Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 minuty temu, voltq napisał(a):

Tencent wykupi ubi ? Czy AC jest niegotowy ? Uciekają przed KCD?

No jak im AC sie nie sprzeda dobrze to pewnie tak się skończy i Tencent ich łyknie, czy uciekaja przed KCD2 pewnie tak, ale i pewnie patrzac po tym jaki byl stan Outlaws na premiere to murzyn potrzebuje szlifow, a co boisz sie ze KCD2 bedzie nie grywalne na premierę i nie będziesz miał co ogrywac na urlopie? :E

  • Like 1
Opublikowano
Godzinę temu, ODIN85 napisał(a):

Dopinają umowę z Tencentem:E

Ja to bym raczej powiedział, że Tencent ich dopina a oni tylko odwlekają nieuniknione :E

 

Godzinę temu, crush napisał(a):

Wybielacz nie chce zadziałać.

No patrz, a w chińskiej reklamie to działało niemal jak za machnięciem różdżki :E

 

 

 

29 minut temu, Tomek_ITH napisał(a):

Ciekawe po ile jutro akcje będą, stawiam poniżej 10 euro.

Właśnie niekoniecznie, giełda może dość neutralnie zareagować biorąc pod uwagę, że w lutym wychodzą już dwa duże tytuły - KCD II i Avowed. Swoją drogą możliwe, że sami na siebie zastawili sidła bo z dużym prawdopodobieństwem w marcu może wyjść Switch 2 a wtedy

 

morgan-freeman-good-luck.gif

  • Like 1
  • Haha 3
Opublikowano (edytowane)
11 minut temu, ODIN85 napisał(a):

Sory ale pewnie będzie tyle bugów co w 1 albo i więcej bo obszar gry powiększyli.

Oby fabuła tylko dowiozła.

Wiedźmin 3 był w dużo lepszym stanie na premierę w porównaniu do wiedźmina 2 , obie na tym samym silniku cdpr  przed wydaniem w2 też mieli kłopoty jak czesi przed wydaniem KCD 1 , też robili jakieś edycję rozszerzone z nowymi zadaniami itd , wiadomo cdpr dużo lepsze studio na tamte czasy ale ja bym nie panikował z tymi problemami na start , wg mnie to będzie GOTY i duży hit  chyba że GTA 6 wyjdzie tylko rockstar to już inna liga 

 

Jaki tytuł powalczy z KCD? Macie jakieś propozycje?

Edytowane przez voltq
Opublikowano
24 minuty temu, ODIN85 napisał(a):

Sory ale pewnie będzie tyle bugów co w 1 albo i więcej bo obszar gry powiększyli.

Oby fabuła tylko dowiozła.

No i co z tego, skoro to nadal będzie lepsza gra. 

Opublikowano
29 minut temu, ODIN85 napisał(a):

Sory ale pewnie będzie tyle bugów co w 1 albo i więcej bo obszar gry powiększyli.

Oby fabuła tylko dowiozła.

Mają już doświadczenie z tym silnikiem i nie robią tego pod przestarzałe API także może nie będzie tak źle.

21 minut temu, voltq napisał(a):

Jaki tytuł powalczy z KCD?

Nie ma nic w zasadzie, pierwsza połowa tego roku jest dość luźna jeśli chodzi o gry AAA.

  • Like 1
Opublikowano
Godzinę temu, crush napisał(a):

Wyję. 😭

 

Tania gównoburza. 20 marca wydano masę gier (np. Animal Crossing: New Horizons, Mario Party 10, Shining Force: The Legacy of Great Intention, Luigi's Mansion: Dark Moon) i jakoś nikt w Japonii nie płakał.

 

 

  • Upvote 1
Opublikowano
27 minut temu, DEFTONES101 napisał(a):

Tania gównoburza. 20 marca wydano masę gier (np. Animal Crossing: New Horizons, Mario Party 10, Shining Force: The Legacy of Great Intention, Luigi's Mansion: Dark Moon) i jakoś nikt w Japonii nie płakał.

 

 

od tego sa specjalisci zeby to wiedziec. Mogli wydac gre 19.03 albo 21.03.

Nie jest to tania gownoburza tylko przyklad nie kompetencjii.

Opublikowano

Ciekawe jak to by wyglądało jakby to wydali w listopadzie :D przynajmniej się nie bali kolejny raz przesunąć premiery, choć dla nich to może być albo nie być na rynku. Jeszcze tutaj niektórzy napisali że gra będzie lepsza od KCD... to zależy jak na to patrzeć... ponieważ fabularnie oczywiście że będzie lepsza, ale pod względem optymalizacji i bugów to szczerze w to wątpię, AC już od kilku ładnych części na premierę jest całkiem dobrze przygotowany. Widzieliście co Wam pokazał STALKER2... i to pokazuje jakim gronem są gracze, gdzie twórcy bezczelnie plują flegmą w twarz, a Ci wytrą chusteczką i dalej uśmiech na twarzy...i już pisałem w temacie o KCD2 i obym się mylił, ale dostaniecie podobnego crapa co przy S2, oczywiście mówię pod względem optymalizacyjnym i bugowym :) no ale Wy jak kaczory :E i tak w koło Macieja. 

Opublikowano
14 minut temu, DEFTONES101 napisał(a):

Czyli mówisz, że japońscy wydawcy są niekompetentni, bo wydają gry 20 marca. Czy może ta klauzula potępienia dotyczy wyłącznie Ubisoft?

Jak by wydali assasina w Polsce gdzie grasz niemieckim murzynem-transem i wydali gre 11 listopada tez bys chwalil ze to odwazne i postepowe.

 

Poprostu usprawiedliwiasz nawet male wpadki ubisoftu. Pewnie jestes teczowym wojownikiem i masz do tego prawo

Opublikowano
7 minut temu, DEFTONES101 napisał(a):

Nigdy nie broniłem Ubisoftu. Podśmiechuję się z próby zrobienia taniej gównoburzy. Bo największy ból mają wszyscy, z wyjątkiem Japończyków. 

Jeszcze brak ci wiedzy. Byl skandal z brama w Hiroshimie ktora Japonczycy uwazaja za swieta.

Japonczycy musza byc wniebowzieci ze beda grali murzynem. Jestes zmanipulowany i to jest ok.

Opublikowano
1 godzinę temu, DEFTONES101 napisał(a):

Tania gównoburza. 20 marca wydano masę gier (np. Animal Crossing: New Horizons, Mario Party 10, Shining Force: The Legacy of Great Intention, Luigi's Mansion: Dark Moon) i jakoś nikt w Japonii nie płakał.

Czy też były to gry gdzie murzyn mordował Japończyków?

  • Like 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Dokładnie, ale to dalej bardzo dobre karciochy, więc można sobie na nich jeszcze siedzieć. Ja myślałem o 5070TiS, ale chyba można zapomnieć. Teraz mi chodzi po głowie, czy może nie kupić jakiejś 5070Ti/5080 na wszelki wypadek, bardziej bym się skłaniał ku 5070Ti. Niby jeszcze mi 12GB pamięci nie brakło, ale jak ma coś pójść nie tak i ceny pójść znacząco w górę Szkoda mi tylko wymieniać kartę dla samej pamięci i tylko 25% wydajniejszą, bo fanu z tego nie będzie  Troche tak, zwłaszcza jak Ty siedzisz dość długo na jednej karcie. Ale to jest patologia w wykonaniu nvidii co oni wyprawiają z tą pamięcią. 5060Ti, która jest w rasterze 25% wydajniejsza od 5 letniej 3060Ti ma tyle samo pamięci co 5080, gdzie 5080 z miejsca powinna mieć 24GB. Już nie mówiąc o 4060Ti 16GB i 4070Ti 12GB.
    • Wkleiłem @DaveCam Nawet cytowany @Jardier zachował się prawie tak samo niekonkretnie. Mam ci wyszukać wszystkich żeby zaspokoić twoje ego ? Chyba obaj nie wypełzliśmy spod jutubowego kamienia.   Wkleiłem linki twórców, którzy uważam że coś wnoszą, testują głębiej James Baldwin, @GamersMuscle
    • Możesz pokazać kto tak robi ze mówi: mi też się nie podoba i że jest to bełkot? Bo tylko widzę narzekanie że ten i tamten narzeka i bełkocze ale bez jakiś konkretów, że narracja jest taka i wszystkich jakby się zmówili co mają mówić. Trochę to wygląda jak? Bełkot
    • Przeciez roznica miedzy 9700x a 9800xd to 75-100mhz   W grach roznica jest zadna miedzy odkreconym cpu, a limitem ppt 88W  To co najwyzej w cine bedziesz mial wiecej ptk i to tyle   Jakie napieice i vid podczs testu raportuje ?  Nie wiem jak bardzo by musiala byc spartolona gra zebys mial drop z 250 na 120 fps tak wiec wymyslac torche abstrakcyjne scenariusze  I to by byla tylko i wylacznie wina gry a nie slabego cpu. Jak widac na ciebie placebo dobrze dziala ale to najwazniejsze ze dziala   W codzie na skreconym ppt i prilu bez kaganca nie ma zadnej roznicy w testach  Wiem bo testowalem   Jak jakis wbity limit nie dziala tzn ze jest problem z plyta/bios. Ja nie mam problemu z limitami, co  wklepie tak jest wiec moze sprawdz inny bios lub czy faktycznie zapisujesz ustawienia. Pusc cb23 i pokaz ile wypluje ptk przy takim poborze, jestem ciekaw.
    • piłeś nie pisz albo idź już spać i patrz co cytowałem https://brd24.pl/spoleczenstwo/pijany-biznesmen-w-darlowie-sedzia-nie-zabrala-mu-nawet-prawa-jazdy-umorzenie/
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...