Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

I ta premiera o 19:00 na 3 h przed najważniejszą imprezą grową roku:hihot: (obok tga)

Oni to potrafią w marketing. 

Brak prelouda, zejście embargo w momencie premiery, późno wysłane kopie recenzenckie... Powiedzieć, że są to red flagi, to nic nie powiedzieć %-)

Edytowane przez Tomek_ITH
  • Upvote 1
Opublikowano
1 minutę temu, GordonLameman napisał(a):

Nie ma preloada? XD

Ty masz Playstation 5, a rzekomo Japońce wymagają od wydawców udostępnienie preloadu. 

 

Na Steam wymogu nie ma, więc jest figa z makiem. 

 

007 First Light też miało preload tylko na PS5. 

Opublikowano
2 godziny temu, TmK napisał(a):

Kusi sprawdzenie tego drewna, ale poczekam do pierwszych opinii w piątek wieczorem :E G1 miał ogólnie ciekawą fabułę czy to poziom Bethesdowych szajsów?

Mial ok fabule, ale to nie ona byla najwazniejsza w g1. Eksploracja, droga od 0 do kozaka, poczucie przygody, to bylo cos nowego wtedy.

G2NK sporo nadrobil w aspekcie fabularnym.

  • Like 3
  • Upvote 1
Opublikowano (edytowane)

Ja nie czekam na opinie, bo wiem czym jest saga Gothic. Przeszedłem wszystkie części, wraz z Arcania, Risen i wariację pod tytułem Elex czy niesamowite Kroniki Myrtany: Archolos.
Gra nie zawsze musi mieć super grafikę, tutaj był ciekawy klimat i eksploracja i to starczało.

Edytowane przez PaVLo
  • Like 3
Opublikowano (edytowane)

Demo nie jest idealnym odzwierciedleniem tej gry, przy okazji jest starej "daty" i jest ono specjalnie przygotowane, a nie jest to idealny wycinek z gry. To tylko ma pokazać jak mniej więcej będzie wyglądać gra.

Już jutro, spokojnie się poczeka, czekam na kodzić z cdkeys, będzie w piątek.

 

edit
@PaVLo U mnie brakuje Archolos, dodatek do G3 do przejścia, i za Elexy muszę się wziąć, a tak to resztę ograłem, jeśli chodzi o "goticzki". Też czekam, będzie grane :pijaki:

Edytowane przez Reddzik
  • Upvote 5
Opublikowano

Dobrze że to już jutro. Szkoda tylko że o 19:00 dopiero. Ten tydzień mi się dłużył bardzo. Ale oczekiwania dobiegają końca i jutro można będzie już pograć. Nie pamiętam kiedy tak czekałem na grę. Chyba ostatnią taką był Cyberpunk i Wiedźmin 3. Widocznie żyję nostalgią i czekam na tego Gothica jak na zbawienie.

  • Like 3
  • Upvote 2
Opublikowano (edytowane)
3 godziny temu, Reddzik napisał(a):

 U mnie brakuje Archolos, dodatek do G3 do przejścia, i za Elexy muszę się wziąć, a tak to resztę ograłem, jeśli chodzi o "goticzki". Też czekam, będzie grane :pijaki:

Elex 1 jest bardzo dobry, dwójka nieco gorzej wypadała, zwłaszcza jeśli chodzi o ilość ciekawych miejsc i znajdziek, chociaż zdążały się wyjątki %-). Trójka jest w planach i pewnie znów się skuszę ;)

900040_20220803232015_1a.thumb.png.775e1f7c85efde4a9ee02810163d03f8.png

 

Co do zamówienia, to na jutro mi dowiozą :yuppie:

Screenshot_2026-06-04-09-50-26-681_com.opera.browser-edit.thumb.jpg.d29d08d7f2f2f13feae9e8070b82ae5a.jpg

Edytowane przez PaVLo
  • Confused 1
Opublikowano
24 minuty temu, Radio Tirana napisał(a):

Zanim zainstalujesz to obejrzyj poniższe filmy 

Dobre.:hihot:   Ja mam na dysku, bo odpaliłem grę po przejściu G3 podstawki ale po kilku minutach wyłączyłem i do niej nie wróciłem. Lezy na dysku i czeka na lepsze dni ^^ tak jak Archolos.

Co do Elexa 1 to grałem ale przerwałem, byłem w innym mieście, łaziłem z npc do pomocy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...