Umpero 979 Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 @Kamiyanx ktoś ładnie tam w komentarzach to podsumował "...temat raczej dla psychiatrów a nie dla medioznawców". Poza tym publicznymi pieniędzmi jest im płacone za zajmowanie się bzdetami.
different Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 (edytowane) @UmperoRozumiem, że ty masz monopol na to, żeby stwierdzać co jest ważne, a co nie. I czym różne nauki mają się zajmować? Edytowane 27 Listopada 2024 przez different
Kris194 Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 12 minut temu, Umpero napisał(a): Poza tym publicznymi pieniędzmi jest im płacone za zajmowanie się bzdetami.
blabla123 Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 Cytat O godzinie 4:00 czasu lokalnego (3:00 czasu polskiego) w nocy z wtorku na środę weszło w życie zawieszenie broni między Izraelem a Hezbollahem, wynegocjowane przez rządy Izraela i Libanu - podała agencja Reuters. https://www.pap.pl/aktualnosci/weszlo-w-zycie-zawieszenie-broni-miedzy-izraelem-hezbollahem
kubikolos Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 1 godzinę temu, Badalamann napisał(a): ających problem o omawianie na jakiejś konferencji naukowej tego, jak ludzie zwracają się do psów czy "życiem drzew" przypominam, że mamy całą gałąź nauki zwaną teologią. Ale jak się śmiejemy z teologii to już o psieckach nie przypominasz Na tym właśnie polega różnica między trollem a człowiekiem. Z tymi psieckami to jest większa część propagandy szkodliwej dla naszej demografii, stąd wiele innych artykułów promujących psiacierzyństwo. 11 godzin temu, hubio napisał(a): jak usłyszałem ostatnio o zabójstwie "honorowym" w UK 10 letniej Sary albo słyszy się o ciągłych gwałtach i przestępstwach imigrantów z krajów islamskich to trudno nie zrozumieć ludzi piszących o całej grupie jako "bydło". Nie pochwalam tego, sam nie używam takich określeń, ale rozumiem... hubio zaczął przemawiać ludzkim głosem, dostrzegł nagle co ludzie myślą o narastającej skali przestępstw. PCLAB był twoim krzyżem, jesteś teraz nowym człowiekiem
GordonLameman Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 Godzinę temu, Umpero napisał(a): To, że gówno owiniesz w złoty papierek nie znaczy, że staje się cukierkiem. Absolutnie bzdurna metafora. Ale... gówno też się bada. Rozumiesz to?
Fatality Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 (edytowane) 19 minut temu, kubikolos napisał(a): hubio zaczął przemawiać ludzkim głosem, dostrzegł nagle co ludzie myślą o narastającej skali przestępstw. Mam coraz większe wrażenie, że ktoś się pod niego podszywa. Zwłaszcza po tej wypowiedzi o bydle Edytowane 27 Listopada 2024 przez Fatality
Michaelred Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 (edytowane) 59 minut temu, Fatality napisał(a): Mam coraz większe wrażenie, że ktoś się pod niego podszywa. Zwłaszcza po tej wypowiedzi o bydle Pamiętajmy o tym, że ci co mają największe zesranie o nazywanie tak nachodźców nie mają absolutnie żadnego oporu żeby nazywac tak albo gorzej Polaków, którzy robią podobne rzeczy Edytowane 27 Listopada 2024 przez Michaelred
Kamiyanx Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 Godzinę temu, Michaelred napisał(a): Pamiętajmy o tym, że ci co mają największe zesranie o nazywanie tak nachodźców nie mają absolutnie żadnego oporu żeby nazywac tak albo gorzej Polaków, którzy robią podobne rzeczy Ci, czyli kto dokładnie?
johny11 Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 Oprócz Pińskiego przestańcie cytować tu Lisa. To chory z nienawiści i nie tylko człowiek.
Michaelred Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 (edytowane) 24 minuty temu, Kamiyanx napisał(a): Ci, czyli kto dokładnie? No np ty 24 minuty temu, johny11 napisał(a): Oprócz Pińskiego przestańcie cytować tu Lisa. To chory z nienawiści i nie tylko człowiek. Mój ulubiony silniczek... udarowy Co ten dupiarz bredzi. On wie ile było ofiar na Wołyniu? Edytowane 27 Listopada 2024 przez Michaelred
Kamiyanx Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 21 minut temu, Michaelred napisał(a): No np ty Aha.
Klakier1984 Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 W tu o głupotach tymczasem z serii wina PiSu. "Zyski zmieniły się w straty. Takich słabych wyników nie było od lat" https://www.money.pl/gospodarka/takich-slabych-wynikow-nie-bylo-od-lat-rekord-strat-panstwowych-spolek-7097109645122112a.html
trepek Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 57 minut temu, Michaelred napisał(a): On wie ile było ofiar na Wołyniu? Każdego oddzielnie nie pochowają bo i co by mieli wpisać na nagrobkach? Ofiara nr1, ofiara nr2 itd? Ot, co najwyżej będzie grób/mogiła zbiorowa na Powiązkach.
Michaelred Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 Raczej już z góry wiadomo, że ekshumacje skończą się po 10 osobach kiedy zaczną wyciągać szkielety dzieci z rozwalonymi od siekier czaszkami. Tyle miejsca to się znajdzie na powązkach.
hubio Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 2 godziny temu, Fatality napisał(a): Mam coraz większe wrażenie, że ktoś się pod niego podszywa. Zwłaszcza po tej wypowiedzi o bydle Zapewniam, że to ja 100% oryginalny hubio. Słowo "bydło" było w cudzysłowie i ja osobiście nie używam takich słów. Czasami na to co niektóre osoby zrobiły to byłaby obraza dla bydła bo zwierzęta nie są tak okrutne.
Kris194 Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 21 minut temu, Michaelred napisał(a): Raczej już z góry wiadomo, że ekshumacje skończą się po 10 osobach kiedy zaczną wyciągać szkielety dzieci z rozwalonymi od siekier czaszkami. Tyle miejsca to się znajdzie na powązkach. Od 1994 r. ekshumowano kilkaset osób a ty mówisz o 10, tak się właśnie interesujecie, czymkolwiek. https://demagog.org.pl/wypowiedzi/ekshumacje-niemieckich-zolnierzy-w-ukrainie-co-o-nich-wiadomo/
Michaelred Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 Teraz, Kris194 napisał(a): Od 1994 r. ekshumowano kilkaset osób a ty mówisz o 10, tak się właśnie interesujecie, czymkolwiek. I jaki to ma związek z tym co napisałem? Zelensky wtedy latał po świecie zbierająć kase na Ukraińskie wojsko?
Spl97 Opublikowano 27 Listopada 2024 Autor Opublikowano 27 Listopada 2024 20 godzin temu, Kris194 napisał(a): Niech jeszcze kurtkę, czapkę i rękawiczki założy, z pewnością to będzie wyglądać wiarygodniej Kilka dni "prezentacji" kandydata popieranego przez PiS oraz wypłynięcia ciekawych i towarzyskich informacji o nim wystarczyły, żeby stwierdzić, że Nawrocki najprawdopodobniej może nie powtórzyć sukcesu Dudy, na co tak bardzo liczą PiS-iory. Co nie znaczy, że rywala można zlekceważyć, jeśli Trzask i sztab jego zlekceważą, to będzie najgorsze co można do dnia wyborów prezydenckich zrobić.
Spl97 Opublikowano 27 Listopada 2024 Autor Opublikowano 27 Listopada 2024 (edytowane) 2 godziny temu, johny11 napisał(a): Oprócz Pińskiego przestańcie cytować tu Lisa. To chory z nienawiści i nie tylko człowiek. Mamy tu wstawiać wypowiedzi Stanowskiego, Mazurka czy innych pisowskich/konfiarskich dziennikarskich hien bądź presstytutek? 3 godziny temu, Michaelred napisał(a): Akurat w tym przypadku Tomek Lis ma rację, w maju przyszłego roku będzie trzeba powtórzyć raz jeszcze to co się stało 15 października 2023 roku, gdyż polską racją stanu jest wygrana kandydata oraz objęcie przez niego miejsca w pałacu, który nie będzie ani PiS-owcem ani też "niezależnym" z poparciem PiS-u. Trzeba jasno powiedzieć do wyborców obecnej koalicji rządzącej, marsz do urn! Choćby po nas potop, jak to już mają we krwi elektorat PiS-owski oraz Konfiarski. Bez wymówek typu a to pada, więc nie idę, a to się nic nie zmieni, a to chcę się spotkać w niedzielę wyborczą z kumplem/przyjaciółką i wypić piwo czy wino oraz wiele wiele innych wymówek. Takie wymówki, to oznaka słabości, którą bezlitośnie wykorzystają wyborcy PiS-u oraz Konfy, którzy odpalą akcję #mimowszystkonawrocki, po to, żeby tylko zrobić temu krajowi psikusa, którego za wszelką cenę nie można dopuścić, gdyż w przeciwnym razie będzie naprawdę źle. Edytowane 27 Listopada 2024 przez Spl97
Kamiyanx Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 32 minuty temu, hubio napisał(a): Zapewniam, że to ja 100% oryginalny hubio. Słowo "bydło" było w cudzysłowie i ja osobiście nie używam takich słów. Czasami na to co niektóre osoby zrobiły to byłaby obraza dla bydła bo zwierzęta nie są tak okrutne. Taki np. 57-letni mieszkaniec Krakowa, który uciął kotu język. Ale jak wiemy, Polacy są kryształowi.
Umpero Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 10 minut temu, Spl97 napisał(a): Mamy tu wstawiać wypowiedzi Stanowskiego, Mazurka czy innych pisowskich/konfiarskich dziennikarskich hien bądź presstytutek? Znów bredzisz o Stanowskim jako pisowskim sługusie? Przecież to Stanowski ogołocił te wszystkie presstytutki z GW, TVN i innych ścieków.
crush Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 (edytowane) 6 godzin temu, GordonLameman napisał(a): To po prostu się dzieje. I należy to zbadać od każdej strony. Samotne baby którym odpieprzyło z samotności. Proszę bardzo. Wyjaśnienione i to bez grantów! A wiesz co jest najlepsze w tego typu pseudo-badaniach? To, że one tego nie uznają za problem. To ma być tylko kolejna forma afirmacji. Bo teraz trzeba się pochylić nad i zaakceptować każde skrzywienie. ☺️ 7 godzin temu, Kris194 napisał(a): Jesteś pewien, że jest? https://sites.google.com/uw.edu.pl/xv-okmm/opłaty To mi nie mówi czy jest to w pełni prywatnie finansowane. 4 godziny temu, Kamiyanx napisał(a): Tu macie szersze wyjaśnienie do tej konferencji Czyli dokładnie to co stwierdziłem - zrozumienie i afirmacja, bo w oczach osoby niezrównoważonej "dziecko może być wszystkim". Nie nie może. Dokładnie tak samo jak facet nie może być kobietą. Edytowane 27 Listopada 2024 przez crush
kubikolos Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 3 godziny temu, Michaelred napisał(a): Pamiętajmy o tym, że ci co mają największe zesranie o nazywanie tak nachodźców nie mają absolutnie żadnego oporu żeby nazywac tak albo gorzej Polaków, którzy robią podobne rzeczy 15 minut temu, Kamiyanx napisał(a): Taki np. 57-letni mieszkaniec Krakowa, który uciął kotu język. Ale jak wiemy, Polacy są kryształowi. Długo nie trzeba było czekać.
crush Opublikowano 27 Listopada 2024 Opublikowano 27 Listopada 2024 18 minut temu, Kamiyanx napisał(a): Taki np. 57-letni mieszkaniec Krakowa, który uciął kotu język. Ale jak wiemy, Polacy są kryształowi. Dokładnie. Albo muslim gwałcący dziecko, albo działający w gangu. W końcu się rozumiemy!
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się