Skocz do zawartości

BF6  

139 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy planujesz kupić grę?

    • Tak - Preorder
    • Tak - kupuję na premierę
    • Tak - kupuję po premierze
    • Nie - A komu to potrzebne


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

image.thumb.png.177a3e58d39d01f2aac464baba39cc70.png

⚠️ #BF6 daje każdemu, kogo dotknęła awaria aplikacji EA APP (PC), 12 wzmacniaczy sprzętu i 12 wzmacniaczy do kariery na 60 minut!

⚠️Dodatkowo wszyscy poszkodowani otrzymają darmowy, sezonowy karnet bojowy, a posiadacze edycji Phantom dostaną za darmo karnety bojowe z sezonu 1 i 2 🔥

♦️Activision przez lata problemów z Dev Errorami nigdy nie dał żadnego karnetu za free 😬😏

  • Upvote 6
Opublikowano

Pograłem trochę w  MP (9lvl) i godzinkę w SP. Kampanię mogę określić jednym słowem "zbędna". Może coś późnej się rozkręci. Zamiast tracić czas i zasoby na tryb SP mogli zrobić 2-3 dodatkowe mapy. Natomiast MP jest ok, gra się przyjemnie choć nie czuć współpracy. Ile to razy człowiek musiał czekać na amunicję lub aby medyk przebijający obok konającego mnie łaskawie wbił szprycę. Dynamika jest tak duża, że wrogowie wypełzają jak karaluchy ze wszystkich miejsc :D

  • Upvote 1
Opublikowano

Przełamanie jest spoko. Niecałe 2 godziny ograne i mi starczy na teraz. Muszę sobie klawisze popatrzeć bo raz miałem okazję chłopa połozonego odciągnąć a nie wiedziałem co kliknąć :E Muszę też zobaczyć jakie gadżety mają poszczególne klasy i co robią.

 

image.thumb.png.c9886ee67833fa6145f1bde024b5b950.pngv

Godzinę temu, Tomek_ITH napisał(a):

Gra po kilkudziesięciu minutach ma wycieki pamięci. Vram dobija do 15gb. Sporo ludzi ma z tym problem.

Nic takiego nie miałem, max 8,3 GB.

Opublikowano

Jprdl, obudziłem się i nie mogę zasnąć bo ciągnie do BF'a pomimo przespania nie pełnych 6ciu godzin LOL

 

@noah chyba musisz poprostu klikać po wyposażeniu żeby zobaczyć co Ci tam odblokowało. Trzeba przyznać że mało czytelne są te gifty bo sam nie wiem czy jest jakieś zbiorcze podsumowanie poza wiadomościami od EA na skrzynce. 

Opublikowano

A to mnie nie interesuje w takim razie. Coś czuję, że zmieniła się polityka zakulisowo - zawsze było tak, że klucze z promocji dostawały wszelakie bonusy preorderowe a tutaj wiedzę, że można będzie pocałować się w dupę.

 

Taki sam numer ostatnio odstawił Techland w Dying Light The Beast i tam też brakuje preorderowych bonusów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Czemu? Wyłączone aktualizację już od czasów win7 i problemu nie ma. Instaluję z miesięcznym lub większym opóźnieniem do zawsze i dla mnie te newsy o problematycznych aktualizacjach są opowieściami z mchu i paproci     Tyś to jest hardkor  
    • Poprzednim razem jak zainstalowałem win 10 home z CD przez zewnętrzny napęd CD/DVD z usb było dobrze. A mianowicie z początku nie było obrazu i świeciła się biała dioda na płycie głównej. To poczytałem w redd'icie, żeby w biosie ustawić na gen 4 w zakładce zaawansowane opcje i w onboard (w ustawieniach było ustawione na auto). I system się uruchomił (i mówię szczerze), tzn. nie było resetowania komputera. Do mojej płyty głównej ASUS ROG STRIX X870-A GAMING WIFI zainstalowałem wszystkie sterowniki pod ten chipset  ze strony Asus. Pomogłem sobie trochę programem Driver booster od IObit 😁. Zainstalował co trzeba. Następnie sprawdziłem, czy czegoś nie brakuje w Menedżer'ze urządzeń i brakowało tylko dwóch niedogodności, czyli WiFi i Bluetooth (tylko pod win 11). Następnie na stronce Asus'a sprawdzałem najnowszy bios. I rzeczywiście takowy był na stronce, jak i w informacji w biosie: 1804. Następnie ściągnąłem taki firmware: ASUS 4242 and PD-GX Firmware Windows Update Tool i zainstalowałem. I  od tego momentu mam takie problemy z uruchomieniem lub zainstalowaniem win (resety kompa). Poprawcie mnie, jeżeli się mylę ... 🤔.  Ja tak dalej pójdzie, to wyrzucę ten komputer przez okno 😡🤬 (no może trochę przesadzam, ale już nie daję rady - moja cierpliwość się kończy). Aha obecnie jest nowy bios do mojego mobo w wersji 2004 (2026/01/30). I teraz pierwsze pytanie: Czy zainstalować nowy bios z USB i czy znikną te problemy z resetowania kompa ? No to czas na drugie pytanie: Czy po instalacji biosu i zainstalowania win 11 home instalować lub nie ten firmware ASUS 4242 and PD-GX Firmware Windows Update Tool (aktualizację kontrolera USB4)? Pozdrawiam.      
    • To ja miałem w FH3 ze 400h... z tego lekko 90% jak nie więcej jako AFK na mixerze  miałem chyba wszystkie auta, a punktów na losowania jeszcze wwuj zostało
    • Ile to już gier na filmikach wyglądało jak to określiłeś "zadziwiająco dobrze" a jak przyszło co do czego to wiemy jak to wyglądało. Trzymam kciuki  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...