Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 1.05.2025 o 11:10, tomcug napisał(a):

@Jacek Winkler musiałby się wypowiedzieć na ten temat. Ale chyba tak "ma być" po zmianach, jakie nakazał wprowadzić.

No mamy potwierdzenie dzisiaj po miesiącu. Już pomijam brak odpowiedzi z jego strony, pomimo iż parę razy widziałem go na forum. Osobiście dodam, że teraz w ogóle nawet nie zaglądam z ciekawości do tych zestawów. Po prostu jak widzę taką ścianę spamu, to jestem przytłoczony i mówię stanowcze "nie". Chciałbym powiedzieć coś więcej w tym temacie, ale sądzę, że mogłoby to być zbyt niewygodne.

Opublikowano
1 godzinę temu, Jaycob napisał(a):

Moglibyście ustawić tak forum, żeby zdjęcia wyświetlały się od razu w pełnej jakości, bez potrzeby klikania?

Nie wiem jakiej przeglądarki używasz, ale polecam ten dodatek...

 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/imagus/?utm_content=addons-manager-reviews-link&utm_medium=firefox-browser&utm_source=firefox-browser

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Error! :hihot:

 

Jak się odpisuje na jakiś post z wcześniejszej strony tematu to przy dodawaniu odpowiedzi nie przekierowuje na następną stronę. Dla przykładu np.: tutaj wchodzę na stronę nr 23; przy jakimś poście daję Cytuj; wpisuję treść i klikam Dodaj odpowiedź. W tym momencie nie dzieje się nic. Powinno przekierować do ostatniej strony, w tym przypadku byłaby to nr 24, do ostatniego, czyli mojego postu. A tak człowiek klika, klika... W końcu sam przechodzę do ostatniej strony i magia! Mój post jest, ale w jego treść jest tyle razy powielona, ile razy próbowałem "dodać odpowiedź". Po prostu nie przekierowuje na koniec tematu, jeżeli cytujemy post z jakiejś wcześniejszej strony.

Opublikowano

@Pawelek6 Normalny cytat czy multi-cytat? Przed chwilą sprawdziłem i działa jak powinno, choć miałem jeden raz taką właśnie sytuację, jak opisujesz. Jeżeli w Twoim wypadku też dzieje się to tylko incydentalnie, to nie wiem, czy coś jesteśmy z tym w stanie zrobić, że bardzo rzadko się skrypt nie zaczytuje jak powinien.

Opublikowano (edytowane)
W dniu 14.06.2025 o 20:38, tomcug napisał(a):

@Pawelek6 Normalny cytat czy multi-cytat? Przed chwilą sprawdziłem i działa jak powinno, choć miałem jeden raz taką właśnie sytuację, jak opisujesz. Jeżeli w Twoim wypadku też dzieje się to tylko incydentalnie, to nie wiem, czy coś jesteśmy z tym w stanie zrobić, że bardzo rzadko się skrypt nie zaczytuje jak powinien.

Mi ostatnio kilka razy się tak trafiło ale ciężko zrobić z tego jakąś statystykę.
Cytowanie przez zaznaczenie tekstu. Być może z kilku stron: coś napisane, przejście na inną, otwarcie edycji/przywołanie zapisanej, nieopublikowanej wypowiedzi, dodanie kolejnych.

 

W sumie w ramach testu, przeszedłem teraz z ostatniej strony na inną.
Edit: zadziałało ok.

Edytowane przez Bono_UG
Opublikowano (edytowane)

@crush że hę? Przeglądanie forum z własnego domu na Podkarpaciu, to emigracja?

 

Już pomijam w ogóle jak to brzmi co piszesz...

 

@Pan Mateoo tak, bo korzystam. Wolę program pocztowy gdzie mam wszystkie poczty w jednym miejscu, a jeżeli logować się przez przeglądarkę wszędzie. Poza tym, to nie jest ten Outlook nowy dodawany w pakiecie do Windowsa z reklamami, a prawilny z Office 2016 dla użytkowników domowych i małych firm.

Edytowane przez Pawelek6
Opublikowano
Teraz, Pawelek6 napisał(a):

że hę? Przeglądanie forum z własnego domu na Podkarpaciu, to emigracja?

Dlaczego łączysz się z Cloudflarem w Amsterdamie, a nie w WARSZAWIE???

 

Widzę Twoje machinacje folksdojczu. 🧐

  • Haha 1
Opublikowano

Pfff... człowieku. Nie znam się na kwestiach internetowych nawet. Komputer podpięty do routera ze światłowodem i na tym kończy się ma wiedza. Nie mam zielonego pojęcia co to jest i co się stało. Po prostu jak kliknąłem na dział gry aby wejść, to otrzymałem taką stronę. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • (Trochę jak w tym starym dowcipie o słoniu i fortepianie, albo że na całym świecie x y, a w Rosji y x...)   Może nie jest to najlepsze forum do założenia podobnego wątku, ale lepsze takie niż żadne, bo z tego, co zauważyłem, wszystkie dawne fora budowlane dawno zdechły. Nie wiem, gdzie jeszcze mógłbym szukać informacji. Grupki na facebooku to rakowisko pełne nabzdyczonych Januszy budowlanki... no i zaczynam się zastanawiać, jakie są realia, bo jeśli dokładnie takie, jak na facebooku, to mogę jednak zapomnieć o "własnym em"...   Do rzeczy. Czy ktoś z was w ostatnich dwóch-trzech latach remontował lub urządzał mieszkanie? Chciałbym poznać wasze doświadczenia. Korzystaliście z usług jednej firmy, czy pojedynczych fachowców? Dostaliście ogólną wycenę robót za m2, czy szczegółowy kosztorys z wyszególnionym każdym metrem bieżącym dociętej płytki, każdym wywierconym otworem, każdym wkręconym wkrętem i prowizją od każdego zakupionego produktu? Żądaliście takiego kosztorysu? Rozliczaliście się etapami? Kupowaliście materiały sami, czy zleciliście to "majstrom"? Dostaliście pełną listę, czy trzeba było lecieć na czuja i na żywioł? Ile zapłaciliście w sumie, za jaki metraż i jaki był standard - zwykłe płytki, farba, normalne oświetlenie, czy płytki 1x2 z marmuru karraryjskiego, podwieszane sufity, kilometry pasków LED i okładziny z białego betonu architektonicznego? Duże miasto czy prowincja?   Tak, zastanawiam się, ile może kosztować całość wykonawstwa vel "robocizny", bo materiały policzyć względnie łatwo. Natomiast ceny sugerowane w sieci na różnych stronach czy zebrane przez Gemini nijak się mają do tego, co wypisują majstry na facebooku. I z jednej strony biorę poprawkę na przechwałki całego tego towarzystwa, z drugiej... myślę, że w takim wątku mogę uzyskać bardziej realne - nawet jeśli jedynie jednostkowe- dane.
    • no spoko, ale co mnie obchodzi co robi autor moda w swoim wolnym czasie?  przestań używać windowsa bo bill gates podobno latał na wyspę epsztejna który podobno jest pedofilem     ja dołączyłem do Rosji w propagandowej grze, chyba jestem z KGB    a jak Niemcami podbiję cały świat, to jestem nazistą, co? xDDDDDDD  
    • Wszystko zależy czego oczekujesz bo z temperaturami jest na ogół podobnie. Najważniejsze jest wybrać taka która sie Tobie i tylko Tobie podoba
    • To swoją drogą ale lepiej trzyma niz S24 na Exynosie 2400
    • Nie mam okna, mam zwykły panel z materiałem wytłumiającym.    Co do wyłączenia śmigieł chłodzenia to....., nie da się, nie mają one 0 RPM . Zastąpiłem je P14 PWM PTS. Miałem nagrać filmik, ale nie będzie raczej potrzebny. Jak widać na zdjęciu AIO jest podniesione i ładnie siedzi w budzie. Nie ciągnie też karty w dół.   Przy okazji zauważyłem, że fan header numer 5 nie działa prawidłowo. Wygląda na to, że nie ma na nim stabilnej dostawy napięcia. Jest dobrze jak są podłączone 2 śmigła i kręcą się na 100%. Jak dodam trzecie śmigło to wszystkie trzy rozpędzają się do 100%, ale po około 6-10 sekundach zwalniają gwałtownie, tak jakby ktoś odciął zasilanie. Po kolejnych 3 sekundach próbują znowu wystartować, tym razem do jakiś 70% i ponownie następuje odcięcie zasilania.   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...