Póki co przejechałem jedno GP w ramach testu i ..... dupa zbita !!! Trzeba się uczyć BATERII !!! Wcześniej jazda była czystą przyjemnością, dzisiaj męczarnią Nie dziwię się kierowcą F1 że narzekają na te nowe wynalazki. Zamiast skupiać się na jak najlepszej jeździe, trzeba dodatkowo kombinować z "prundem" !!! A idź pan w .......
Możliwe. Nie robi błędów, ten kto nic nie robi. Jesteśmy tylko ludźmi.
Ja przynajmniej jak się gdzieś pomylę i ktoś mi taki błąd wskaże oraz zrozumiem gdzie zawiniłem, to nie idę w zaparte, tylko przyznam się i przeproszę
Nie widzę w tym nic złego albo haniebnego
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się