Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
3 minuty temu, ODIN85 napisał(a):

Nawet oglądanie śmiesznych kotów nie pomaga:placz:

Partacze z Tmobile. Umowa podpisana 7 października a światłowodu nie ma:placz:

Łap 

 

 

images (1).jpeg

 

Zawsze możesz screeny pooglądać albo gameplay ci jakiś zrobię :E

Edytowane przez dawidoxx
  • Sad 1
Opublikowano (edytowane)
3 minuty temu, Tomek_ITH napisał(a):

Panowie LECIMYYYYY!!!

Beztytuu.thumb.png.c8e2f103c2667beee13b217783e3855f.png

Długi ten lot - 1d 13h. :E

 

U mnie też nie lepiej. Pobrałem 82%, a teraz cisnę z zawrotną prędkością 11 Mb/s.

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 2
Opublikowano

Odpaliłem na Xklocku, wygląda tak sobie z plusem, działa 50-60fps i ma od początku MEGA ATMOSFERYCZNE UDŹWIĘKOWIENIE, mega, mega, mega. Klocek podłączony pod kino domowe, dźwięk surround świetny i subwoofer masujący brzuch. Przepiękne. 

  • Like 1
Opublikowano (edytowane)
1 minutę temu, Tomek_ITH napisał(a):

Teraz mi piszę że 3d 5h

Nie ruszaj Myszy ani klawiatury, to przyspieszy LOL

 

U mnie jeszcze niecałe 20 minut :glodny:

Edytowane przez PaVLo
  • Upvote 1
Opublikowano
2 minuty temu, Send1N napisał(a):

A wy będziecie grać w tą gierkę czy pisać tutaj że gracie? :E przed chwilą w minutę przybyło 20 postów :smiech:

Dopiero ściągają 😉, poczekaj spam w wątku dopiero się rozkręca 🤭

Opublikowano (edytowane)
2 minuty temu, Spychcio napisał(a):

No co:E ja mówiłem, że czekam jeszcze za nugetsami z piekarnika, zostały 2min:lol2:

Z żarciem "Do czegoś" to zawsze jest tak że zjedzone jest całe za nim włączysz :E żona kumpla zawsze zerowała popcorn w kinie na tych reklamach przed filmem :rotfl:

Edytowane przez Send1N

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • "Crimson Desert will be pre-loadable on 6PM ET / 3PM PT on March 17, 2026 (10PM UTC). for Playstation 5, ahead of its worldwide release 48 hours later on March 19. Preload availability for Xbox Series X/S and PC has yet to be officially announced, but digital preloads typically open around 48 hours before launch..." czyli na PS5 jest oficjalnie zapowiedziane, a na resztę platform oficjalnego infa jeszcze nie ma.    I to jest zdrowe podejście. Poczekać, zobaczyć jakie to faktycznie jest i później myśleć o ewentualnym kupnie.    Patrzę na te filmiki i mimo tego że gra mnie w ogóle nie interesuje, to wygląda to zbyt pięknie by było prawdziwe, czytając jakie to ma być ogromne. 
    • To już gry akcjii a nie survivor horror ale dalej może się podobać.
    • To jest seria 4? One tak podrożały?  5 lat temu za moją 4 dałem 1700, jedynie pary nie mam.
    • Kupuj kupuj bo zarasz Szejki przez wojenkę u siebie - wszystko u nas wykupią , zresztą już Jaszczomb (Glapiński) zapowiedział że nie będzie obniżek stóp (teraz wojenka da kolejnego kopa aby wszystko szło do góry).
    • Odchudzanie odchudzaniem, ale coraz więcej elementów interfejsu jest pisanych w WebView. Dlatego np. menu start czy pasek zadań zawsze będą takie ociężałe     Ja nigdy nie miałem jakichś problemów z Windowsami, ale od jakiegoś czasu na 11 dzieją się u mnie dziwne rzeczy, których na CachyOS zainstalowanym obok po prostu nie widzę. Coraz częściej myślę o o formacie i przejściu na Cachy na stałe, bez zabawy w dual boot.   Jedyne co mnie jeszcze wstrzymuje to że Inverse Tone Mapping z Gamescope nadal nie działa do końca poprawnie na Nvidii, więc nie mam odpowiednika AutoHDR/RTX HDR w grach, a bardzo mi na tym zależy. Ale Nvidia ostatnio zabrała się za sterowniki, a ostatnio wyszła beta sterów 595 w której znów są poprawki pod HDR i zmiana mająca rozwiązać problem z wydajnością w DX12. Natomiast tone mapping z kwin działa spoko, gry odpalane w SDR nadal wyglądają świetnie w trybie HDR na pulpicie, nawet jeśli nie mogę wymusić w nich HDR.   W dodatku znalazłem takie kwiatki gdzie np. w remake Residenta 2 natywne HDR na Windowsie wygląda okropnie (co oczywiście jest winą jego implementacji przez Capcom), ale na Cachy wygląda o wiele lepiej, bez wyblakłych kolorów.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...