Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a4.0 jest na serwerach testowych od paru tyg, wiec jest duza szansa, ze bedzie jeszcze w tym roku na LIVE. do tego w koncu pelny wipe :yuppie:

a nowy uklad Pyro. az czlowiek dziwne sie tam czuje po tylu latach w sielankowym i cukierkowym Stanton, a przeciez w kolejce dwa nowe - Castra i Terra ...

 

zEq0OYd.jpg

 

O4w7NFZ.jpg

 

2da8VuO.jpg

 

nSTDeJC.jpg

 

 

Opublikowano (edytowane)

No Pyro, zwłaszcza planeta Bloom wygląda znakomicie. Chmury, ich animacja i to jak się tworzą i poruszają. Na wipe pewnie pogram coś więcej.

 

Muzyka też świetna w nowym układzie.

 

 

Edytowane przez babayaga
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Pamiętam, jak kupowałem R9 270 te już ponad 10 lat temu, to jedną z gier do wyboru jako gratis do karty był właśnie Star Citizen*

 

Gra dalej nie wyszła, a na tamtej karcie nawet się nie uruchomi. Śmieszne, nie?

 

*ostateczny mój wybór padł na inne gry

Edytowane przez Lypton
Opublikowano

Star Citizen to tytul MMORPG i z samego zalozenia nie ma byc tytulem w wersji "finalnej". to tak jak o np. WoW pisac, ze nie jest w wersji finalnej od ponad 20 lat :)

Squadron 42 jest tytulem single player, ktory ma wprowadzic w uniwersum Star Citizen. premiera SQ42 planowana jest na 2026 rok

Star Citizen obecnie jest w wersji Alfa 4.0 i podejrzeam, ze tak bedzie przez kolejny rok, do premiery SQ42, wtedy tez wyjdzie wersja 1.0, ktora juz bedzie wersja "oficjalna". czyt. pierwsza wersja WoW ;)

Opublikowano

kwestia podejscia do projektu - dla jednych na pewno, bo traktuja go jako kolejna,  jedna z wielu gier AAA+, dla innych najwiekszy  "gamingowy crowdfundingowy" projekt, rzadzacy sie wlasnymi zasadami. pierwsi czekaj na wersje "finalna", ktora nigdy nie wyjdze, a drudzy od lat uczestnicza w jego tworzeniu.  dla pierwszych oksymoron, dla drugich normalny etap projektu
 

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano (edytowane)

Crowdfunding (który wybrali, żeby chciwy wydawcy nie chowali wycinków gry za paywallem) nie wystarcza Cloud Imperium Games, czas na bardzo agresywną monetyzację :E 

 

djrheaie0z0f1.thumb.png.66163cd5520a24f2d22204f5f16610f6.png

 

Cytat

After 13 years and a billion dollars, the only thing complete about this game is the online store.

:P 

Edytowane przez tuhmunud
Opublikowano

jest klient, jest towar, podstawy ekonomii, nikt, nikogo do niczego tutaj nie zmusza. np. eve nie jest tutaj wyjatkiem, a ma sie dobrze. monetyzacja wszystkiego co sie da w grach, szczegolnie MMO, nie jest tutaj niczym "szokujacym"

 

 

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)

to co oferuje Elite jest tylko jednym z elementow SC i na poziomie wizualnym, immersyjnym jak i samej rogrywki bardzo ograniczonym. porownywanie Elite do SC kompletnie nie ma senu.  polecam filmik, gosc dobrze to tlumaczy. fragment z Bill Gatesem jest tutaj b.dobrym przykladem jak wyglada brak zrozumienia dla tego projektu.  

Edytowane przez SuLac0
Opublikowano (edytowane)

od paru lat, praktycznie co mies jest nowy patch w ktorym dodaja cos nowego. kazdy z nich w mniejszym lub wiekszym zakresie "testuje" jakis element rozgrywki powiazany z dana profesja i "gildia"

 

image.thumb.png.d87c7b0241754e69600a5a9eea73a317.png

 

dotyczy to tez samych pojazdow, statkow

 

star-citizen-1-0-im-hyped-v0-b26nkkfzdwvd1-pcgh.thumb.webp.923d0d0aa053407eec99b4218854ac49.webp

 

ogolnie jest co robic i nie ma mozliwosci, aby wyczerpac jedna z opcji, zanim nie pojawi sie nowa. juz na tym etapie trzeba sie okreslic co dokladnie chce sie robic i to widac po materialach w sieci - coraz wiecej graczy/organizacji skupia sie juz tylko na jednym.

 

 

 

 

Edytowane przez SuLac0

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • @RadekRak Pociąg odjechał, do wyboru masz 7900XTX, który ci się podoba, lub RTX 5080. 
    • THE BEAUTY Obejrzałem niedawno 3 odcinki i zacytuje fragment jednej z opinii którą uważam za całkiem trafną: We współczesnym świecie są seriale oraz Seriale. Jedne żyją własnym tempem i zazwyczaj umierają śmiercią naturalną. Są tworzone na potrzeby algorytmów i po początkowym szczycie oglądalności giną gdzieś w streamingowych czeluściach. Inne mają zaś moc przyciągania: w ich przypadku może być tak, że zostaną z nami jeszcze na długo po seansie. "The Beauty" – adaptacja komiksu Jeremy’ego Hauna oraz Jasona A. Hurleya – należy do tej drugiej kategorii. A przynajmniej taką mam nadzieję. W trakcie seansu do głowy wkrada się jedna myśl: "Boże, co ja właśnie oglądam". Następnie rodzi się pytanie: "Po co ja to jeszcze odpalam?". Później pojawia się odruch bezwarunkowy: "Jakoś się wkręciłem, więc z ciekawości włączę kolejny epizod". Na koniec występuje proces tzw. binge-watchingu totalnego. "The Beauty" jakimś cudem wciąga, choć przecież wszystkie znaki na niebie wskazują, że ten serial nie miał prawa się udać. A bo to głupotka. A bo coś podobnego już kiedyś mieliśmy. A bo to serial na serio, który jednak nie bierze siebie na poważnie... Serial ten ma sporo zalet ale i dużo wad, jest mocno nierówny, ma problemy z tempem i paroma innymi rzeczami jednak mimo swoich niedoróbek wciąga , czasami potrafi rozbawić a czasami skłonić do refleksji. Ciężko go zakfalifikować gatunkowo bo uderza w tak wiele tonów (od poważnych aż po groteskowe) ze miałbym problem jak go zakwalifikować po obejrzanych 3 odcinkach. Widać ze twórcy chcieli zrobic serial który pozwoli im na eksperymentowanie i to widać. Jeśli obejrzycie 3 odcinki tak jak ja to nie zdziwcie sie że 2 odcinek jest wyraznie krótszy niz 1 i 3 (to nie błąd to też jeden z eksperymentów z formą). Nie chce na razie wystawiać zadnej oceny bo nie wiem w jaką strone to skręci i sie rozwinie ale całosc jest na tyle angażująca ze te 3 odcinki obejrzałem naraz i jestem ciekaw co bedzie dalej.
    • Znalazłem chyba problem z użyciem tych wpisów . Normalnie działa u mnie ok, ale dziś ustawiłem w msconfig bezpieczny rozruch minimalny i wywaliło mi błąd podczas startu kompa "INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE (0x78) ". Prawdopodobnie z powodu braku sterowników do nvme  . Gdyby ktoś miał z tym problem to trzeba wejść w safe boot windowsa i wybrać : opcje zaawansowane/ wiersz poleceń i wpisać : "bcdedit /deletevalue {default} safeboot"
    • To ile dasz CO w cyferkach nie ma żadnego znaczenia bo każda sztuka krzemu jest inna. Jedynie co jest warte to patrzeć jakie napięcia daje na stabilnym minusowym nastawie CO.   Już się sam przekonałem. Na pierwszej sztuce 9800X3d przy CO -15 dostawałem podobne napięcia jak przy drugiej na C0 -30  Ale jak jest stabilne, napięcie i temperatury się zgadzają to obojętne.   Na 9600X co mam nawet CO -30 tak średnio i tempy bez rewelacji, taka sztuka się trafiła.
    • Te 1.2 jeżdżą - pod warunkiem dbania o olej. Przy dbaniu jak o czyjeś to niestety napinacz lańcucha się podda. Gorzej bylo w starszych wersjach (te, które wkladano do Astry G) - tam często i gęsto kończylo się zgonem motoru. W którymś roku zresztą zmieniono napinacze - wersje po poprawkach już praktycznie bezproblemowe.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...