Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

@GothicPrzynajmniej Square Enix ponoć już ma ich dość i coś tam się opamiętuje, ale tylko takie wrażenie miałem, sam już nie pamiętam dlaczego :E 
Co innego że i tak mnie tam zbytnio nie ciągnie. Poza tym, kilka lub więcej firm zmienia nazwy departamentów aby to ukryć.

Edytowane przez musichunter1x
Opublikowano (edytowane)

Tylko Trump wygrał, i już brunatna prawica podnosi łeb, a było już tak tęczowo (tylko, że równie ....o)! ;) 


Wiecie co jest najgorsze?

Niedawno oglądałem po raz pierwszy film o LGBT z 1999 r. I dało się to nakręcić normalnie! ("Nie czas na łzy")

 

Swoją drogą wiadomo, do czego doprowadziły teraz pokemony, ja natomiast niespecjalnie może znam historię ruchu LGBT, i oczywiście rozumiem koncepcję prowokacji, zwracania uwagi, nagłaśniania problemu, ale czy te wszystkie gay parades same nie zrobiły z ludzi homoseksualnych dziwaków? Czy stereotypowy przerysowany gej nie stał się, także za ich sprawą, skrajnym przypadkiem obleśnego wąsacza w lateksie i taki wizerunek na dekady zdominował społeczną świadomość, budząc u wielu odrazę?

 

Czy jeszcze kilka(naście) lat temu typowa lesbijka kojarzyła wam się bardziej z ostrzyżoną krótko chłopczycą, czy z niebieskowłosym hipopotamem? A typowa wojująca feministka? To była - posłużę się może polskim przykładem - jakaś Środa albo inna Szczuka, czy może kolorowe aktywiszcze zza oceanu (w sumie na ich tle ta macherka od DEI nieźle się maskuje, ale przywódca sekty zwykle jest mniej odjechany od swoich wyznawców, on tylko zbiera szmal :E)

 

Najgorsze, że teraz wahadło odbije na pełnej k.... w drugą stronę i Trump będzie z Gibsonem robił rewolucję kulturalną. :D  Kiedyś wyglądało to tak samo, tylko artyści byli ze swoim życiem i rozterkami bardziej w ukryciu? 

 

Ja wiem, że każdy czas miał swoje konflikty światopoglądowe, może często znacznie większe - bo weźmy choćby li tylko walkę romantyzmu z oświeceniem czy pochód komunistów i faszystów w pierwszej połowie XX w... 

 

Ech, może szkoda na to nerwów? Chińczycy to jednak mają mądre te swoje klątwy o ciekawych czasach :E 

Edytowane przez Zas
  • Like 1
Opublikowano (edytowane)
42 minuty temu, Zas napisał(a):

ale czy te wszystkie gay parades same nie zrobiły z ludzi homoseksualnych dziwaków

Sprawdź sobie jak te parady wyglądały na początku. Normalne, niczym nie wyróżniające się osoby. Tyle, że za rękę M+M, K+K.

 

42 minuty temu, Zas napisał(a):

Najgorsze, że teraz wahadło odbije na pełnej k.... w drugą stronę i Trump będzie z Gibsonem robił rewolucję kulturalną

To już w sumie było z rąk prawaków, tylko oczywiście w mniej intensywnej formie niż teraz robi to lewactwo. Ludzie już nie pamiętają jaka była growa panika w latach 90. Szatanizm! Pornografia! Przemoc!

 

Kiedyś "nie patrz na gołą dupę bo Jezus widzi", teraz "nie patrz bo jakiś waleń czuje się oburzony".

Edytowane przez crush
Opublikowano (edytowane)

Stereotypowy gej wyglądał jak w blue oyster :) Teraz na miejscu gejów jakby mnie utożsamiali z tym całym LGBT to bym się wurwił i wystosował pismo aby mnie z tego pociągu wypisali :) 

 

Kiedyś

I0000Xjes.eFgmnM.jpg

 

Teraz

 

LDN-L-LAPRIDE-PARADE-0612_50.jpg?w=1024

 

 

Edytowane przez AndrzejTrg
Opublikowano (edytowane)

Przypominam że na paradach równości są też osoby hetero. Gdyby byli sami homo, to by mogło parady nie być, bo liczbowo nie są dominujący w społeczeństwie, a sporo z nich siedzi w szafie i się wstydzi przyznać, więc na parady nie chodzi. Więc jak patrzysz na foto to myśl że tam są też hetero.

Zresztą umówmy się, dla przeciętnego homo lepiej się ukryć w tłumie wyglądając niepozornie, niż szokować i być narażonym na atak, ale mamy kulturę narcyzmu więc jednostek szokujących wyglądem/zachowaniem jest w ogóle więcej. Jednak nie oni stanowią o całej grupie społecznej, to tylko głośne jednostki.

Edytowane przez Keller
Opublikowano
30 minut temu, Keller napisał(a):

ale mamy kulturę narcyzmu więc jednostek szokujących wyglądem/zachowaniem jest w ogóle więcej. Jednak nie oni stanowią o całej grupie społecznej, to tylko głośne jednostki.

Cieszy mnie, że masz takie zdanie o marszu narodowym. 🤗

Opublikowano (edytowane)

Trump pewnie zaraz odetnie finansowanie tego DEI, więc nagle firmy uznadzą "wspieranie" mniejszości za nieopłacalne... Choć zostaje jeszcze UE  oraz dopłaty poszczególnych krajów np. ze Skandynawii lub Kanada. Taki Dustbourne powstał tylko dzięki takim dopłatom.

Edytowane przez musichunter1x
  • Like 2
Opublikowano (edytowane)

jeśli było to sorry i proszę o wywalenie, ale jeśli nie było to musi być:

 

Genialny filmik, polecam obejrzeć całość wtedy, gdy macie dobry nastrój. Ja się niemal popłakałem ze śmiechu w dwóch miejscach :)

Edytowane przez VRman
  • Like 2
Opublikowano

Łosz...

 

Ja pierdzielę. A się człowiek w liceum śmiał z dewotek domagająch się cenzury cycków w grach, gdy owe cycki miały łącznie ze 30 pikseli.

 

A teraz seksownej laski nie wolno pokazać, bo "unrealistic beauty standards" i "seksizm! masturbatyzm! Antyfeminizism!" :E

Opublikowano (edytowane)

http://youtube.com/post/UgkxMx3RUc36OBfWy7w38hoyq94VKVD4errQ?si=GBMSrDIBoxLESATc

 

BREAKING: Herman Hulst is OUT as Co-CEO of Sony Interactive Entertainment. He's been demoted and is now in the role of "Head of Studio Business Group". Looks like losing $5 BILLION does eventually get you in trouble with the bosses.

 

 

Jest szansa na powrot do normalnosci.

Edytowane przez Roman_PCMR

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • nie pojawiło mi się to więcej razy, wyłączyłem po tym integre w biosie i jak dotąd nie mam żadnych problemów
    • Ja taki casul który korzysta gdzie można z pomocy npców czy duchów w soulsach, ułatwia sobie granie i nigdy nie farmiłem jak głupi, jedynie jak potrzebuję to zdarzy się wbić z 2-3lvle, ale większości dobijam dusze, bo nie chcę iść na bossa by je stracić, to ubiję kilka mobów by zrobić lvl up. To jest moja taktyka i idzie jak idzie, nawet w Lies of P, który lubi taktykę na kontrach, powiem że nawet mi wychodziło sparować bossa, choć wolałem robić uniki, bo nie byłem w tym najlepszy. Dla mnie to szkoda czasu farmić tyle godzin, zapewne w takich grach jestem lekko ponad lvl ale nigdy przesadnie nie byłem. W nowe lokacje, bossy to wolałem iść na czysto bez dusz, dlatego dobijałem lvl up(gdy było ok 40-50% do lvl inaczej nie zawracałem sobie głowy) i wtedy szedłem dalej.  Nie grałem w dodatek, nie wiem jak tam jest i jaka trudność.
    • Sporo wskazuje że do bombardowań reżimu w Iranie niebawem dołączą inne państwa zachodnie. Iran tez już wie, że to nadchodzi, bo ostrzega że "to będzie akt wojny! "     Kilka państw, w tym na pewno Anglia, Francja i Niemcy informuja że mogą podjąć działania w celu zniszczenia irańskich rakiet. Konkretnie cytująć za onetem "Niemcy, Wielka Brytania i Francja oświadczyły, że mogą podjąć "działania obronne" w celu zniszczenia irańskich zdolności wystrzeliwania rakiet." Oznacza to nic innego niż zapowiedź uderzeń z powietrza w reżimowe składy broni, wyrzutnie oraz same siły ludzkie wojsk rakietowych, a w praktyce w każde siły reżimowe.   Czyli dzieje się to o czym pisałem. USA wzywa sojuszników do boju. Póki co lotnictwo. Na razie nawet bez użycia art 5.   P.S. Sytuacja bardzo szybko sie rozwija.
    • No ja wczoraj bez DDU to bym w ogóle nie pograł bo crash za crashem na starcie po zainstalowaniu przez apkę. Następnie poszedł DDu unistaler i gry poszły od strzała
    • chyba żartujesz sobie, jak na taką operacje, mówi się że ginie najmniej cywili w historii 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...