Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Apple nabyło prawa do ekranizacji wszystkich książek z uniwersum Cosmere Brandona Sandersona.

 

W końcu ktoś się na poważnie za to bierze, zajebiście.

 

 

Edytowane przez Lypton
  • Like 1
  • Upvote 1
Opublikowano

O Panie, Archiwum Burzowego Światła to jest konkretny sztos, a jak jeszcze sam Sanderson ma nad tym czuwać i robi to Apple, które jakościowo dostarcza dziś obecnie chyba najlepsze seriale - może coś z tego wyjść. Z mgły zrodzony to też bardzo dobra seria, w nim rankingu tylko punkcik niżej od Archiwum. 

 

Gdyby jeszcze Pierwsze Prawo Abercrombiego doszło do skutku, byłoby idealnie. Z luźnych marzeń, Opowieści z meekhańskiego pogranicza, ale to jednak seria zbyt słabo znana na tle tych wcześniejszych, żeby ktoś się tym na poważnie zainteresował.

Opublikowano

Ciężko uwierzyć, że "Dzień próby" to film z 2001. Pamiętam, że trochę namieszał. Szczególnie, że uwielbiany Denzel grał czarny charakter. Film dostał 2 nominacje do Oscara (a zdobył go Denzel za główną rolę). A teraz mamy 2026 i "Sinners" dostaje 18 nominacji do Oscara :D

 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Opublikowano

Ludzie chyba zapomnieli o naprawdę dobrym kinie i nominacje do oskara dostaje tego typu średniak... tzn sinners do połowy był średniakiem bo od momentu pojawienia się wampirów to było totalne dno ;) Dzień próby był wręcz wybitny, zdecydowanie jeden z moich ulubionych ever :thumbup: 

 

Tak swoją drogą skoro już DW mowa to mniej więcej z tamtego okresu polecam świetny Fallen https://www.filmweb.pl/film/W+sieci+zła-1998-5521 jeżeli ktoś nie widział.

  • Like 1
  • Upvote 1
Opublikowano
22 godziny temu, Lypton napisał(a):

Apple nabyło prawa do ekranizacji wszystkich książek z uniwersum Cosmere Brandona Sandersona.

Zarąbista informacja. Jest szansa, że wyjdzie coś fajnego z tego.

Opublikowano (edytowane)
20 godzin temu, Vulc napisał(a):

Gdyby jeszcze Pierwsze Prawo Abercrombiego doszło do skutku, byłoby idealnie. 

Nie do końca to to, ale James Cameron - tak, ten James Cameron - bierze się za ekranizację najnowszej książki Abercrombiego - Diabły. 

 

James Cameron takes on The Devils - Joe Abercrombie https://share.google/O1BZjyQHorqI6S4Vf

 

Nie miałem jeszcze przyjemności czytać. Najpierw Epoka Obłędu.

Edytowane przez Lypton
Opublikowano

U mnie podobnie, Szczypta nienawiści stoi na półce od jakiegoś czasu (z reguły czytam na Kindlu, ale była okrutnie dobra promka), muszę tyko skończyć to co obecnie mam na tapecie. Diabły muszą poczekać, Epoka ma trzy tomy, więc chwilę zejdzie. Co do ekranizacji Diabłów przez Camerona, mam raczej mieszane uczucia. Nie wiem czy jest on w stanie przenieść na srebrny ekran styl Abercrombiego, choć pomocnym może być fakt, że ten ostatni będzie współtwórcą scenariusza.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...