Obejrzałem jeszcze kilka razy ten trailer nowego Xenoblade i aż morda mi się uśmiecha. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do tego co pokazali, szczególnie twarze postaci wydawały mi się dziwne. chociaż główna bohaterka wygląda fajnie. Ale zwróciłem też uwagę na to że mimo iż jest to gra tylko na Switcha 2, to nie widać jakiegoś dużego upgrade graficznego. A Monolith przecież zawsze wyciskało z konsoli tyle ile się da. Ale teraz mi się bardzo podoba. I muzyka też jest super. Podobno będą kompozytorzy z poprzednich Xenoblade m.in z dwójki.
Co myślicie o tym trailerze?
Bez bicia przyznaję, że ostatni mój RX to był 6600XT RDNA2 i z automatu jakbym chciał podnieść limit to wgrałbym vBIOS z interesującym mnie limitem. Poczytam.
No z intelem na pokładzie bym nie szalał.
Co do zasilaczy, były jakieś promki na przyzwoite jednostki ~850W w okolicy 300zł nawet czasem poniżej. Opchnąłbyś swój obecny, to byś niewiele dołożył
Rekomendowane odpowiedzi
Opublikowane przez azgan,
1 reakcja
Pokaż odpowiedź
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się