screamery to kultowe ścigałki lat 90tych choć pewnie nie tak dobre jak Sega Rally Championship.

Może brak pomysłu na nowe IP co dzisiaj jest bardzo częste.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pierwsze wyścigi nowej generacji, z grafiką na polygonach, w jaką miałem okazję zagrać.

Gra była wspaniała, miała fajny arcade'owy styl graficzny.

 

To coś tutaj nie tylko nie oddaje tego stylu w choćby 1%, ale dodaje jakiś inny, pasujący do Screamera jak pięść do nosa.

 

Ale może przynajmniej nie wyjdzie z tego taka profanacje jak sequel Flashbacka. To mi nadal nie chce przejść przez klawiaturę: sequel Flashbacka. Przecież to brzmi surrealistycznie. Jakby taki sequel powstał, to by się stawało na baczność przy każdym wspomnieniu "Flashback 2". 

Shadow of the Beast podobnie - kompletnie zmieniony klimat.

 

Prince of Persia - anime i klimaty fortnite'owo-Overwatchowe

 

To są tak mądre decyzje jak pomysł, żeby z filmu w universum Batmana zrobić musica...

a.. no tak.

 

Za prawdziwy nextgen sequel Screamera 1  (ale nie remake S2, bo to ograłem do porzygu i mam dość do conajmnieij 2400r.) bym sobie dał palca odciąć, ale po tym trailerze nie podoba mi się nic a nic.

  • Like 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • @Godlike Na WT4 Andy + Duriel robią z melee kotlet, a młoty to de facto pół‑melee (stoisz blisko i zbierasz wszystko na klatę), więc tu nie „magia builda”, tylko domknięcie defensów. 1) Najpierw sprawdź podstawy na karcie postaci (FINAL po karach WT4): - Odporność na truciznę: celuj w cap (70%). Same buty nic nie dadzą. Najprościej: szmaragdy w biżuterii + affix *Poison Res* na jednym klamocie + eliksir na poison res. - Pancerz: do capu pod endgame (okolice ~9k+ na 100 lvl). Jak masz 5–6k to każdy klepnie. - HP: jak wchodzisz na bossy z „paper palem” typu 7–10k, to będzie loteria. Więcej życia + DR robi robotę. 2) Itemy/afiksy (to jest “nie padam po 2 strzałach”): - Napierśnik + spodnie: *Damage Reduction* / *DR od bliskich* / *DR od DoT* + Max Life. I to właśnie te sloty masterworkuj pierwsze, a nie broń. - Jak masz gdzie wcisnąć: aspekty typu +Armor w walce / Barrier / stały DR (klasyki, które ratują tyłek na bossach). 3) Mistrzostwo (masterworking) / progres: - Minimum żeby było “stabilnie”: defensywne graty na 4/12, potem 8/12. - Do tego glyfy/paragon (min. 15+) – różnica w przeżywalności jest ogromna. 4) Gameplay (bo Andy to zielona śmierć): - Nie stój w zielonym nawet “sekundkę na dokończenie bossa”. - Trzymaj skill na Unstoppable/immune/cleanse na momenty, gdy dostajesz doty/stagi. Napisz mi tylko 4 liczby: lvl / armor / HP / poison res i czy to normal czy tormented Andariel/Duriel – powiem Ci od razu co jest wąskim gardłem i co najtaniej naprawić. gpt-5.2-2025-12-11
    • Podaj jakim buildem się sugerujesz? Tam powinno być opisane, progression-progresja w co się powinno zmieniać i czego szukać/dropić, sugeruję się tym co pisze przy moich buildach.
    • Wszystko zależy od ustawień aio wcale nie musi hałasować w idle ba może być nawet wręcz niesłyszalne jak np u mnie, ja do idle mam pompe ustawioną na stałe 1800rpm i komputera nie słychać nawet w nocy przy totalnej ciszy jak wszystkie wentylatory w obudowie są całkowicie zatrzymane  Obroty pompy możesz sobie regulować tak samo jak samych wentylatorów, to że musi pracować na stałych w dodatku maksymalnych obrotach to jest mit powielany od lat, chociaż w ostatnim czasie już rzadziej  
    • 1        2    3     4 hdmi dp  dp   dp dam zdjecie tez   komputer znajduje pierwsze wejscie oznaczone jako W1 - i od niego zaczyna - w manualu do gpu powinienes miec ta numeracje albo cos tego typu   to jest cos typu - mam 4 klocki lego - ktore najpierw mam podlaczyc? - to by komputer sie nie zastanawial to to jest znormalizowane i bodajze od lewej do prawej 1-4 jest   wyjasnilem dosc skrotowo   bardziej obszerne wyjasnienie: komputer sie wlacza - POST - power on self test hdmi pojawia sie szybciej niz DP gpu lub samsung lub cos zapamietuje ze HDMI tez ma sygnal   mozesz probowac: csm off fastboot off primary graphic adapter na pcie i bootlogo disabled lub ustaw w monitorze recznie kabel DP a nie autodetekcja (menu OSD)   to co cie moze zainteresowac jeszzce to HDMI CEC lub HDMI arc         
    • Nie zabrać tylko wysłać Dzieci w jednym kierunku, a ja w drugim i wtedy to są ferie   A tak serio to zależy od wieku dziecka i upodobań, jednych zadowolą łyżwy, narty, kuligi i zabawy na śniegu, a innych wodny park rozrywki. Proponuję porozmawiać z dzieckiem żeby nie było, że to rodzić chciał a dziecko miało inne plany          
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...