Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Ale Stardew Valley nie pobije. Gra już niedługo za 3 dni :E 10 lat na karku będzie miała, a dalej w topce ogrywanych na steam.

 

Ja ogólnie nie wiem czy drugi raz kiedyś przejdę BG3, ogólnie bardzo spoko gierka, ale to nie do końca BG, za dużo, za bardzo przeciągniętych walk turowych. Na początku fajnie, ale później się nudzą te przy długawe potyczki jedna za drugą itd. 

Edytowane przez lukadd
Opublikowano
13 godzin temu, lukadd napisał(a):

za bardzo przeciągniętych walk turowych.

Tylko te starcia grupowe z sojusznikami są faktycznie przeciągnięte - kiedy walczy się z dwudziestoma wrogami naraz, zanim nadejdzie nasza tura, można spokojnie zaparzyć sobie kawkę. :E 
Cały czas brakowało mi przycisku przyspieszającego animacje i nie wiem, czemu tego nie zaimplementowali: wiele gier turowych ma taką opcję.
 

Ja gram już trzeci raz w Nioh 3 - nie mam dość tego systemu walki. 
No i na razie nie mam pomysłu na inną grę, a niedługo premiera nowej części Resident Evil, więc może ją kupię.:hmm:

Opublikowano

Powróciłem do DA Inkwizycja i chcę podokańczać DLC, w tym momencie ogrywam DLC "Intruz" gdzie akcja toczy się w legendarnych "Głębokich ścieżkach" gra nadal cieszy oko jak na swoje lata. 

 

 

Zrzut ekranu (6541).png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...