jak dasz nizsze tREFI to i temp bedziesz mial duzo nizsze,
bo im wyzsze, tym mocniej ram grzeje.
Generalnie powyzej 50 stopni to juz wola o nawiew i trzeba sie postarac zeby w codziennym uzytkowaniu ram tyle osiagal.
Ale znam jednego osobnika co nawet do 70-80 mu ram dobija i komp zyje.
U mnie, cokolwiek wrzuce - mdie v2, a-die dr to jak mi temp leca powyzej 60 stopni to moge sie spodziewac bledow,
teraz nie pamietam ktorych dokladnie w tm5, odpowiedzialnych wlasnie za przegrzewanie kostek ram.
@Keller Mamy art 42,7 czyli klauzulę wzajemnej obrony.
Dlatego wejscie Ukriany do UE bedzie tak wazne nie tylko z wzgledow gospodarczych ale i bezpieczenstwa.
Przede wszystkim warto to zrobić dla punktów doświadczenia, które są cenniejsze od kasy. Jeśli ktoś nie wie co wybrać, najczęściej lepiej jest wybrać konkretną nagrodę niż bryłki. Ich później nie zabraknie i na dobrą sprawę nie będzie co z nimi robić.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się