Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

USA zaczyna stosować metody radzieckie. Źle to wygląda, bardzo źle.

Zresztą wiecie po czym poznać że sondaż jest fałszywy? Po nienaturalnie wysokim lub niskim wyniku. W takich sytuacjach o jakiej tu mówimy wszystko powyżej 90% i poniżej 10% to na 100% kłamstwo. Tymczasem Trump mówi o 4%. Nikt mu nie podpowiedział, że 24% wyglądałoby dużo bardziej wiarygodnie?

  • Upvote 7
Opublikowano
2 godziny temu, Winter napisał(a):

Tylko nie Polska, bo Polska wszystko robi jako Chrystus… tfu, frajer narodów 🥲

Hehe, no takie z nas mocarstwo że przy jakiejkolwiek roszczeniowości szybko nam zrobią operację wojskową ze zmianą rządu na ten co nie jest roszczeniowy.

Opublikowano (edytowane)
1 minutę temu, MaxaM napisał(a):

@Suchy211

Nawet Rosja nie jest taka dobra w manipulowaniu głosami.

 

FBjtHSVX0AAOROY.jpg

Nie wiecie czemu u mnie obrazki nie działają? Win 11 + Firefox. Nie wiem jak to zdiagnozować. Wyskakuje "brak obrazka". A jak zacytowałem to już działa w cytacie, a oryginalnym poście nie...

Edytowane przez Keller
Opublikowano

Wszystko zaczyna wskazywać na to, że Trump myślał, że się dogadał z Załenskim (pewno zakulisowo) w sprawie 50% metali rzadkich, a Załenski tego nie dotrzymał. I Trump się wściekł. Powinien Załenski natychmiast jakoś na to zareagować i powiedzieć opinii publicznej o co chodzi, bo na razie mamy przekaz tylko z jednej strony, a milczenie Zalenskiego niestety działa na jego niekorzyść. Może się nie zrozumieli? Może ten dokument miał być podpisany po zawarciu porozumienia pokojowego?

 

https://wiadomosci.wp.pl/nie-uszczesliwi-zelenskiego-trump-oskarza-i-szantazuje-7127163372276544a

 

https://wiadomosci.wp.pl/rosja-rozdaje-karty-niepokojace-slowa-trumpa-7127180709526336a

 

@Suchy211 zgadzam się, że te 4% są nieprawdopodobne... Jeszcze przed całym tym zamieszaniem czytałem tekst gdzie ukraińska sondażownia ujawniła, że zmiany obecnych władz chce jakieś 54% - nieznacznie powyżej połowy czyli Załenski by miał ok 46% poparcia i osobiście myślę, że tak może być.

 

 

Opublikowano (edytowane)
19 minut temu, hubio napisał(a):

Wszystko zaczyna wskazywać na to, że Trump myślał, że się dogadał z Załenskim (pewno zakulisowo) w sprawie 50% metali rzadkich, a Załenski tego nie dotrzymał.

Nic się nie dogadali. Przecież Zeleński to komentował. Stany chciały surowce w zamian dawali brak gwarancji bezpieczeństwa. Od tak, wystawiają rachunek i nara, radzie sobie sami. Za parę lat powtórka.

Nigdy Ukraina nie pójdzie na taki układ. Rosja jest mocno osłabiona. Ukraina będzie dała radę walczyć dalej z rosnącą pomocą Europy.

 

 

Edytowane przez MaxaM
  • Like 1
  • Upvote 1
Opublikowano

Realne poparcie Zelenskiego to pewnie coś w okolicach 20%.

Opublikowano
6 godzin temu, hubio napisał(a):

no to w takim razie tym bardziej to co robi Trump ma sens mówiąc, że kończy tą wojnę.

No tak poznasz po tym jak kto kończy, powiedział trump wyciągając f.iuta z d.upy kozy...

Przepraszam za słownictwo, ale samo cisnęło się na ekhem palce.

Opublikowano

Ależ wyparcie, nagle każda szokująca wypowiedź administracji USA, przede wszystkim w kontekście tego, że sami uczepieni jesteśmy amerykańskiej spódnicy, to jakaś część niesamowitego dyplomatycznego napoleońskiego planu, Trump nowym Cezarem, Napoleonem i Aleksandrem Wielkim w jednej osobie :E. Cała prawica niczym trzy małpki, a na Ukrainie każdy już postawił krzyżyk i w sumie to nie wiadomo o co był ten cały ambaras, bo to żadni tam nasi bracia, przywrócenie rosji do pozycji mocarstwa równorzędnego USA jest OK, a Merkel to chyba miała rację po prostu robiąc deal na ruskim gazie, a nie oglądając się na jakieś słowiańskie uprzedzenia i urojone obawy.

 

Россия - священная наша держава,
Россия - любимая наша страна! :E 

Opublikowano

Bawi mnie to. Jak PiS podawał statystyki z dupy przy użyciu organów trzymanych we własnych rękach to wszyscy lamentowali.

Jak kraj który już przed wojną był korupcyjnym koszmarem podaje statystyki z analogicznych systemów to wszyscy klaszczą.

 

W 5% nie wierzę ale myślę, że on ma stosunkowo niskie poparcie.

 

Ludzie mają wybujałe oczekiwania w sytuacji normalnej, a co dopiero mówić w przypadku upadającego kraju?

 

  • Upvote 1
Opublikowano (edytowane)

 Ani nie 4% ani nie 50%. Za to 100% jeśli dać im wybór czy poprzeć Zelenskiego czy ruskiego agenta, jakiego fiutin z Trampkiem pewnie będą chcieli tam zamontować po zawarciu "pokoju".

 

edit: nie 100%. Trzeba odjąć mniejszość ruską i tych którzy się nasłuchali propagandowych wyrzygów z ruskich TV i trolni internetowych

 

Edytowane przez VRman
  • Upvote 1
Opublikowano

Co do sytuacji to czytałem teorię, niby ekstremalną ale jakoś coraz mniej nieprawdopodobną, że to idzie w stronę podziału stref wpływów:

- Trump zostawi wolną rękę w Azji Chinom, wycofa się z Europy, niech się Europa użera z Putinem, a Putin z Europą, a w zamian weźmie wolną rękę w Amerykach (liczonych geograficznie z Grenlandią). I będzie sobie podbijał kanadę, Meksyk, Panamę i co tam jeszcze będzie chciał.

  • Haha 2
  • Confused 1
Opublikowano
2 minuty temu, 209458 napisał(a):

I będzie sobie podbijał kanadę, Meksyk, Panamę i co tam jeszcze będzie chciał.

Ale komuś wjechało na beret.

 

Ja wiem, że Trump to dla was Hitler 2, ale nawet wśród republikanów nie ma woli do wieloletnich podbojów.

To nie jest społeczeństwo wybrakowane do takiego stopnia jak ruskie czy choćby chinole.

  • Like 1
Opublikowano
8 minut temu, 209458 napisał(a):

Co do sytuacji to czytałem teorię, niby ekstremalną ale jakoś coraz mniej nieprawdopodobną, że to idzie w stronę podziału stref wpływów:

- Trump zostawi wolną rękę w Azji Chinom, wycofa się z Europy, niech się Europa użera z Putinem, a Putin z Europą, a w zamian weźmie wolną rękę w Amerykach (liczonych geograficznie z Grenlandią). I będzie sobie podbijał kanadę, Meksyk, Panamę i co tam jeszcze będzie chciał.

Niegłupia teoria. Tylko zapomnieli wziąć pod uwagę że to w Europie była największa ilość bitew, i to najbardziej krwawych. Jak się Europa obudzi to mocarstwa mogą dostać po rączkach. 
Z pewnością, nawet po 4 latach, Europa będzie już inaczej traktowała USA niż obecnie. 

Opublikowano
10 minut temu, 209458 napisał(a):

Co do sytuacji to czytałem teorię, niby ekstremalną ale jakoś coraz mniej nieprawdopodobną, że to idzie w stronę podziału stref wpływów:

- Trump zostawi wolną rękę w Azji Chinom, wycofa się z Europy, niech się Europa użera z Putinem, a Putin z Europą, a w zamian weźmie wolną rękę w Amerykach (liczonych geograficznie z Grenlandią). I będzie sobie podbijał kanadę, Meksyk, Panamę i co tam jeszcze będzie chciał.

Teorie spiskowe od lat mówią o Eurazji, więc Rosja dominuje Europę, jest USA i są Chiny. I to tyle.

Opublikowano
12 minut temu, crush napisał(a):

Czy każda opozycja na Ukrainie to ruscy agenci?

Przegapiłeś, że pisałem że nie lubię Zelenskiego. Fiutin odnosi wielkie sukcesy we wpływaniu na wybory w wielu krajach na Zachodzie. Myślisz, że wybory w ogarniętym chaosem kraju, jakiś się właśnie dlatego domaga Fiutin, to będą w 100% uczciwe wybory i nagle nikt się nie da skorumpować kasą i obietnicą dostępu do koryta?

Chyba "referenda" na okupowanych terenach są wystarczającą wskazówką dlaczego Fiutin chce wyborów teraz natychmiast. Jak nie, to będzie musiał zrobić jak już robi z państwami na zachodzie. Powoli i powoli wspierać prorosyjkie partie i kandydatów. Wspierać to nieodpowiednie słowo. Kreować, napędzać może.

 

W każdym razie pisałem to w kontekście, że niby Zelensky ma 5 czy tam "góra 20%" poparcia, co było poruszane w kontekście wypowiedzi Trampka, a to z kolei w kontekście tego, że on się nie nadaje do negocjacji, on musi odejść a w ogóle to najlepiej żeby były najpierw wybory przed negocjacjami. 

 

  • Upvote 2
Opublikowano

Trump w kampanii mówił, że będzie kończył wojny, a nie je zaczynał... Nie wspomniał jednak nic, że to nie dotyczy wojen handlowych :) No ok wspominał, ale fajne zdanie mi wyszło.... Na poważnie - NIE żadnych działań militarnych nie podejmie bo nie jest kretynem putlerem :) Dzisiaj się gnoi ludzi i państwa hajsem i tak zaczyna robić. Na Europę mają być nałożone duże cła co uderzy w Niemcy, a rykoszetem w nas... Ciekawe jednak jak on tak zacznie wojny handlowe z całym światem to mimo, że USA jest wielkie to chyba też coś od siebie eksportują.... :) A jak tak uderzy i w Chiny i Europę to ja miejscu władz UE i Chin bym wprowadził jednolity rynek i na towary z USA cło 50%. Za tym niech pójdą Kanada i Ameryka Płn i USA zostaną same... Ciekawe jak długo przetrwają... Taki off. Sorry :) 

Opublikowano (edytowane)
8 minut temu, MaxaM napisał(a):

Republikanie właśnie zatwierdzili na szefa FBI Kasha Patela.

O tym właśnie ostatnio pisałem. A tego typu kwiatków jest znacznie znacznie więcej. Niestety po tym co się stało z Timem Poolem, nie wierzę, żeby zwolennicy Trumpa byli w stanie dostrzec problem.

Miałem nadzieję, że Tim Pool po wyjściu na jaw info, że przytulał grubą kasę od ruskiej propagandówki, straci większość widzów. 

Ale nie. Powiedział, że on nic nie wiedział, bo przecież to była jakaś firma, a on nie jest od sprawdzania co sponsor robi i skąd bierze kasę, i czy ta kasa nie leci od innej firmy, która bierze ją od jeszcze innej, a ta od Kremlinów.

 

I...

 

i mu uwierzyli.  :boink:

Przynajmniej sądząc po tym, że nadal ma ogromne ilości wyświetleń.


A ten Patel to nawet nie jest najbardziej śmierdzący zdradą typ w ekipia Trampka. :(

 

Pisałem: Właśnie tam ruscy rozwalają amerykańskie służby tak samo jak Maciora rozwalał u nas.

I to są dla Polski tragicznie wieści.

Edytowane przez VRman
  • Upvote 3
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Tak, może źle napisałem - nie odnosiłem się do konkretnych Twoich pamięci, tylko tak bardziej ogólnie. Moduły CL30 wcale nie są jakoś specjalnie szybsze od CL36, a obecnie przy kombinacjach producentów potrafią być wolniejsze...    
    • Tą płytę doradzałem ostatnio koledze z forum ale ty ją odradzałeś mówiłeś że to wymysły są a teraz sam doradzasz to samo😊
    • nie X870 a X870E, bo to kolosalna różnica musisz sam zdecydować co ci bardziej odpowiada, od wyjśc/wejśc po bolączki jednej i drugiej   masz podwieszonego posta z tabelą, wyswietl sobie jedną i drugą , obydwie mają kulawe audio, tylko alc897, ale x670e ma 4 m2, a x870e tylko 3, co komu pasuje itd    osobiście bym nie dopłacał, wolałbym 4 m2.. ale to ja
    • Samych Castlevanii uzbierałem 10, ale niektóre pewnie tylko sprawdzę.   Castlevania SNES Castlevania IV Rondo of Blood (PC Engine) Symphony of the Night (PS 1) (Game Boy Advance / DS) Aria of Sorrow Portrait of Ruin Dawn of Sorrow Order of Ecclesia Harmony of Dissonance Circle of the Moon Harmony of Despair (traktuję ją jako mechaniczne podsumowanie serii na PS3 /Xbox, zbalansowana jest pod coopa)   Metal Slug trochę Megamana trochę Metroid np. Fusion do retro handhelda The Legend of Zelda: Ocarina of Time  Discworld point and click God Hand kiedyś RE:Outbreak, gdy zacznę ponownie ogrywać oryginalne 1-3 Silent Hill 1, 2 raczej na PC z HD modami lub co tam znajdę na monitorze CRT DMC 1, 3, w trakcie na PC, a będzie jeszcze 5 i może 4  Zone of the Enders 2nd Runner, jakoś nie dokończyłem Do popatrzenia na sprity i mechaniki dawnych bijatyk: może Street Fighter Alpha 3 / MAX oraz Darkstalkers, gdybym dalej był głodny   I "zwieńczenie retro" to Ninja Gaiden 1-2 na xboxy. Chyba ich jedyny ex, który mnie interesuje. Sigmy oraz porty są innymi wersjami gry, ponieważ stracili kod źródłowy.    Jeszcze napatoczy się starszych tytułów, bo to lista na szybko, a współczesnych masy gier szkoda wymieniać. Akurat robię retro handleda ze smartfona, a jak będzie niewygodnie w gamesir g8 to wymienię na coś z chin lub nastąpi powrót na PC. Dawno temu odrzuciłem sporo tytułów, przy okazji nadrabiania i odbijania się od gier na emulacji z WiiU i przeglądania gier z playstation 1-3, choć trzeba będzie zrobić rewizję odrzutków.  Współczesne "retro" do nadrobienia to m.in.: DEVIL BLADE REBOOT Shadow of the Ninja - Reborn Oh, jeszcze oryginalne Dead Space 1 i 2   Nex Machina Signalis Bloodstained: Ritual of the Night Forgive Me Father 2 Vanquish Demon's Souls z PS3 (rozgrzebane, do okolic smoka) Lost Planet 1, 2 (pudełko od lat leży, kupiłem z sentymentu do trailerów i artykułów, jakoś nie odpalając.) Od biedy seria yakuza do 6, ale szkoda mi czasu na to i wystarczy mi same, już skończone Y0. ....iii musiałem zapomnieć dodawać do list steam.   Koniecznie muszę jeszcze skończyć RE:Village, ale przy nadrabianiu całej serii, w końcu DLC do RE7 zaczęło mnie męczyć, stąd skok w DMC. Po nowym RE z 2026r wskoczę w Dying Light 1. Podejrzewam że będzie to najlepsza mechanicznie gra "SP" o Zombi, więc zostawiłem na koniec. RDR2 czeka na odpowiedni nastrój.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...