Skocz do zawartości

Jaką specjalną rangę na forum powinien dostać kolega Leven za swoją radosną twórczość?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej pasującą rangą dla kolegi Leven to:

    • Choroszcz
      2
    • Pijany mistrz
      6
    • Alko demencja
      6

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 2026.05.23 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Tak patrząc na dzisiejsze wydarzenia w dziale GPU odnośnie kolegi @leven...

3 godziny temu, ShaDow_Pro napisał(a):

Jednak ranga razem z Wallcem zasłużona :wariat:

3 godziny temu, Phoenix. napisał(a):

Trzeba wystosowac wniosek do moderacji o przypiecie rangi :D 

3 godziny temu, sideband napisał(a):

Pijany mistrz albo Alko demencja :hihot:

24 minuty temu, Kadajo napisał(a):

leven to wallec z temu ...%-)


Co sądzicie?

Edytowane przez Lameismyname
Opublikowano (edytowane)
14 minut temu, Lameismyname napisał(a):

Tak patrząc na dzisiejsze wydarzenia w dziale GPU odnośnie kolegi @leven...

Co sądzicie?

A co to kurw.. jest ? loteria ?

Na lolku pomogłem co najmniej 1.. użytkownikowi więcej, niż Ty przez całe swoje życie komukolwiek  - jesteś chorągiewką.

Edytowane przez leven
Opublikowano

Myślę, że kto siedzi w tematach sprzętowych od PCL, to wie iż leven jest fanboy-em Intela i NV.

 

Jakby tak dalej pójść za tematem, to jeszcze sporo pewnie by się znalazło "specjalnych". A wtedy żaden nie byłby specjalny.

Opublikowano

Nie znam tematu i nie wypowiadam się merytorycznie kto ma rację a kto nie i jak się zachowuje bohater ankiety bo może nagannie, ale jednak zakładanie jakby jednego tematu mającego na celu wyśmianie jakiegoś forumowicza, w mojej ocenie jest nie tylko sprzeczne z regulaminem, ale to tzw tworzenie stadnego wyśmiewania się. Na forum są procedury dotyczące raportowania, a jeśli ktoś nie robi prowokacji i wycieczek osobistych i wciąż mieści się w granicach dyskusji powinien mieć możliwość wyrażania swojego zdania bez narażania się na jakąś nagonkę.

 

Jak pisałem - tematu nie znam. Ja ze swojego RTX 3080Ti jestem zadowolony do tego co gram. Teraz mocno korzystam z OBS i też mi się dobrze pracuje. Tak samo w Comfy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...