Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro kasa lezy na ulicy, to ja podnosisz. To juz tez popada w jakas skrajnosc. Skoro sa ludzie ktorzy chca ogladac content tradwife, to obviously warto jest to monetyzowac. Jedna zrobi to 'autentycznie', druga zobaczy ze mozna (jak to w internecie) robic kase na lemingach i zacznie w to inwestowac (tracac ta autentycznosc).

 

Troche tak jakbys twierdzil ze wszyscy vlogerzy podrozniczy sa hipokrytami, bo monetyzuja swoje kanaly na yt i nie podrozuja 'budzetowo'.  Mozna podrozowac budzetowo (1k $ trip) i robic przy tym 20k $ ;) 

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
5 minut temu, oldfashioned napisał(a):

Troche tak jakbys twierdzil ze wszyscy vlogerzy podrozniczy sa hipokrytami, bo monetyzuja swoje kanaly na yt i nie podrozuja 'budzetowo'.  Mozna podrozowac budzetowo (1k $ trip) i robic przy tym 20k $ ;)

Zasadniczo są hipokrytami, o ile twierdzą że faktycznie budżetowo podróżują - W tym wypadku laski podające się za trad wife nie żyją życiem faktycznej trad wife ¯\_(ツ)_/¯ 

Opublikowano

Oczywiscie ze sa tacy co sa hipokrytami, nic nie jest 100%. Ale sa tez tacy, co mimo sukcesu i zarobienia na tym fajnej kasy nadal robia to w sposob budzetowy. Wiec pisanie ze zasadniczo sa hipokrytami to jak pisanie o ludziach ktorzy interesuja sie technologia i kompami, ze zasadniczo sie nie myja i maja przetluszczone wlosy. :)

Opublikowano

Ciekawe jak to prawnie wygląda, czy są jakieś zapisy, że z tego majątku przynajmniej jakiś procent ma się ostać. Tak aby w wieku 18 lat coś jeszcze zostało dla potomka. Ja tam się tej sytuacji nie dziwię, typ sporo czasu spędził za kratkami, a nigdy nie był zbyt lotny. On po takich przejściach to powinien na spokojnie odzyskać zdrowie psychiczne, a nie pchać się w sidła baby.

Opublikowano (edytowane)
5 minut temu, ghostdog napisał(a):

Ciekawe jak to prawnie wygląda, czy są jakieś zapisy, że z tego majątku przynajmniej jakiś procent ma się ostać. Tak aby w wieku 18 lat coś jeszcze zostało dla potomka. Ja tam się tej sytuacji nie dziwię, typ sporo czasu spędził za kratkami, a nigdy nie był zbyt lotny. On po takich przejściach to powinien na spokojnie odzyskać zdrowie psychiczne, a nie pchać się w sidła baby.

Może zarządzać budżetem w ramach zwykłego zarządu. Prawdopodobnie będzie miała miesięczne limity wypłat. Dostosowane do potrzeb dziecka :) 
 

tu mas trochę o tym napisane: https://adwokacisikorscy.pl/zarzad-majatkiem-dziecka/

 

 

Ale wiadomo - internetowym tępakom nie pasuje to do narracji o planach i całej reszcie idiotyzmów więc o tym nie napiszą. Mogą też nie wiedzieć, bo wiadomo - to tylko internetowe tepaki :) 

Edytowane przez GordonLameman
Opublikowano

Zła może nie ale interesowana już tak. Raczej człowiek, który szmat czasu spędził w więzieniu nie jest dobrą partią. Chyba, że uznamy że włączył jej się tryb "opiekuńczy".

 

A co to tego trendu, gdzie laski wstawiają swoje złoty myśli o wzroście 190+. Już wcześniej wstawiałem jakieś statystyki, że faceci w Polsce, co mają minimum 190 to jakieś 10%. Sam wzrost roboty nie robi. Jak dodamy jeszcze do tego dobrą facjatę i całkiem gruby portfel to pewnie zostanie jakieś 4-5%. Więc raczej nie ma z czego wybierać, a nawet jak się taki znajdzie, to dlaczego ma się zainteresować daną paniusią.

Opublikowano

Ta baba jest tragiczna choć prawakom powinna pasować, bo bredzi że ona to żeńska energia, że facet ma prowadzić, że on ma być silny a ona kruchutka. I oczywiście utrzymywać ją, a ona będzie rodzić. Uwielbiam te konserwatywne upośledzone kocopoły.

Opublikowano
3 godziny temu, Keller napisał(a):

Ta baba jest tragiczna choć prawakom powinna pasować, bo bredzi że ona to żeńska energia, że facet ma prowadzić, że on ma być silny a ona kruchutka. I oczywiście utrzymywać ją, a ona będzie rodzić. Uwielbiam te konserwatywne upośledzone kocopoły.

braindead-cat.gif

stary, pierdolety odklejusów o jakichś energiach to raczysko 2025, a Ty tu coś o stronach politycznych nawijasz xD 

 

 

Opublikowano (edytowane)
8 minut temu, nozownikzberlina napisał(a):

braindead-cat.gif

stary, pierdolety odklejusów o jakichś energiach to raczysko 2025, a Ty tu coś o stronach politycznych nawijasz xD 

 

 

Już nie becz, że znowu prawicę ci krytykują, której jak widać poglądów nawet nie znasz. Energie płciowe są spadkiem z tradycyjnych ról czyli np. kobieta łagodna, uległa, czyściutka, robiąca w domu i tak dalej, a chłop silny, dominujący itd. Prawaki to uwielbiają. Feminizmy, równości, tolerancje uznajecie za zboczenia, a ludzi odstających od męskości i kobiecości za podludzi :) Konserwatyzmy, tradycjonalizmy, to wszystko prawacy, a postęp lewacy (czyli uwolnienie się z tych ról). Nie ze mną te numery byś robił fikołki na temat prawaków których należy solidnie zjechać.

 

Krytykujesz energie płciowe = krytykujesz role płciowe = krytykuj prawicę i tradycję/konserwy. To wszystko jest powiązane niezależnie czy sobie napiszesz pierdoły ad personam czy nie.

Edytowane przez Keller
Opublikowano (edytowane)
8 minut temu, huudyy napisał(a):

Dlatego musisz go wyzywać od schizofreników? 

EP0xPlFt-Doubt.jpg

wstawiłem gifa bo chłop się wysrał jakimś politycznym majaczeniem, jak to jest wyzywanie to gratuluję, płatku śniegu xDD zgłaszaj post jak ci coś nie pasuje - może tym razem dostanę bana na rok i będziecie mogli w spokoju waflować się o polityce w swoim kółku adoracji 

 

obraz.png.245de026b93364590841454cf0bb7ed4.png

Edytowane przez nozownikzberlina
Opublikowano
1 minutę temu, nozownikzberlina napisał(a):

dla jasności - rzyganie polityką w różnych wątkach i przyklejanie jakichś wymyślonych łatek jest okej, tak? 

Powiem raz i krótko - wszystklie te tematy polityczne i wiekszosc offtopu to w moim osobistej opinii - ściek (w wiekszosci przypadku). Nie interesuje mnie kto ma jakie poglądy, nie interesuje mnie czy są poprawne, niepoprawne, zgodne z moimi przekonaniami czy nie. Olewam ten aspekt ale ... nie olewam agresywnego zachowania

Reasumujac - mam totalnie gdzies co Wy tu smarujecie. Czy sie odklejacie, czy piszecie sensownie, merytorycznie. Ja reaguje w sytuacjach gdy zaczynacie wjezdzac na siebie personalnie. Zwlaszcza, jesli osoba ktora wraca swiezo "po urlopie" - nie wykazuje grama refleksji

Tyle z mojej strony w tym aspekcie - nie sil sie na odpowiedz bo ja napisalem co mam do napisania i temat uwazam za zamkniety. Jesli sie ogarniesz, tematu nie bylo. Jesli nadal bedziesz brnal ta "ciemną doliną", moze i "zła sie nie ulekniesz" ale i tak Cie dopadnie :E 

That's all folks

Opublikowano
15 godzin temu, Keller napisał(a):

Ta baba jest tragiczna choć prawakom powinna pasować, bo bredzi że ona to żeńska energia, że facet ma prowadzić, że on ma być silny a ona kruchutka. I oczywiście utrzymywać ją, a ona będzie rodzić. Uwielbiam te konserwatywne upośledzone kocopoły.

Ale wiesz, paradoksalnie to jedyny działający model w przetrwaniu gatunku. Nawet w Afryce wszędzie tam, gdzie kobiet pracuje większy%, to liczba dzieci spada na pysk.

Badania pokazują dużą negatywną korelację między dzietnością a aktywnością zawodową kobiet, szczególnie w wieku 20-39 lat, z efektami utrzymującymi się przez całe życie.

 

I nie, ja nie mówię, że kobiety nie powinny pracować. Mówię, że krytyka akurat tego u prawaków jest irracjonalna — to jedyny model, który faktycznie działa długoterminowo.

15 godzin temu, Keller napisał(a):

Facet ma prowadzić, że on ma być silny a ona kruchutka.

Ponownie — to jest naturalne u ssaków. Już nie wypierajcie czegoś, co sprawdziło się i działa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Witam wszystkich  Szukam bloku wodnego do w/w karty najlepiej aby był od firmy watercool tylko nie jestem pewien czy ten od 3080/90 będzie w ogóle pasował do karty graficznej a jak nie to jakie by były ok według was ? 
    • Dziękuję za zwrócenie uwagi:) Korzystam tylko z Wifi i nie mogę sprawdzić działanie internetu przez kabel na dłuższą metę . programik Bluescreenview 1.55 :   ================================================== Dump File         : 012726-13562-01.dmp Crash Time        : 27.01.2026 12:28:43 Bug Check String  : UNEXPECTED_KERNEL_MODE_TRAP Bug Check Code    : 0x1000007f Parameter 1       : 00000000`00000008 Parameter 2       : ffff9501`c68cee70 Parameter 3       : ffffbe8d`5753a143 Parameter 4       : ffffd303`80436000 Caused By Driver  :  Caused By Address :  File Description  :  Product Name      :  Company           :  File Version      :  Processor         : x64 Crash Address     :  Stack Address 1   :  Stack Address 2   :  Stack Address 3   :  Computer Name     :  Full Path         : C:\Windows\Minidump\012726-13562-01.dmp Processors Count  : 12 Major Version     : 15 Minor Version     : 26100 Dump File Size    : 4 570 423 Dump File Time    : 27.01.2026 12:29:05 ================================================== ================================================== Dump File         : 012226-12093-01.dmp Crash Time        : 22.01.2026 21:47:39 Bug Check String  : SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION Bug Check Code    : 0x0000003b Parameter 1       : 00000000`c0000005 Parameter 2       : fffff802`daa429b9 Parameter 3       : ffffab03`1f244990 Parameter 4       : 00000000`00000000 Caused By Driver  : ntoskrnl.exe Caused By Address : ntoskrnl.exe+4fb240 File Description  :  Product Name      :  Company           :  File Version      :  Processor         : x64 Crash Address     : ntoskrnl.exe+4fb240 Stack Address 1   :  Stack Address 2   :  Stack Address 3   :  Computer Name     :  Full Path         : C:\Windows\Minidump\012226-12093-01.dmp Processors Count  : 12 Major Version     : 15 Minor Version     : 26100 Dump File Size    : 2 408 383 Dump File Time    : 22.01.2026 21:48:00 ================================================== ================================================== Dump File         : 011926-14328-01.dmp Crash Time        : 19.01.2026 13:53:41 Bug Check String  : REFERENCE_BY_POINTER Bug Check Code    : 0x00000018 Parameter 1       : 00000000`00000000 Parameter 2       : ffff9a89`73b68080 Parameter 3       : 00000000`00000002 Parameter 4       : ffffffff`ffffffff Caused By Driver  : ntoskrnl.exe Caused By Address : ntoskrnl.exe+4fb240 File Description  :  Product Name      :  Company           :  File Version      :  Processor         : x64 Crash Address     : ntoskrnl.exe+4fb240 Stack Address 1   :  Stack Address 2   :  Stack Address 3   :  Computer Name     :  Full Path         : C:\Windows\Minidump\011926-14328-01.dmp Processors Count  : 12 Major Version     : 15 Minor Version     : 26100 Dump File Size    : 4 477 068 Dump File Time    : 19.01.2026 13:54:04 ================================================== ================================================== Dump File         : 011726-16578-01.dmp Crash Time        : 17.01.2026 08:32:00 Bug Check String  : MEMORY_MANAGEMENT Bug Check Code    : 0x0000001a Parameter 1       : 00000000`00009696 Parameter 2       : ffffa980`11ef4cd0 Parameter 3       : 00000000`00000000 Parameter 4       : 00000000`00000000 Caused By Driver  : ntoskrnl.exe Caused By Address : ntoskrnl.exe+4fb240 File Description  :  Product Name      :  Company           :  File Version      :  Processor         : x64 Crash Address     : ntoskrnl.exe+4fb240 Stack Address 1   :  Stack Address 2   :  Stack Address 3   :  Computer Name     :  Full Path         : C:\Windows\Minidump\011726-16578-01.dmp Processors Count  : 12 Major Version     : 15 Minor Version     : 26100 Dump File Size    : 4 467 850 Dump File Time    : 17.01.2026 08:32:25 ================================================== ================================================== Dump File         : 011626-13093-01.dmp Crash Time        : 16.01.2026 17:04:45 Bug Check String  :  Bug Check Code    : 0x000001c7 Parameter 1       : 00000000`00000000 Parameter 2       : ffffcf88`e48ff000 Parameter 3       : 00000000`52322fec Parameter 4       : 00000000`001ba4ff Caused By Driver  : ntoskrnl.exe Caused By Address : ntoskrnl.exe+4fb240 File Description  :  Product Name      :  Company           :  File Version      :  Processor         : x64 Crash Address     : ntoskrnl.exe+4fb240 Stack Address 1   :  Stack Address 2   :  Stack Address 3   :  Computer Name     :  Full Path         : C:\Windows\Minidump\011626-13093-01.dmp Processors Count  : 12 Major Version     : 15 Minor Version     : 26100 Dump File Size    : 4 574 827 Dump File Time    : 16.01.2026 17:05:09 ==================================================
    • @Grolshekżeby nie śmiecić w zen5, to mój tak trzyma tempy i zegary w CB R23.  
    • Żal to mi raczej ludzi którzy zamiast przejść na wydajniejszego intela płacą tyle za tego proca. Wystarczy sprzedać płytę kupić coś na lga1700 z ddr4 i proca z 8P + 8E i jesteś ustawiony a całość zamknie się w 1000 zł po sprzedaży płyty AM4.   nówka dobrej klasy 350 - 400 zł https://www.sferis.pl/plyta-glowna-msi-pro-b760-p-ddr4-ii-i380774   proc 800 - 900 zł https://www.vinted.pl/items/6655959517-i7-13700k  
    • Dobrze że robi takie filmiki i pokazuje jak jest. Jakby poszedł od razu do nich to by dostał dwa zdania na odczepnego i rozeszło by się po kościach. A tak to zrobi się szum. Może ktoś się zainteresuje tym temat z wyższej półki i zrobi z tym porządek. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...