Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Patrząc na to jakie tuzy światowej piłki tam grają to myślę, że spokojnie bylibyśmy lepsi od niektórych reprezentacji, ale nic się nie poradzi na zasady. Moim zdaniem za dużo tych reprezentacji tam nawalili, nie jestem zwolennikiem zmiany tych przepisów

  • Upvote 1
Opublikowano

Która grupa to grupa śmierci? Tak sobie patrzę i chyba ta:

 

obraz.png.7b790ba8987a4548d542ff6027e227de.png

 

Tylko czy Senegal to ten Senegal co lata temu? I czy Norwegia potrafi się odgryźć i grą solidną i mocną piłkę?

 

 

Tak btw. patrzę i tam same jakieś egzotyki w grupach. Trochę to śmieszne, ale no cóż. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...