Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i luz, po to są mody na PC, żeby każdy dopasował grę pod siebie, a popularność na Nexusie pokazuje, że jest zainteresowanie tym "udogodnieniem". Podejrzewam, że będzie to jedno z pierwszych, jakie się pojawi, o ile będzie to możliwe.

 

Prawdą jest również to, że z modami trzeba uważać, aby nie przedobrzyć. Jeśli ktoś głód, obciążenie, zmęczenie, rany i resztę tego typu mechanik wyrzuca za pomocą modów, ile z pierwotnej wizji twórców tutaj zostaje? Trzeba mieć umiar i dać grze szansę w wersji vanilla. To nic nie kosztuje.

 

Ja używałem moda na brak animacji podnoszenia ziółek i na kropkę podczas celowania z łuku. Za pierwszym razem przechodziłem na konsoli bez żadnych modów. 

 

 

  • Like 3
Opublikowano
2 godziny temu, kptEnter napisał(a):

Ale boję się, że bez kodu na celownik w łuku będę musiał poczekać. Walczę tylko łukiem.

W sumie ten sam silnik, więc pewnie kod z jedynki będzie działał.

  • Like 1
Opublikowano
17 minut temu, Lypton napisał(a):

W sumie ten sam silnik, więc pewnie kod z jedynki będzie działał.

:E 

 

Wystarczy że zmienią kilka parametrów i się rozjedzie kodzik ;) Ale oczywiście naprawa tego będzie w miarę prosta.

Opublikowano
2 godziny temu, Jaycob napisał(a):

Przykładem jest ostatni S2, gdzie część graczy w grze survivalowej z pomocą modów wyłączyła wszystkie elementy survivalowe, takie jak stamina, znacznie większy ekwipunek czy brak uszkodzeń broni. Gdzie tu sens, skoro całe core gry opiera się na przetrwaniu?

Trochę tak i trochę nie…Wyłączanie tych elementów faktycznie nie ma sensu ale sam modami je „poprawiałem” zmniejszając choćby ceny za naprawę czy obrażenia od mutantów. Co zresztą sami twórcy później to zrobili bo zwyczajnie źle zbalansowane to było. 

36 minut temu, galakty napisał(a):

Dlatego ja mod na autozapis, strzelanie z łuku zobaczę jak wygląda najpierw, szybsze zbieranie ziół i może podniesienie obciążenia. Resztę zostawię. + jakieś graficzne pewnie.

Ja podobnie na start. 

Opublikowano (edytowane)

Łuk w tej grze to jeden z najciekawiej opracowanych elementów. Wcale nie zajmuję dużo czasu, aby opanować o co w tym biega i robi konkret klimat.
Nie wyobrażam sobie psuć zabawy z poznawania łuków modami :E

 

Jak ktoś totalnie nie ogarnia i chce szybciej się nauczyć strzelać to na necie są poradniki jak się do tego zabrać :E

Np.

 

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 2
Opublikowano (edytowane)

Gamespot twierdzi, że stan techniczny gry jest na premierę o niebo lepszy niż w przypadku pierwszej części. Przez 70 godzin nie natknęli się na żadne game breaking bugs, zarówno w przypadku zadań głównych jak i pobocznych. Jest trochę lewitujących obiektów, koślawego przenikania i tym podobnych cudów, ale ogólnie jest całkiem w porządku. Nie zaskakuje to w sumie, pamiętając jak jedynka wyglądała na początku. Tym niemniej cały czas cieszy.

Edytowane przez Vulc
  • Like 4
Opublikowano (edytowane)

Na pjurze chwalą optymalizację i pewnie jutro wlecą testy. Kompa mam już leciwego (Ryzen 5 5600 I RX 6600 XT) i to mnie tylko powstrzymuje przed zakupem teraz, now, natychmiast. 

Edytowane przez Lypton

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik


  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Zgadza się masz dobrą pamięć Chciałbym dobrą płytę przyszłościową pod 9800x3d czyli ta z twojego linka mówicie że będzie najlepsza?  Jeżeli x870 była by dużo lepsza to może warto dołożyć te 300hmm  Dziękuję za pomoc.
    • Moje zapędy kończą się na zwróceniu uwagi, ze piszesz bzdury... nie pierwszy raz zresztą. Niestety niektórzy traktują swój sprzęt ponad to czym faktycznie jest i nie potrafią zdrowo rozsądkowo spojrzeć na całokształt. Tak właśnie jest w twoim wypadku, że mając shitową kartę po raz "dwudziesty szósty" wyróżniasz ją na tle innych przypisując "super moce". I nie zabraniam ci cieszyć się ze sprzętu bo nic mi do tego ale czytając po raz n-ty te dyrdymały po prostu czasem się przelewa...
    • Przecież masz moduły 30-36-36-96-132-.. (i luźniejsze dalsze timingi), które nie będą szybsze od 36-36-36-76-112-.. Czyli 6000 CL30 wcale nie musi oznaczać większej wydajności względem 6000 CL36  (mało tego, może być ciut wolniej). A często może być odwrotnie, zwłaszcza że już są na rynku moduły z podbitym napięciem do 1.4/1.45V, tylko po to żeby mieć CL30, a potem co? 40-40-..      
    • Automatyczny,kolbowy czy przelewowy ? Całe życie piłem kawę sypaną z mlekiem natomiast w pracy zawsze spotykałem się z różnymi ekspresami czy to Philips czy DeLonghi wniosek miałem jeden kawa z takiego ekspresu mi nie smakowała jakoś zbytnio a do tego zawsze było jej mało w kubku była mocna w smaku często kwaskowa (nawet przy nowym ekspresie) Nie wiem czy to wina samej kawy jako rodzaju kawy czy może chodzi o sam proces zaparzania, który na pewno różni się wsypania kawy do kubka i zalania wrzątkiem. Jaki ekspres będzie najbardziej przypominał w smaku zwykłą czarną?   Automatyczny jest o tyle fajny że kilka rodzajów kaw mlecznych może zrobić jak latte które lubię bardzo natomiast kwestia mycia tego systemu mlecznego to już inna sprawa. O kolbowym nie wiem za dużo a przelewowy wydaje się być blisko podobny do zwykłej kawy. Czy wy też mieliście problem z przystosowaniem się do smaku kawy z ekspresu automatycznego ? Czy tylko ja mam jakieś dziwne kubki smakowe 🤣    
    • 899zł amazon :   https://www.amazon.pl/MSI-X670E-Gaming-Plus-Wifi/dp/B0CQPLGTRV?pd_rd_w=Ccwd6&content-id=amzn1.sym.0218330a-13ab-4596-84fe-14ea219b9764%3Aamzn1.symc.30e3dbb4-8dd8-4bad-b7a1-a45bcdbc49b8&pf_rd_p=0218330a-13ab-4596-84fe-14ea219b9764&pf_rd_r=QS8WBYSRPE941JJTJM1K&pd_rd_wg=57UNq&pd_rd_r=00de8a40-8f83-4d80-89ee-993d2a0c7d1d&pd_rd_i=B0CQPLGTRV   za 950 to była x870e gaming, teraz 1200   chyba nawet Ty pytałeś w innym temacie
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...