Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 minuty temu, ju-rek napisał(a):

To zależy

Co takie dziwne te wykresy?

 

Jak dłużej popatrzyłem to lata między 50 a 70% i wciąga 135 Watów :stukniety: 

 

Jak ponownie włączyłem akcelerację to 3-5% a na GPU wrażenia to praktycznie nie robi.

4 minuty temu, Krzysiak napisał(a):

file_00000000ff3071f4b0a617bbbca8d3e7.png

:hihot:

Chcesz kupić 9950X3D?

IMG_20260530_171727.thumb.jpg.6284348967c06a0ee278bf27729af06d.jpg

 

  • Haha 1
Opublikowano
Godzinę temu, Keleris napisał(a):

Ryzen 5600 dostał zawału, 100% i wideo nie idzie płynnie przy ustawieniu 4320p60 więc po paru sekundach wyłączyłem.

Potwierdzam, podkręcony na 4.6GHz leci na 100%, chyba prawie wszystkie klatki gubił :E

  • Haha 1
Opublikowano
7 godzin temu, ju-rek napisał(a):

Gdzie?

14900K tyle wciąga a on już jest ustawiony. Stockowy pewnie wziąłby trochę więcej. Można jeszcze sprawdzić full ekran vs okienko, ale do tego chyba trzeba odpalić w tle hwinfo i wykresy do rejestrowania.

5 godzin temu, Keleris napisał(a):

Ryzen 5600 dostał zawału, 100% i wideo nie idzie płynnie przy ustawieniu 4320p60 więc po paru sekundach wyłączyłem.

Lata temu były takie zabawy z Xeonami z 775.

3 godziny temu, JacekRTX napisał(a):

Na luzaku :)

obraz_2026-05-30_211954823.png

Bo karta graficzna Ci to mieli :E

Opublikowano
16 godzin temu, Krzysiak napisał(a):

Ja wydajności potrzebuję tylko do grania, więc drugi ccd by leżał ciągle odłogiem :hihot:

No i tak się zachowuje 9950x3d. Raz jeden cziplet, raz drugi. Ten procesor powinien mieć dopisek "parking" :E 

  • Upvote 1
Opublikowano
6 minut temu, leven napisał(a):

Jak można włączyć 8k na Yt ? :E 

Nie wiem jak :( 

 

Normalnie, klikasz na kółko zębate

 

image.thumb.png.a4cc36459a091c1740cdf923af93a61f.png

1 minutę temu, skypan napisał(a):

U mnie w normie. GPU robi robotę.

fox-mulder.gif.8d0d97e1dcffb9a583fbc23cd6e08c5e.gif

 

No super, ale nie o to chodzi w tej zabawie.

  • Upvote 1
Opublikowano
3 minuty temu, leven napisał(a):

Jak można włączyć 8k na Yt ? :E 

Nie wiem jak :( 

Zębatka na odtwarzaczu xD , w HTML5 ciekawe czy stary odtwarzacz w Flash dał by radę , kto normalny ogląda 8K na Tubie ?? . Ja nawet nie próbuje u siebie tego odpalać bo miał bym pożar :) 

  • Upvote 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...