Jak gra jest dobra to śmiało można zagrać ponownie. Alien Isolation był zwyczajnie za długi. Gdyby odjęli z 5 godzin bezsensownego łażenia/bactrackingu to tempo rozgrywki byłoby o wiele lepsze.
Jechanie na jednym schemacie przez tyle godzin potrafi znużyć i zniechęcić do dalszej gry.
Nic nie da, zrobiłem przemianę w robala, w nocy jak strażnicy drzemią na stojąco dotarłem do Saturasa ale jak go obudziłem to mnie atakował wezwał wszystkich magów i mnie zabili.
Z racji tego odpaliłem sobie Klasyka, bo Remake jest niegrywalny, a patcha nie wiadomo kiedy dostaniemy, może za tydzień, może w inny dzień.
Zamówiłem 9800x3d boxa w Media Expert z promki za 1.7k do tego powinienem dostać 150zł kodu rabatowego 15/17 to będzie na płytę do zużycia.
Może ktoś polecić jakieś powietrzne chłodzenie do tych 180zł co sobie spokojnie poradzi z 9800x3d? z ME? Mam też kod rabatowy do zużycia 95zł to od razu użył bym na chłodzenie.
I ostatnia kwestia zasilacz czy sobie poradzi z 9800x3d + RTX 3070, niby ma te 550W na lini 12v, procek też nie jest jakoś prądożerny. Z podkręconym i 5600 + rtx 3070 nie miałem żadnych problemów. Zasilacz otwierałem, kondensatory są całe, od razu wentylator wyczyszciłem.
Rekomendowane odpowiedzi
Opublikowane przez azgan,
1 reakcja
Pokaż odpowiedź
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się