Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To już od moderatorów zależy jak sobie to poukładają. Ale na razie można rozpocząć w takim wydaniu. Może uda mi się zarchizować zdjęcia i wypowiedzi użytkowników, przyda się w końcu dysk 8TB :E Ale to dopiero jak będę w domu. 

Opublikowano

Jestem i ja, jeden z niewielu już w sumie aktywnie siedzących w dziale Moto na PCL :E
W zasadzie 75% ostatnich miesięcy na PCL to był dział Moto, czasem coś w OT.

Tematy sprzętowe gdzieś po drodze znudziły (możliwe, że przez codzienny kontakt z nimi w pracy), na tyle że kupiona w 2013.11 platforma i5-4670K/Z87 doczekała się zmiany dopiero w sierpniu 2023r... Po drodze zmieniała się tylko ilość ramu i 3x grafika...

Opublikowano
6 minut temu, Katystopej napisał:

No siema :E wstałem z umartych :D ostatnimi czasy przeglądałem głównie sprzęt bo nastał ten czas, że zamiast sobie to młodemu pierwszego kompa złożyłem.

U mnie już młody dorósł do tego, że mu za miesiąc auto jedno oddaje :E

  • Like 1
Opublikowano (edytowane)

AM5 z apu 8600g, zasilacz bądź cicho w goldzie, buda phanteksa, aio 240mm, 32gb ramu 7200. Apu dla tego, że póki co jako 10 latek naparza w Fortnite i Minecrafta, na monitorze 1440p Fortnite z TSR i na ultra śmiga w stabilnych 60fps, za 2-3 lata wsadzę mu tam jakąś mocną karciochę odpowiednik 4070 super/ti a za kolejny rok cpu pokroju 9800x3d, więc platforma stricte na lata :)

 

Krzysiek, dalej c5 się kulasz? Ja w planach mam c5 lub 508, przy czym c5 bardziej mi leży ze względu na hydro i silnik 2.2 po 2015r.

Edytowane przez Katystopej
Opublikowano
32 minuty temu, Katystopej napisał:

Krzysiek, dalej c5 się kulasz? Ja w planach mam c5 lub 508, przy czym c5 bardziej mi leży ze względu na hydro i silnik 2.2 po 2015r.

307 żony idzie dla syna, mój C5 dla żony a ja biorę od brata 508SW FL 2.0 bhdi 150 z końcówki 2015. Nie było w planie kupowania teraz auta, bo miało być za jakieś 2 lata coś nowszego...ale trochę sytuacja się zmieniła (młody zrobił prawko i pasuje żeby coś swojego miał, brat nie chce gotówki za auto bo mu się rozejdzie i chce żebym do umówionej kwoty spłacał mu leasing auta które weźmie...że ten układ mi pasuje, a tego 508 znam od kilku ładnych lat to się zdecydowałem).

Opublikowano
4 minuty temu, Krzysiak napisał:

508SW FL 2.0 bhdi 150 z końcówki 2015. 

Bardzo fajny samochód, mam znajomego na Taxi właśnie co takim jeździ. Chwali, ale problemy z automatem miał. Skubane trzymają ostro cenę, tak jak wszystko na poprawionych 1.8/2.0 TFSI. 

 

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego jak poprawione tfsi :E a problemy z automatem wynikają jedynie z użytkowania, tam siedzi aisin hydrokinetyk 8 biegowy w polifcie, przedlift miał 6 biegowego. Fakt, za 2015r trzeba wyłożyć 45k, podobnie stoi C5 z tych ostatnich lat 15-17.

Opublikowano

Siema,

Moje Nokiany mimo że mają z 6mm mięsa mają też 9lat i guma już tak nie trzyma, zapadła więc decyzja na wymianę zimówek. Co polecacie? Myślałem nad Alpine 7 albo UltraGrip Permormance 3, ale też Yokohama V906 ma bardzo fajną cenę. Nie wiem czy warto dopłacać do Goodyear albo Micheline. A może coś jeszcze innego. Rozmiar 215/50/17. 

Opublikowano (edytowane)

Szukaj bardziej pod kątem zachowania opony na mokrym, bo śnieg to one zobaczą ze 3 dni w sezonie. Ja przy następnym aucie pakuje jakiś premium wielosezon. W zeszłym roku jechałem RAZ po zaśnieżonej drodze rano jak końcem listopada przywaliło śniegiem w Katowicach.

Edytowane przez Katystopej
Opublikowano (edytowane)

Racja, w ostatnich latach śniegu jak kot napłakał. Dlatego też odraczałem tą wymianę Nokianów. Rozważę też wielosezonowe, jako że robię rocznie ~5000km i to głownie po mieście to pomysł wydaje się nie głupi. 

Edytowane przez Gret

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik


  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • x870e zdecydowanie lepsza. tylko cena też wyższa.
    • Bmw obecnie to jest żart, jeżeli patrzymy na relację ceny do wykonania.  Problem jednak jest powszechny i jak widzę gdzieś na konsoli środkowej (albo tunelu) piano black to z góry wiem, że będzie trzeszczeć   Tak w ogóle, już pomijając jakość materiałów foteli, plastików to generalnie jakość wykonania elementów, których nie widać (podwozie) też zakrawa na kpinę.    Ostatnio to mnie położyło na łopatki: https://youtu.be/JBdGyUwvydU?si=NPMS6_LUa6nMKAuX   Cudowne jest zwłaszcza to jedno łączenie blach z kilku centymetrową dziurą. Przyspieszona (w trybie turbo) biodegradacja w pakiecie 😉.   
    • True prawaczku, true. Jesteście tacy sami i stąd poparcie dla rosji, a poniekąd i islamu - patriarchat. Organizm podtrzymywany jest mądrością geniuszy. Ale rozumiem macie się za takich, spoko. Zbawcy świata, ale bez osiągnięć i bez partnerek z którymi umieją budować związki. No chyba że państwo im nakaże być tradycyjnymi, to będą obrońcami i rycerzami i utrzymywać. Jasna sprawa. Że też nie chcą wbrew wam tego wprowadzić, chcą doprowadzić do zagłady. A zaczęli od covidu  potem feminizm i incel się stworzył który chce kochać kobietę, a nie może. Szkoda że miłość utożsamia albo z seksem albo z byciem niewolnicą dla niego. Miłość jak po psie. Już mówiłem, łatki mnie nie interesują. Ani nie jestem tolerancyjny dla wszystkich jak wmawia się lewakom, ani empatycznym liberałem dla wszystkich - to głupota empatyzowac np z przemocowcami albo odbierajacymi prawa. Również nie interesuje mnie skrajny postęp typu drag kłin w szkołach. Gdybym napisał że oni są super to się odnieś do tego, ale zamiast do moich słów się odnosić to lepiej mi przypisać że ja to pochwalam. Nie, reforma edukacji moim zdaniem ma być totalnie naukowa, ale z nauką psychologii, by uczyć również żyć w związkach i między ludźmi. A nie tylko 2+2 ile jest.
    • Ja nie mam nic do PVP, ale nie lubię pomieszanego pvp z pve, tak samo jak we World of Warcraft, gdzie są mapy właśnie pvpve, jak chcę PVP to wchodzę w odpowiednie tryby jak arenka itd. Tutaj ten pomysł z flagą pvp, albo osobne serwery dla pvp. Wtedy kupię gierkę, na razie czekam na rozwój wydarzeń, co twórcy zaoferują na dłuższą metę(rozwój).  Dlatego w cod/bf wolę te zwykłe tryby aniżeli tzw Warzone.
    • No w sumie racja.    Ale na szczęście ich zostawiliśmy w historii, a ci "wierni" w 2025r. nie widzą w tym problemu i jeszcze zabraniają mówić innym o tych faktach i co gorsza nie widzą w ogóle niczego złego w takim odrażającym zachowaniu, choć oni mówią, że już spoko, bo nie brakuje aż tyle tylko kilka lat
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...