Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 10.02.2026 o 17:34, leven napisał(a):

Jakim programem nagrywają tak płynnie te filmiki, bo chciałem u siebie nagrać troszkę materiału z TLOU 2 i filmik szarpie mi obrazem :( 

Nagrywałem w Action, Bandicam i AF i zawsze jest tak samo.

A obecnie pykam w Borderlandsa 3 :) 

zewnetrzne narzędzia do nagrywania na drugim kompie / laptopie

Opublikowano

W przerwach pomiędzy meczami w BF6 gram w Alan Wake 2. Początek był bardzo obiecujący a teraz mam to samo, co z RDR2. Grafika super, historia ciekawa a nie chce mi się grać. Mam nabite prawie 10h a mam skończone 1/3 gry. Jest coś męczącego w tym tytule.

Opublikowano

F1 25 weszło na promce Steam i idzie jak masełko.
Przyjemnie się jeździ, namawiam ziomka by kupił do multika.
A on mnie z kolei na Arc Riders i cholera patrzę jak on gra i nie mogę się jakoś przekonać.
PvE wydaje się dość nudne. Tak to wygląda dla mnie jak on gra, czy w AR liczy się tylko PvEvP by gra wciągnęła?

Opublikowano
20 godzin temu, ghostdog napisał(a):

W przerwach pomiędzy meczami w BF6 gram w Alan Wake 2. Początek był bardzo obiecujący a teraz mam to samo, co z RDR2. Grafika super, historia ciekawa a nie chce mi się grać. Mam nabite prawie 10h a mam skończone 1/3 gry. Jest coś męczącego w tym tytule.

Mnie jedyne co męczyło w Alanie to przełączanie latarni, bo nie wiedziałem które i czy coś to zmieni więcej. Ale to krótki epizod.

Opublikowano
10 minut temu, Keller napisał(a):

Mnie jedyne co męczyło w Alanie to przełączanie latarni, bo nie wiedziałem które i czy coś to zmieni więcej. Ale to krótki epizod.

Na tych latarniach się niestety zawiesiłem i nie chciało mi się dalej już wnikać. A pewnie szkoda.

  • Like 1
Opublikowano

Jednak bardziej lubię te starsze gry, Oblivion wygląda ładnie, ale dalej to samo drewno, nie ma tych nowoczesnych mechanik, które mnie czasami denerwują, nie ma QTE którego nie nawidzę, jest fajnie typowo pecetowo. :D

Opublikowano
47 minut temu, Grolshek napisał(a):

Na tych latarniach się niestety zawiesiłem i nie chciało mi się dalej już wnikać. A pewnie szkoda.

taa, eż na latarniach odpadłem xd

 

Opublikowano (edytowane)

No i wszyscy dlatego przegapiliście dużo lepsze części gry :D a poradników masa w necie...

 

Prawdopodobnie dokładnie tam gdzie ja stanęliście, więc trzeba po prostu lampy tak ustawić by metro się zmieniło podziemne i tam przejście.

Edytowane przez Keller
Opublikowano (edytowane)
22 godziny temu, krzysiek_1990 napisał(a):
22 godziny temu, krzysiek_1990 napisał(a):

forbidden west, miało być 100% ale zmiękłem xD zostały 2 areny treningnowe, gdzieś jedna poboczna i brakujące noobki do skanowania

 

obraz.thumb.png.2b1a40b4f85a1efa90af03de0916057c.png

 

Po tym całym grindzie mam ochotę na coś bardziej nieprzewidywalnego i szybszego, dlatego sprawdzę teraz nowości wśród gier online na stronie

Znam ten ból, te areny to najgorszy grind w całej grze, lepiej sobie odpuścić.

 

 

Edytowane przez Mersedess
  • Like 1
Opublikowano
2 godziny temu, Grolshek napisał(a):

Na tych latarniach się niestety zawiesiłem i nie chciało mi się dalej już wnikać. A pewnie szkoda.

Latarnie są słabe. Też trochę drażni mnie mocna liniowość np. jestem w miejscu gdzie powinien być przedmiot do zabrania ale nie zrobiłem profilowania lub nie wrzuciłem fotek na tablicę dochodzeniową. Tak się zawiesiłem w jednym miejscu i latałem jak głupi po lokacji a wystarczyło przeczytać leżącą na ziemi stronę. Do tego walka kuleje, nasi bohaterowie ruszają się jak wozy z węglem.

2 minuty temu, Ryszawy napisał(a):

Ktoś może mi przypomni, co takiego niezwykle wymagającego było w tych latarniach u Alana?

Chyba nie chodzi o same latarnie ale też wybieranie odpowiedniego rozdziału historii (motywu). Też na początku nie kumałem, że trzeba w tych zawalonych tunelach metra przełączać motywy aby pchnąć historię dalej.

Opublikowano

Skończyłem Dying Light 2, można by powiedzieć w końcu, bo tyle czasu go odkładałem na inny dzień. Teraz dokończę Cronosa, a potem się zobaczy, na horyzoncie być może fajny sezon w D2R(diablo 2 res). Przy okazji "bawię się" HDRem i instaluję różne gry dla "zobaczenia" efektu, bo jednak robi robotę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik


  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Niby parodia Johna Wicka a praktycznie jak John Wick    
    • @Keleris U mnie również występuje rozbieżność napięć procesora względem ustawień w BIOSie, ale jest ona przeważnie niższa i wynosi około 38mV, czyli jak ustawię w BIOSie 1.3875V to z poziomu Windows'a otrzymuję 1.35V. Dodatkowo przy mocniejszym podkręceniu (4.2GHz+) miałem aktywny Loadline Calibration, aby nie musieć właśnie ładować wysokiego napięcia na procka   Te moduły GEIL'a robią tRFC 35 z lekkim zapasem bezpieczeństwa/stabilności, bo są one zdolne do zejścia w okolice tRFC 32, nadal przy prędkości DDR2-900 i CL4:     Nie ma to już większego wpływu na wydajność, a ewentualna różnica mieści się w granicach błędu pomiarowego.   Im niższe tRFC chcemy osiągnąć, tym wyższe napięcie zasilające moduły będzie potrzebne do ich ustabilizowania, a to z kolei wymusi konieczność lepszego ich chłodzenia, aby tę stabilność zachować   tRFC 31 również zadziałało, ale wymagało już podniesienia napięcia do 2.3V, gdzie powyższe tRFC 32 zadowoliło się napięciem 2.2V.   ...   Polecam Ci również ustawiać pamięci za pomocą MemSet'a z poziomu Windows'a   Ja ostatnio robię tak, że w BIOSie ustawiam FSB Strap na 400MHz (o ile mam taką opcję i wyłącznie przy okolicach 400-500MHz faktycznego FSB), wybieram dzielnik pamięci (prędkość modułów) na 1:1, ich napięcie, cztery pierwsze timingi (te podstawowe) i ewentualnie tRFC.   Później jedynie szukam dodatkowych opcji dotyczących zwiększania wydajności podsystemu pamięci. W tym modelu ASUS'a na X38 nazywają się one: DRAM Static Read Control -> daję na Enabled, Ai Clock Twister -> przestawiam na Strong, Transaction Booster pozostawiam na Auto, jeżeli używam opcji DRAM Static Read Control. DRAM Static Read Control oraz Transaction Booster używa się zamiennie. Obie opcje aktywowane jednocześnie nie zadziałają - platforma nie uruchomi się.   Dopiero na koniec, z poziomu Windows'a, dopieszczam resztę, czyli ustawiam lub sprawdzam niższe tRFC, Performance Level i całą resztę, a tREF ustawiam na maksymalną wartość (aby pamięci spędzały jak najmniej czasu na odświeżaniu tabeli komórek).   W najgorszym przypadku platforma się zawiesi (zrobi tzw. freez'a) i trzeba będzie ją ręcznie wyresetować przyciskiem Reset   .........   Przetestowałem przy okazji ten egzemplarz GTS'a 250 w wersji OC od Gigabyte'a, chcąc sprawdzić jego potencjał:         Karta mega zaskoczyła mnie jeżeli chodzi pamięci GDDR3  Pozwoliła na dodatkowe +15GB/s przepustowości przy prędkości 1333MHz, co mocno sprzyja starszym benchmarkom. Jednakże rdzeń oraz shadery okazały się przeciętne, kończąc się szybciej niż na wcześniejszym egzemplarzu Gigabyte'a w wersji bez dopisku OC:  
    • Nie, ale już z chyba trwają jakieś prace na serwerach przygotowujące do wydania wersji 0.6 więc to już blisko
    • Dobra/e ta/e kula/e Atora, mocne, dystansowe. Kruki też dystansowe... I tłukłem Ludwiczka na dystans trzymając jeden guzik. xd ...i go zatłukłem.    Fajny mam plecak? Bo to bomba i nie wiem, jak zdjąć xd Była główna z tą bombą, że trzeba było podłożyć. Po misji polazłem znowu w to miejsce i bomba znowu tam była. No to se wziąłem...🤦  
    • W mojej mieścinie (4-5tys ludzi+ podległe 3 wioski) jest dino, biedra, lewiatan. Tylko w biedrze wstawili automat, działał przez tydzień  Obecnie kartka "awaria" i tyle. 2x próbowałem podjechać do miasta obok (jest automat w netto, w biedrze nie mają) oczywiście pełny...  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...