Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano (edytowane)
Godzinę temu, Jaycob napisał(a):

4K, 30 FPS i RTX 4090 - coś czuję, że ta optymalizacja będzie wybitna. :E 

Połączone słowa "optymalizacja" i "Unreal Engine 5" tworzą oksymoron.

 

Tak, to śmiga na UE5.

Edytowane przez Lypton
  • Like 2
Opublikowano (edytowane)
Godzinę temu, Jaycob napisał(a):

4K, 30 FPS i RTX 4090 - coś czuję, że ta optymalizacja będzie wybitna. :E 

 

 

Słyszałem ze tam kilku naszych rodaków pracuje, wieć pewnie wychowankowie bloober team :E 

Godzinę temu, ODIN85 napisał(a):

Dobrze że tu co drugi ma 5090:wariat:

Dobrze ze za niedługo kolejna generacja :E :E 

 

 

 

Nie podobają mi się animacje podczas ataku.. strasznie to niedopracowane i próbują tuszować je róznymi "efektami" 

Edytowane przez dawidoxx
Opublikowano (edytowane)

Ale wydajność gry to jest dramat.

Do tego nasrane aberracji po uszy, a oddzielnej opcji nie ma wszystko zaszyte pod post-procesem.

No więc odpaliłem w natywnym  4K a tu okolice 30fps :E 

2TnoXH1.jpeg

 

A  po właczeniu FSR4

aasmsnY.jpeg

szału nie ma bo 50-55

@dawidoxx Nie wiem czy to skutek u mnie zredukowanych post proscesów (bo aberracja i Motion blur zaszyte tam) czy FSR4 ale u ciebie obraz jest dużo bardziej rozmazany widać to na całym ekranie... dziwne

Edytowane przez Frog67
Opublikowano (edytowane)

Może jakieś wyostrzenie z FSR nie sprawdzę już, bo wywaliłem z dysku. Miałem na liście, ale po tym jak zagrałem to podziękuję... nudny symulator chodzenia.

 

Najlepsze, że w menu miałem 20 FPS, a karta ciągnęła więcej papu niż w samej grze.

Edytowane przez dawidoxx
Opublikowano

Niezbyt zachęcające to demo. Gra kiepsko działa, nie wygląda, a wymagania kosmiczne.

Doszedłem do walki i koniec, szkoda czasu.

 

A i by w ogóle zagrać, musiałem ustawić TSR 3d Resolution powyżej 70%, inaczej był crash po startowym przerywniku filmowym. xD

 

ZDhTdzK.thumb.jpeg.92d4e1e8cc96ba9edacfa2aaaa284286.jpeg

 

4 godziny temu, Gothic napisał(a):

Gierka wygląda jak Days Gone, Death Stranding sprzed 2020 roku także wymagania z dupy.

Tak, podobnie wygląda, ale nawet obok tych gier nie stała. Tamte gry są po wielokroć grywalniejsze. 

  • Upvote 1
Opublikowano

A mnie gra zaciekawiła. Walka później jest trudniejsza niż z początkowym słabym typkiem. Dron trochę pomaga. Fajne mini zagadki. Brak prowadzenia za rękę. Nawet nieźle się gra. Optymalizacja raczej z winy vramu jest słaba, u mnie na full hd + high zeżarło 8gb.

Opublikowano (edytowane)

W 1440p DLSS jakość, plus nawet FG+ maks detale i jest grywalne :E Nic nie zamula, nie ścina, walka taka sobie, sama gra do kupienia na promocji. 

Bez FG jest ok 80-90+ zależnie od miejsca. 

HellIsUs-Win64-Shipping_2025_06_03_13_48_27_044.thumb.png.b48e544e7468971512cdcd6d9535d818.pngHellIsUs-Win64-Shipping_2025_06_03_12_57_28_657.thumb.png.11830531907d758e21f64e9dbe14ab2b.png

Edytowane przez Reddzik
Opublikowano

Nie no gra się przyjemnie ale widac że 4K to ciśnie okrutnie, zjechałem z 4K na 1800p i nagle z 60-70fps skoczyło na 100-115fps 

ynpiSFb.jpeg

 

a walka widać przyjemna i w sumie demo zachęcia do zakupu.

Smooth Frarate po prostu zakłada capa 62fps u mnie aby było płynnie bez skoków.

 

Opublikowano

Nie no, demo na medium w 1080p i z DLSS Performance ciśnie RTX 2060 niemiłosiernie (najgorzej jest w menu :E - o co z tym chodzi, ma tak praktycznie każda nowa gra na UE), ale grać się da. W sumie sam nie wiem, czy to dobra, czy zła optymalizacja na tle obecnego 💩 rynku.

 

Sama gra mocno średnia, przeciwnicy idiotyczni, moveset nieprzewidywalny, jedyna zaleta, że można mocno dostosować poziom trudności i wyłączyć respawny.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

79% MC z 23 recenzji

https://www.metacritic.com/game/hell-is-us/

 

PPE 8/10 https://www.ppe.pl/recenzje/381092/hell-is-us-recenzja-gry-najgorsza-strona-czlowieczenstwa.html

 

CDA 7/10 https://www.cdaction.pl/recenzje/hell-is-us-to-wyjatkowa-gra-o-bezsensie-wojny-i-ludzkiej-hipokryzji-recenzja

 

Chyba sobie daruję. Z tego co czytam, walka jest największym minusem - szybko się powtarza i robi się nudna, a do tego kamera potrafi irytować. Klimat i eksploracja brzmią fajnie, ale dla mnie to za mało. Może kiedyś na jakiejś większej promocji dam szansę.

  • Upvote 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Pod warunkiem że utniesz na starcie minimum 100W poboru względem stock bo inaczej ta wersja nie nadaje się do normalnego korzystania  
    • The Division miało fajnie to rozwiązane ze strefą PvE i PvP. Ci, co chcieli, mogli sobie farmić PvE solo, ze znajomymi albo z randomami, bez żadnego zagrożenia ze strony graczy. Albo wejść do Dark Zone i robić to samo, tyle że ze świadomością, że gracze mogą ich zaatakować.
    • Ani jednego akapitu... i konto polskie ale nie z polski... sus jestes https://neal.fun/not-a-robot/ zachecam do sprawdzenia sie   poza tym skad ty masz takie informacje
    • Zmieniłem co nie co i zszedłem z ceny tylko pytanie czy te ramy będą git w tym zestawie i nic nie bedzie kolidować? Kartę tez Zmieniłem bo widzę ze praktycznie podobna a 500 stówek taniej https://www.x-kom.pl/lista/3ep34rqd8
    • Czy to prawda że od 1 stycznia 2026 roku będą zmiany gramatyki języka polskiego. Czy to znaczy że niewspierane wersje Microsofta Office będą niektóre prawidłowe napisane wyrazy według nowej gramatyki od 1 stycznia 2026 roku podkreślały na czerwono i nieprawidłowo napisane według nowej gramatyki od 1 stycznia 2026 roku będzie niewspierany Microsoft Office uznawał na prawidłowe. Czy słownik Microsoft Office 2024 zostanie zaktualizowany czy dopiero następna Microsofta Office 2024? Czy gdyby Microsoft Office wydał nową wersję słownika do pakietu Microsoft Office zgodny z nową gramatyką od 1 stycznia 2026 roku to czy taki plik ze słownika z nową gramatyką dałoby się podmienić do starego komputera z zainstalowanym Microsoftem Office 2010? Czy polski interfejs programów będzie zawierał błędy według nowej gramatyki języka polskiego? Czy Microsoft zaktualizuje interfejs Windowsa 10 LTSC który nadal ten Windows będzie wspierany do 2032 roku i czy zaktualizuje interfejs Windowsa 11 w wersji Home/Pro/LTSC czy tylko interfejs Windowsa 12 będzie uwzględniał nową gramatykę. Czy zwykłe programy od 1 stycznia 2026 roku automatycznie będą mieć polski interfejs zgodny z nową gramatyką czy minie dopiero kilka lat zanim producenci się na to zdecydują. Czy zmiany w polskiej gramatyce są duże czy małe i dlaczego językoznawcy nie zrobili wszystkiego co mogli żeby ich uniknąć? Po co robić zmiany jak wiadomo że po zmianach będzie tylko zamieszanie. To tak jakby wszyscy świadomie głosowali na polityka co publicznie by się chwalił że zadłuży i sprzeda całą Polskę obcym kapitałom. To każdy głupi przecież wie że będzie źle. Dlaczego nie było głosowania czy Polacy się zgodzą na inną gramatykę. To są złośliwe wybryki językoznawców. Zadaniem językoznawców jest nauka społeczeństwa poprawnej gramatyki i wytłumaczenie bardzo zawiłych kwestii gramatycznej i zmiana gramatyki to jest porażka językoznawców tak samo jak dla policjantów i sędziów jak niewinny siedzi w więzieniu. Za te zmiany od 1 stycznia 2026 roku powinni stracić prace wszyscy językoznawcy że nie zrobili co w ich mocy żeby zapobiec zmiany w języku polskim. Czy te zmiany będą na długo czy co roku będzie inna gramatyka. Wytłumaczcie mi o co chodzi od kilku lat z gramatyką że męskie zawody szczególnie w polityce są je na siłę przekształcać na kobiece zawody gdy taki zawód ma kobieta na przykład profesorka i sędzina i polityczka i dlaczego akurat teraz chcą zmieniać gramatykę. Tyle z tego pożytku jak ze zmiany czasu co pół roku że jest tylko niepotrzebne trucie dupy.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...