Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
21 minut temu, Filip454 napisał(a):

Czyli taki Cyberpunk 2.0... :E

Cyberpunk PC to z 3 ligi był premierowo nad tym czymś :E

 

Bardzie poziom TDU Solar Crown :E 

Tyle, że TDU jest nie do odratowania, ale Stalkera odratują jeśli będą przez kilka kolejnych miesięcy intensywnie pracować, bo potencjał jest, ale wykonanie na całej masie elementów kuleje i wymaga poprawek :E

Edytowane przez lukadd
  • Haha 1
Opublikowano
54 minuty temu, Filip454 napisał(a):

@Stjepan Warto w to w końcu zagrać, czy taki średniak? Nie grałem w pierwszą część. Proszę o werdykt żuri :E

Grałem, warto, Ty poznasz jaka Zona jest, ja już ją trochę znam, psy mnie nie zabiły, pijawa mnie zabiła, bandytów zabiłem, ale jestem słabiak, przydał by się Major Diegtiariow z gaussem. :E 

  • Upvote 1
Opublikowano
43 minuty temu, Vulc napisał(a):

Działa Wam opcja blokady FPS w ustawieniach? Dałem na 60 i oczywiście nadal przy włączonym FSR latają jak wściekłe w zakresie 50-100.

Oczywiśćie że limiter klatek w grze nie działa, ale jak właczylem w sterowniku to co innego.

Opublikowano
50 minut temu, Jaycob napisał(a):

Przecież także są? Tutaj masz "krzyżyki", a wrogowie mają czerwone kropki, albo ikonki są z czachami.

Niby tak, ale wolałem ten stary, kwadratowy radar. ;) 

Chociaż wiem czemu się go pozbyli, za dużo miejsca zajmował.

Opublikowano
15 minut temu, Frog67 napisał(a):

Oczywiśćie że limiter klatek w grze nie działa, ale jak właczylem w sterowniku to co innego.

Działa, ale trochę na opak. Jak napisałem wcześniej:

- ograniczenie 60 w opcjach to 120 w grze,

- ograniczenie 30 w opcjach to 60 w grze

  • Upvote 1
Opublikowano
Godzinę temu, Frog67 napisał(a):

U mnie maksymalnie do tej pory 22.5GB ale pytanie ile masz Vram bo widać że chyba 8GB i tu jest pies pogrzebany, zmniejsz tekstury, albo cienie.

6GB Vram co powoduje, że gra jest niegrywalna (chyba, że w 1024x768, nie żartuję), minimum 8GB Vram do Stalkera 2 wymagane IMO

Opublikowano
1 minutę temu, kendo999 napisał(a):

gra wyglada jak 10 lat temu zrobiona ue5 o kant dupy marketing

Z tego co wiadomo gra jest na UE 5.1 czyli silniku mega zbugowanym i dosyć już leciwym bo wydanie to wyszło 2 lata temu, przez ten czas wyszło wiele poprawek i aktualnie jest wersja 5.5 

Najlepiej to jakby całą grę przeportowali. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • https://www.pepper.pl/promocje/monitor-oled-lg-ultragear-gx7-27-qhd-240hz-003ms-i-27gx704a-b-i-pelny-pivot-i-mozliwe-nawet-1657zl-w-opisie-1239657 
    • Wszystko powiedzą aby dopchać się do koryta i aby "rozliczyć" tych "złych" Może kiedyś ludzie się nauczą, że w PL jest więcej niż dwie opcje.
    • Teraz może być z tym słabo, ale poczekaj jak wyjdą nowe generacje szybsze o całe 10%, ale przypadkiem znacznie lepsze w tych Ajajach, to dopiero będzie NEXTGENOWY postęp.      PS. Trochę przesadziłeś chyba z tą stratą, ale, -38% nie wygląda normalnie. Nawet w te 33% które tam widać ciężko mi uwierzyć, ale 25% już by mnie nie dziwiło. Może coś tu zaburza pomiary przy MFG.
    • 125% jeszcze idzie przeżyć przy rozsądnych błędach, ale programowo można ograniczyć. W sumie muszę jeszcze raz przejrzeć monitory, bo wcześniej odrzucałem przez brak dobrego trybu srgb. Tylko 60hz nie ogarniał automat oraz sam czasem patrzę na 60hz to wrzuciłem obok 240hz z auto. Podano nawet konkretny rodzaj matrycy, więc możliwe że Samsung zezwolił im na sprzedaż, po latach od swoich implementacji.  Niby wspomina o CSOT SG3151B05-1 lub SG3151B05-3, gdzie dla Samsunga dodawane jest QD i zmieniają nazwę na CY-TY315BQ. W internecie wyskakują mi panele 1080p, ale AI wciska mi, że to numer wersji "szkła" i przez HVA pakują więcej pikseli, a że jest to werjsa custome to może nie być dostępne publicznie... Chyba nie może aż tak halucynować? A może jednak Ktoś musi wejść w menu serwisowe i potwierdzić teorię AI. Historia jest taka, że SG3151B05 to numer "szkła" na które mogą nanieść dowolną elektronikę, warstwy itd. Może AI coś wygrzebało spoza publicznych informacji lub zmyśla.  Edit. Przejrzę jutro oferty monitorów na HVA, bo ten po prostu znalazłem przypadkiem.
    • @Pawelek6 dla mnie ten pierwszy wyścig był jak f1 sprzed 20 lat. Wtedy żonglowało się ilością paliwa a dzisiaj użyciem bateryjki. Jak się przyjmie, że obecne auta mają po 500 KM z opcją chwilowego boosta do 1000 KM łatwiej to ogarnąć. Lepsze to niż Verstappen odjeżdżający na kilkadziesiąt sekund i robiący pita dla jaj albo Norris który przez 20 kółek jedzie za nim w 1 - 2 sekundach i nie jest w stanie go wyprzedzić. Do końca jeszcze nie wiemy czy to rozwiązanie jest dobre czy złe bo to dopiero pierwszy wyścig i jeden tor, ale chyba nie będzie takiej tragedii jakiej sam się spodziewałem.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...