galakty 4 122 Opublikowano 14 godzin temu Opublikowano 14 godzin temu 12 minut temu, Gret napisał(a): Nie rozumiem 3
Gret 756 Opublikowano 13 godzin temu Opublikowano 13 godzin temu 6 minut temu, wallec napisał(a): Mam 300Nm. upośledzona honda 2
TheMr. 3 000 Opublikowano 13 godzin temu Autor Opublikowano 13 godzin temu Instrumenty finansowe nie są dla każdego 3
Totek 913 Opublikowano 10 godzin temu Opublikowano 10 godzin temu Kto nie miał hondy i nie piłował ponad 8k obrotów, ten nie zna życia Dlatego choruje na punkcie Miaty ND, zmiana wałka w głowicy i lecimy z obrotami jak w starych hondach.
Petru23 382 Opublikowano 9 godzin temu Opublikowano 9 godzin temu Wiecie co? Lab i IT zajmuje mi część własnego życia. Czas spędzony tu mógłbym przeznaczyć dzieciom czy żonie czy sobie czy innym W uciesze co niektórych... Pozdrawiam serdecznie 1
jarux 108 Opublikowano 9 godzin temu Opublikowano 9 godzin temu Słyszałem, że w hondach stosuje się wzór korekcyjny momentu obrotowego: Moment obrotowy x (ilość decybeli / średnica końcówki wydechu w calach). Z obserwacji wynika, że ten wzór po lekkich modyfikacjach stosuje się do osób montujących przelot bądź przepustnice omijające tłumiki i "prezentują" to na osiedlach, tylko tam zamiast średnicy końcówki wydechu jest długość członka właściciela podana w mm.
GordonLameman 9 442 Opublikowano 2 godziny temu Opublikowano 2 godziny temu Yyy, czy scyzoryk się obraził bo ktoś kuge obraził i porównał do hądy?
Gret 756 Opublikowano 1 godzinę temu Opublikowano 1 godzinę temu 7 godzin temu, Petru23 napisał(a): Wiecie co? Lab i IT zajmuje mi część własnego życia. Czas spędzony tu mógłbym przeznaczyć dzieciom czy żonie czy sobie czy innym W uciesze co niektórych... Pozdrawiam serdecznie Pa 1
larry.bigl 543 Opublikowano 11 minut temu Opublikowano 11 minut temu Sprostujmy, każdy samochód, niezależnie od marki z gównianym pierdzacym wydechem to wstyd a nie powód do dumy. Patologia za którą na dzień dobry powinni zabierać dowód rejestracyjny. 1
KiloKush 778 Opublikowano 10 minut temu Opublikowano 10 minut temu Teraz, larry.bigl napisał(a): Sprostujmy, każdy samochód, niezależnie od marki z gównianym pierdzacym wydechem to wstyd a nie powód do dumy. Patologia za którą na dzień dobry powinni zabierać dowód rejestracyjny. Najlepsze są te asy z pop and bangs 9 godzin temu, wallec napisał(a): Identycznie brzmią Całkiem dobrze się to zbiera patrząc na gabaryty i spalanie.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się